Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) pohár válasza #23009024 (#192) üzenetére


pohár
félisten

Mai Tai, Long Island Ice Tea, Zombie, Flaming Lamborghini, levezetésnek meg egy kis Cuba Libre :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#203) dzsihad777 válasza #23009024 (#199) üzenetére


dzsihad777
csendes tag

igen, mint a normál Margaritha csak plusz Malibu. de sokat dob rajta :DD :DD :DD meg azon is, aki issza!!! :C :C :C

(#204) pohár


pohár
félisten

Mindenki ezt a szar Malibut issza? :D
Malibut egyszer narancslével ittam, kurvafinom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#205) DelArco


DelArco
aktív tag

Hali!

Esetleg tud vki olyan helyet pesten ahol jo aron tudok kapni koktelhoz alapanyagot. Mondjuk Long Island-hoz. Ha valaki lat valami akciot vmelyik nagyobb bevasarlokozpontban akkor ideirhatna. Tobb fej tobbet lat alapon. :R

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#206) pohár válasza DelArco (#205) üzenetére


pohár
félisten

Néha a Tecsóban vannak jó akciók, de most pl a Spar-ban 3k a 7dl-s Bacardi, ami elég olcsó :K
A gin-ről nem vagyok képben mi a jó belőle, ugyanez a tequilánál is, a vodka mindig olcsó a nagyokban (Tesco, Cora, Metro, Auchan), a Triple sec/Cointreau azt szerintem vedd netről mert boltban szerintem ritka a Cointreau :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#207) DelArco válasza pohár (#206) üzenetére


DelArco
aktív tag

jaja a 3K-s Bacardit már láttuk asszem az lesz a nyerő.
Gordon's gin-t szoktunk hozzá venni az elég jó fajta sztem. bár gin-ben én sem vagyok képben.
Asszem a sima Sierra tequila jó lesz azt mondjuk nem tudom mostanság milyen árban van.
Triple sec-et szoktunk még bele tenni azt asszem a nagyokban lehet kapni.
Vodkából Finlandia lesz sztem mint mindig (amikor van pénzem :) )
ez így összessen nem olcsó de abból kijön pár koktél :))

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#208) pohár válasza DelArco (#207) üzenetére


pohár
félisten

Hát ha jól számolom olyan 14 körül lesz :D
Ja meg a Coca Cola :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#209) DelArco válasza pohár (#208) üzenetére


DelArco
aktív tag

Igen igaz nem olcsó mulatság cola is kell meg lime meg ilyesmik. 20 K-ban biztos megáll.
de ha jól számolom abból lesz úgy 35 long island ami nem olcsó koktél ha vmi szórakozóhelyen veszed.
Bacardi kb 3 K
Gordons's gin kb 4,2 K
Sierra tequila kb 4 K
Finlandia vodka kb 4 K
Triple sec kb 3 K

lehet olcsóbb kedvenc koktélt kéne találnom :)

Youth hides the key to salvation

(#210) pohár válasza DelArco (#209) üzenetére


pohár
félisten

Hallod, mi Finlandiát a Tecsóban 2800ft-ért vettünk :D :D
Lime darabja 50ft, a cola a legkevesebb :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#211) becso13 válasza #23009024 (#192) üzenetére


becso13
aktív tag

Mai Tai-t ajánlom:

Tört jég
1 rész fehér rum
1 rész barna rum
¾ rész Stroh rum (80%)
1 lime leve
1 teáskanál cukorszirup
½ rész Oregat-szirup

És ez tényleg finom bulis ital annak ellenére ahogy a recept kinéz :P (rum rummal)

Más: vodkának ajánlom az Eristoff nevű márkát. 3x desztillált minőségi francia import vodka. Ár/érték arányban mindenképp nyerő. 2.4 k körül szokott lenni Tescoban, már ha van...

(#212) pohár válasza becso13 (#211) üzenetére


pohár
félisten

Jaja, jóféle az Eristoff is :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#213) DelArco válasza pohár (#210) üzenetére


DelArco
aktív tag

Csak kb-reirtam egy arat nme tudom mennyibe kerulhet most egy uveg Finlandia. Azt hittem dragabbert adjak.
Eristoff telleg nem rossz de mi allt Finlandiat szoktunk venni ha vodkarol van szo.

Mai Tai-t annyira nem komalom ha jol emlekszem ra nekem kicsit edes volt.

