Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11101) Lallleee22


Lallleee22
csendes tag

szeretnék kérni egy Nagy piros pontot Oliver186 kollégának , EZÉRT cserébe:) csere volt értékeggyeztetéssel, megeggyeztünk, előre küldtem, és ő is elegett tett a megbeszélteknek. korrekt, minden rendben zajlott :)

[ Szerkesztve ]

(#11102) leonel


leonel
aktív tag

Lefkosia részére kérnék egy nagy pirosat bejegyezni.
Ezeketvásárolta meg - minden rendben zajlott. Ajánlom!!!

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#11103) IcemanQb


IcemanQb
csendes tag

Egy piros pont jár THoMZoNE-nak a korrekt és gyors vásárlásért!

[ Szerkesztve ]

(#11104) oliver186 válasza IcemanQb (#11103) üzenetére


oliver186
csendes tag

egy nagy pirospontot kérnék prohardver.hu/tag/lallleee22.html kollégának az értékegyeztetéses vásárlásért ami mobiltelefon volt :)

(#11105) gtoncsi


gtoncsi
csendes tag

Pirospont zozo1990 felhasználónak ezért az üzletért.

(#11106) kenu man03


kenu man03
tag

nagy pirosat szeretnék primera1-nek, ezért a kis csecsebecséért. Nagyon korrekt, megbízható és rugalmas!! Csak ajánlani tudom! :C :R

"Callidum esse ad suum quemque questum, aequum est"

(#11107) Lovag1


Lovag1
csendes tag

jayjay számára kérnék piros pontot ezért az üzletért

(#11108) Ozsi88


Ozsi88
csendes tag

nagy pirosat szeretnék vikingsanyi-nak ezért az üzletért! Korrekt volt és gyors, bátran ajánlom!

(#11109) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Kérnék DaveJr-nak egy piros pontot, a hirdetésébenHővezető cuccok! GAP-PAD / Thermal-pad / hővezető párna, Sekisui ragasztószalag szereplő termékek, árusításáért.
Vásároltam tőle 1mm-es thermal pad-et.
Pontos, megbízható eladónak minősítem részemről.

gúZ!

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#11110) Diesel01


Diesel01
csendes tag

WindyJoe-nak szeretnék kérni egy pirospontot!
Korrekt eladó, csak ajánlani tudom..

[ Szerkesztve ]

Mobil amin elérsz: 06-70/445-2687

(#11111) macko20 válasza BlackPriest (#10960) üzenetére


macko20
őstag

Kérnék pirosat BlackPriest részére ezért az üzletért.

Köszönettel: M20

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#11112) zsoltyy


zsoltyy
tag

Vissza is kérnék egy nagy piros pontot davenport kollégának a vásárlásért.
Mindenkinek ajánlom, gyors és korrekt.

(#11113) RC9


RC9
csendes tag

Piros pont jár ezért az üzletért bufo bufo kollégának.
Korrekt és pontos vevő.

(#11114) FCnyul


FCnyul
csendes tag

ed019 -nek szeretnék pirosat kérni ezért .gyors,korrekt,segítőkész eladó.

(#11115) Zoley3


Zoley3
tag

Piros pontot kérnék ogmontana-nak,mert ezt az i7-2600 procit vette tőlem!
Köszönöm :R

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11116) joe-ker


joe-ker
senior tag

Kéretik bejegyezni 8HAA kollégának egy piros pontot ezért az üzletért!

(#11117) DA3MON


DA3MON
tag

Nagy piros pont jár gagakriszti kollégának ezért a remek üzletért! Nagyon gyors, pontos, és korrekt volt, kevesebb mint 24 óra alatt nálam volt a cucc, mindenkinek ajánlom :C

[ Szerkesztve ]

(#11118) klaus1987


klaus1987
csendes tag

Kérnék egy pirosat lecso22 számára mert vett tőlem egy Nokia c7-00-készüléket és minden rendben zajlott korrekt megbízható csak ajánlani tudom!

Welcome to hades

(#11119) bodva


bodva
aktív tag

Kérnék egy pirospontot Enzolord társunknak ezért az üzletért:
Thermaltake Armor A30 jóárasítva

Korrektül és minden flottul ment és pikk-pakk lezavartuk az üzletet :)
Csak ajánlani tudom!

(#11120) vans?


vans?
őstag

MitoGábor kolleganak szeretnek kerni egy pirospontot ezert az uzletert. :R

hábm bábm

(#11121) pelikán01


pelikán01
csendes tag

Üdv!

Kérnék szépen egy piros pontot ezért a bizniszért tihibaby forumtársnak.

Köszönet! :R

(#11122) Enzolord


Enzolord
addikt

Kérnék egy pirosat Bodva fórumtársnak ezért az üzletért, megbízható korrekt partner!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11123) kissgiigy válasza manworkss (#11080) üzenetére


kissgiigy
csendes tag

Viszont jár a piros pont! az üzlet a megbeszélt keretek között zajlott az árú tökéletes jobb mint gondoltam :)) köszönöm még egyszer tisztelt manworkss kolléga!

Két informatikus beszélget: -Te, múltkor lementem a diszkóba, olyan nőt fogtam -Na! Mesélj! -Felvittem magamhoz -És, mi volt? -elkezdtük vetkőzni, és felült az asztalra az új laptopom mellé... -Gya! Vettél új laptopot? Milyen procival? :D

(#11124) ZNorbiZ


ZNorbiZ
csendes tag

Szeretnék piros pontot kérni bjozef fórum társnak.
1 giga ramot, és egy AMD 3000+-os procit vettem tőle.
Minden tökéletes, köszönöm.

