Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2513) Gyöngyke 01


Gyöngyke 01
csendes tag

Köszöntöm!
Adok Jánosné vagyok. Panaszom a következö. 2009-be férjem kérésérs akcíóban vásároltam mobil internettet. Azért gondolt rá mert hírtelen beteg ,és ágyba kényszerült lett. Sajnos a betegség hamar 2-hónap alatt elvitte. Ez történt 2010 január 6.-án. Azóta az életem teljessen megváltozott. Kérésemre hogy vegyék vissza a férjem kártyáját és a mobil internetet, mindig elútasítás jött. Sajnos én voltam a kártya tulajdonos. (nekem kelett volna mennem. Férjemnek akkor könnyebb dolga lenne).Havonta kértem könyörögtem hogy vegyék víssza. Most már 2-hónapja válaszra sem méltatnak. Igazoltan sajnos betegségem folytán (pick kór) nem tudok internettet használni. Nem csak nettet hanem mindent felejtek. Segítségre szórulok. 4-éve rókkant nyugdíjas vagyok. Nagy csapás mikor betegen 25-évi házasságnak igy lesz vége, hogy a férj meghal. Nem tudom használni sem meg fízetni sem. Mióta van telefonunk mindig hűségesek voltunk a pannonhoz. Számla hátralékunk sem volt. Kicsi rókkant nyugdíjamból nem tudom kifízetni a számláimat. Mondják meg nekem mit jelent önök szerint a (méltányosság)? Kinek és milyen körülmények között veszik víssza a hűséget? Telefonján nincs hívás. Netten nincs forgalom. Havi 5000ft amit a semmiért fízetek. Kérdésem hogy érdemes hűségesnek lenni??? Kérem könyörgöm aki illetékes, válaszóljon egy elkeseredett, mindig hűséges előfízetőjének. Válaszukat nagyon várva, tiszteletem: Özv: Adok Jánosné.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.