Youth hides the key to salvation

(#214) pohár válasza DelArco (#213) üzenetére


pohár
félisten

MaiTai-t nem ittam még, de egy hét múlva nem mondhatom már el magamról :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#215) vergilx


vergilx
őstag

múltkor megittam 12 nem tom milyen koktélt,de nagyon berúgtam

(#216) pohár válasza vergilx (#215) üzenetére


pohár
félisten

Anyád :DDD
Milyen színe volt? :D

Egy koktélban 6cl a lé, abból akármennyi lehet a pia, a long drinkekben minimum 1dl az anyag, ott akár befigyelhet 2dl pia is :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#217) vergilx válasza pohár (#216) üzenetére


vergilx
őstag

hát,asszem volt zöldes lila...olyan narancssárgás a többire meg nem emléxem :DDD

(#218) pohár


pohár
félisten

Pfú, egy Zombie meg egy Flaming Lambo lecsúszott tegnap, a Lambo kellemesen felmelegített belülről :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#220) gombvillam77 válasza #98238464 (#219) üzenetére


gombvillam77
újonc

Hello!

Nekem is a kedvencem a malibu. Nem tudom hallottad e esetleg vagy olvastad e hogy, most nyerhetsz egy MaliBulit, ha készítesz egy street art fotóalbumot! Nézd meg ha van kedved! :DD

http://www.hotdog.hu/magazin/magazin.hot?h_id=0&m_id=29249

(#222) gombvillam77 válasza #98238464 (#221) üzenetére


gombvillam77
újonc

szerintem megéri előkeresni a fényképeződet! :))

(#224) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

vki ivott már ilyet?
nem egy az egybe ilyen az üvege de majdnem, bacardi mojito classic, 14,9% "ready to serve" tegnap sikerült beszerezni :P

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#225) minibar


minibar
csendes tag

Sziasztok!

Én csak annyit tudok nektek segíteni, hogy ajánlom termékeimet továbbra is: :)) :))

http://www.minibarcocktailset.com/termekek.php

Nem Finlandia, Bacardi stb. túlmarketingezett termékekből állnak, hanem egyszerűbb olcsóbb összeállításból - jó talán a Zsindelyes nem, de az amúgy is komoly és más márkával nem is jött ki ugyanúgy az íz.

A csomagok tulajdonképpen koktél alapanyag készletek némi kiegészítőkkel, hogy egyszerűsödjön a bevásárlás. Nem annak szól, aki szeret eltölteni napokat a beszerzéssel, hanem annak akinek gyorsan kell egy kis koktél :D :D
Többi a honlapon.

A nagy dobozok szerintem ami nektek kell. Ha sikerül rövidesen a készletet csökkentenem a mostani dobozokból akkor nekiugrunk a Holiday-nek.

A Ladies Night visszajelzések szerint a legjobb Burján Zsombor új receptjeivel azaz a Ladies Night 2-vel, ami a LN 1-ből is kieverhetőek.

Ha bárkit érdekel a dolog megrendelheti a http://www.e-szakuzlet.hu -n, a szállítási és utánvét költségének elengedése mellett + 1 sziruppal ajándékozom meg, de jelezze a megjegyzésbe, hogy logout fórumozó. /vevoszolgalat@minibarcocktailset.com/

Szívesen várnám hozzászólásotokat, javaslatotokat a termékek összetételét illetően a látottak alapján itt vagy akár a minibar fórumon is.
:R :R :R

Elnézést a sok reklámért, de a témához ennyit tudok hozzászólni, esetleg recepteket tudok ajánlani szintén az említett honlapról.

Üdv.

miniBAR Cocktail Set fejlesztő

(#226) darnellsmith válasza pohár (#204) üzenetére


darnellsmith
senior tag

erre gondolsz? vagy netán erre? :DDD

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#227) pohár válasza darnellsmith (#226) üzenetére


pohár
félisten

Az biza, nagyon jáú :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#228) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

ma az egyik élmény fürdőbe ittam két koktélt, úgy hogy a vízbe ültem, a bárpult és félig a medencébe volt. egy mojitot és egy swimming poolt, jóhogy én vezettem utána :P de isteniek voltak :U

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#229) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

ma rögtönöztem itthon egy koktélt magamnak. nemtudom ilyen létezik-e amúgy. malibus poharat félig raktam jéggel, aztán 2cl hennessy vs konyak, 2cl fehér bacardi rum, 4cl malibu kókuszos rum, egy kis citrom bele + a leve, majd ananász lével felöntöttem, jó lett :K
lehet a piákbók kicsit több ment bele az csak úgy sacc/kb-ra ment :DDD

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#230) pohár válasza darnellsmith (#229) üzenetére


pohár
félisten

Bacardi + konyak + Malibu? Érdekes íze lehetett ezeknek együtt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#231) darnellsmith válasza pohár (#230) üzenetére


darnellsmith
senior tag

van itthon még 5-6 fajta whisky ill likőrök is, legközelebb mixelek vmi életveszélyeset ;] amúgy fincsi volt :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#232) pohár


pohár
félisten

Ismét közeledik a nyár, jönnek a nagy ivászatok, ne hanyagoljuk ezt a topicot se :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#233) kerlac


kerlac
őstag

Úgy hallottam, hogy Budán van valahol egy koktél "alapanyag" bolt. Tudtok róla valamit? Nem webáruházat keresek, mert azt találtam vagy ötöt. Hanem boltot, ahova bemegyek, köszönök, vásárolok, fizetek, hazamegyek. :-)

Én pl Grenadine-t nem találok sehol újabban...