(#11125) shiftykeee


shiftykeee
csendes tag

Piros pontot kérnék MDanny társunknak! :)) Ezért az üzletért :DD

Várom válaszod!

(#11126) shiftykeee


shiftykeee
csendes tag

Pirosat MmDorian kollégának! :R Egy 2GB DDR2-es Kingmax memóriát vettem tőle. :)

Várom válaszod!

(#11127) BlazR


BlazR
tag

Kérnék egy Piros Pontot ezért az üzletért thomasszzzz kollégának! :R

E

(#11128) keresek24


keresek24
csendes tag

hatalmas pirosat kérek egy megbízható,pontos, korrekt kolegának ezért az üzletért :R

pontjaim: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=keresek24&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=keresek24&submit=

(#11129) baani59


baani59
aktív tag

Piros pontot érdemel fortune ezért a memória kártyáért és a gyors ügyintésért.

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#11130) tihibaby válasza pelikán01 (#11121) üzenetére


tihibaby
senior tag

Viszont kérnék én is egy nagy piros pontot pelikán01 eladónak a korrekt üzletért! :R

[ Szerkesztve ]

(#11131) Angelo69


Angelo69
senior tag

Szeretnék kéri egy NAGY piros pontot Sareth-nak.
Minden a megbeszélés szerint zajlott, sőt még előbb jött az utalás mint megegyeztünk.
Részemről többszörösen is kiérdemelte a Megbízható vásárló címet a Crysis 2 Nano Edition Alcatraz Figura új gazdájaként. :)

[ Módosította: PROHARDVER! ]

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#11132) koadi


koadi
csendes tag

Piros pont Oszi99 fórumtagnak a gördülékeny adásvételért! Ezen hirdetése alapján vettem tőle egy RAM-ot, ami rendben, gyorsan ideért.

(#11133) geprombolo válasza marsu (#10957) üzenetére


geprombolo
senior tag

marsu kollégának is jár a piros pont részemről az általa említett billentyűzetért, amire itt figyeltem fel (második hsz), priviben felvéve vele a kapcsolatot. Rugalmas, segítőkész üzletfél, öröm volt vele üzletelni. :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11134) Lsilent


Lsilent
tag

Kérnék egy pirosat AndrisBoy-nak a Samsung Q1U-ás üzletért.

A gyors és lényegretörő kommunikációt szeretem. Ne raboljuk egymás idejét!!! Ha pedig kérdeznek az a minimum, hogy válaszolj. Köszönöm.

(#11135) gabi123


gabi123
senior tag

Vinibali kollégának jár a piros egy javításért, nagyon korrekt és hozzáértő szaki!

Forza Ferrari!

(#11136) Lacz75


Lacz75
csendes tag

Szeretnék egy pirosat adni danih felhasználónak [link] ezért az üzletért. Előreutaltam és minden rendben zajlott! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#11137) apevia


apevia
aktív tag

Üdv..

Kérek egy pirosat, Imperator999-nak ezért az üzletért , minden a megbeszéltek szerint zajlott ! külön köszönet a megbízhatóságáért ! :R

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#11138) fero02


fero02
veterán

jaja1981 kollégának kérnék egy piros pontot bevésni. Egy tápot vettem tőle. Minden hibátlanul ment, maximálisan megbízható. Köszönet érte. :R

(#11139) duran67


duran67
csendes tag

Hali! Kérnék 1 pirosat Z-77 kollégának akivel ezt az üzletet bonyolítottuk le!

(#11140) Indy69


Indy69
aktív tag

Kérnék egy hatalmas piros pontot t34 kollégának [link] ezért [link]
Nagyon korrekt gyors és megbízható eladó,házhoz hozta a VGA -at :R

(#11141) Janoska26


Janoska26
addikt

moddingR kollégának kérnék 1 pirospöttyöt, vettem tőle 1 jóképű 6770-et minden a megbeszéltek szerint zajlott, korrekt megbízható emberke :R

(#11142) TamasM


TamasM
csendes tag

Kérnék egy pirosat [padam87]-nek a [lapért és RAM-ért]. Minden rendben volt, abszolút korrekt eladó. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#11143) kocsaba


kocsaba
csendes tag

rrbtincy-től vettem ezt a [Asus Xonar D1 hangkártyát],minden rendben zajlott, pirospontot érdemel.

(#11144) Thomasszzzz válasza BlazR (#11127) üzenetére


Thomasszzzz
csendes tag

Viszont kérném a pirosat BlazRnak a korrekt üzletért! :R

(#11145) ogmontana


ogmontana
csendes tag

Zoey25-nek piros pontot kérnék az I7-2600 prociért. Minden rendben ment, korrekt és gyors üzlet volt. :R

[ Szerkesztve ]

(#11146) gertitorpe


gertitorpe
tag

Pirospont jamesb2-nek. Pontos, korrekt eladó és még az áruról is jól el lehet vele beszélgetni :)

[ Szerkesztve ]

(#11147) t34


t34
csendes tag

Kérnék egy piros pontot Indy69 [link] ezért az üzletért[link] mert korrekt gyors ,megbízható vevő minden a megbeszéltek szerint történt :R

(#11148) dinoka1


dinoka1
csendes tag

Piros pontot kérnék kicsipapucs fórumtársnak ezért az üzletért. Gyorsan, gondosan csomagolva küldte a terméket... :R

(#11149) venember83


venember83
nagyúr

Chasernek piros pont, egy Ultrabay keret cserélt gazdát mindkét fél megelégedésére. :)

(#11150) jocccc4444


jocccc4444
újonc

szia ezérte az üzeletért kérnék bokszos90-nek egy nagy pirosat[link] mindekinek csak ajálani tudom meg bizhato :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.