(#234) pohár válasza kerlac (#233) üzenetére


pohár
félisten

Elvileg a Bols mixersulinak a Duna-part körül van valami üzelete :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#235) kerlac válasza pohár (#234) üzenetére


kerlac
őstag

Köszi! Egyszer benézek oda, de közben találtam Grenadine-t egy kis, eldugott ABC szörpjei között, 480 forintért!! Szobi szörp G. Eszem megállt!! meg is vettem mind a két üveggel!! :DD

(#236) pohár válasza kerlac (#235) üzenetére


pohár
félisten

höhö, jó kavarást :D
én szülinapomra kaptam egy manhattan shakert és egy szettet hozzá, de rájöttem hogy ebbe nem áll meg rendesen a pohár mint a bostonban, úgy néz ki muszáj leszek azt venni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#237) kerlac válasza pohár (#236) üzenetére


kerlac
őstag

Apropó shaker, jó, hogy írod: koktélbárokban látom azt a fajtát, mikor a pohárra rátolják, megkeveri, leveszi és woálá, kész a koktél. Namost nekem külön shakerem van otthon, mert poharam 100 féle különböző. De gondolom lehet olyat is kapni, ami poharakkal van "öszhangban" és könynebb készíteni koktélt, ha több személynek több félét akarsz...

(#238) pohár válasza kerlac (#237) üzenetére


pohár
félisten

hátöööö a boston shaker az amihez nincs kupak meg ilyesmi, hanem csak maga a shaker alsó része, és általában szettben szoktak árulni a keverőpohárral, hogy tuti passzoljon hozzá :K
de amúgy ha több embernek készítesz gyors elmosod a poharat és a shaker, és jöhet az újabb adag :D
vagy ha nagyon kényelmes vagy és van több olyan poharad ami vastagfalú és ha beletolod a shakerbe nem folyik ki a matéria a shakerből, akkor jók azok is :K

de én a manhattan shakerrel nem tudom azt megcsinálni, hogy a keverőpoharat beleteszem - ilyenem van - mert más a kialakítása sajna a shakernek :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#239) Ramius válasza kerlac (#233) üzenetére


Ramius
őstag

A metro áruházakban is elég jó a választék.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#240) BMWFan


BMWFan
aktív tag

8 az 1-hez Martini

» 6 cl gin
» 1 cl száraz vermut

Fogunk egy jéggel félig teli shakert, és beletöltjük a gint és a vermutot. Az egészet alaposan összerázzuk, majd átszűrjük egy pohárba, és már kínálhatjuk is az italt.

(#241) kerlac válasza BMWFan (#240) üzenetére


kerlac
őstag

hmmm, hol ebben a higító szereplő? :-)

én most a whisky-gyömbér-menta-jég-lime kavarcra kaptam rá :-) whisky helyett metaxával vagy mindkettővel egyszerre is jó :-)

(#242) pohár


pohár
félisten

na pörögjön a topic, gyertek gyertek :C

én pénteken csapattam egy Mai Tai-t, egész jó volt :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#243) BMWFan válasza kerlac (#241) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Ez kérlekszépen ütős koktél. :DDD :DDD

(#244) pohár


pohár
félisten

tegnap ittam egy Bahama Mamát a RIO-ban, hát érdekes, érdekes...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#245) zolynet válasza pohár (#244) üzenetére


zolynet
addikt

vengaboys-on voltál? :DDD

Life is too short to stay stock!

(#246) pohár válasza zolynet (#245) üzenetére


pohár
félisten

nemnem, Funkerman & Bingo Players :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#247) Atus85


Atus85
aktív tag

Éledjen fel a topik.

(#248) kerlac válasza Atus85 (#247) üzenetére


kerlac
őstag

Háát, magam sem bírok feléledni ebben a gatyarohasztó hőségben, csináltam is egy big koktélt felfrissítésnek, de mégjobban beájultam, íme a recept:

- lime-menta üdítő
- sok jég, még annál is több
- mentalevél
- whisky
- vodka
- tequila
- szóda
- kis cukorszirup

(#249) pohár válasza kerlac (#248) üzenetére


pohár
félisten

tyű, hát ez odacsap, főleg ebben a melegben... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#250) Atus85 válasza kerlac (#248) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ez komoly. Itt is egy ütős:

Three wise men:

-1 rész Jack Daniels whisky
-1 rész Johnnie Walker Black Label whisky
-1 rész southern comfort

Elkészítés:

Öntsd mind a három hozzávalót egy pohába.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.