Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40351) Christians


Christians
csendes tag

Snipee kérném a pirosat innen vett tőlem egy vinyót át tőlem korrekt megbízható ...Ajánlott!

Elnézést nemtudja merre van xy utca? De a szalonagyár után forduljon jobbra! Szia édes ...Na mivan ruhában meg sem ismersz?

(#40352) budo82


budo82
tag

Jár a piros General Salee-nek, ezt vittem el tőle. Pontos, korrekt megbízható eladó! Ezúton is köszönöm az üzletet!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#40353) dewil666


dewil666
őstag

Megkapja első piros pontját baldaa mert szavahihető és gyors üzlettárs!! Ezt vette meg.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#40354) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Egy piros pont részemről gordon4 részére, ezért az üzletért! Korrekt vevő!

(#40355) donantonio


donantonio
csendes tag

piros pontot szeretnék kérni ilusion x kollegának nagyon korrekt segitőkész üzletekért

az alkohol folyékony pszihiáter és instabil?néha.

(#40356) Pero


Pero
senior tag

egy nagy pirosat szeretnék kérni orichalcos-nak ezért az üzletért, és azért mert villámgyorsan intézte valamint elhozta hozzám.
Köszönöm.

(#40357) zsoltyy


zsoltyy
tag

Egy piros pontot kérek nyhcseta fórumtársnak a gyors korrekt üzletért.
Ezt vettem.

(#40358) adam062


adam062
csendes tag

Sh4in forumtársunknak egy piros pont jár. Megbízható üzlettárs!

(#40359) kem válasza LocalNerd (#40258) üzenetére


kem
addikt

Visszafele is küldenék LocalNerdnek egy pirosat ugyanazért a cuccért, kitartó vevő, öröm volt vele üzletelni:))
:R

Köszi!

(#40360) MDanny válasza Whiskys (#40344) üzenetére


MDanny
senior tag

Ugyanezért kérek piros pontot Whiskys-nek. :) :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#40361) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Pirosat kérnék AppleInsider-nek a tőle vásárolt, digitálisan letölthető Crysis 2 kódért :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#40362) pcguru1


pcguru1
őstag

Pirosat kérnék[link] fórumtársnak,nagyon korrekt és gyors eladó csak ajánlani tudom mindenkinek.Ez volt az üzlet tárgya

[link] :R

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#40363) nyhcseta


nyhcseta
csendes tag

Piros pont zsoltyynak ezért: http://hardverapro.hu/apro/samsung_le26b450_26_66cm_lcd_tv/hsz_1-50.html

• Regisztrált 2006-01-19.

(#40364) themebuilder válasza furumc (#40348) üzenetére


themebuilder
senior tag

furumc-nak is jár a pirospont a Xears-ért.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#40365) baldaa


baldaa
újonc

Szeretnék egy pirospontot kérni devil666-nak! Minden rendben zajlot.

(#40366) Attila8006


Attila8006
aktív tag

Egy nagy pirosat kérnék N-vidi-A fórum társnak egy csere üzlet végett,mely pontosan a megbeszéltek szerint ment véghez!
Ő ezt adta én egy Philips 220E monitort meg némi papír darabkát :C
pontos,megbízható korrekt emberkét volt szerencsém megismerni benne!
A vele való üzletelést csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

Az elv olyan, mint a fing:Tartja az ember, amíg tudja.

(#40367) N-vidi-A válasza Attila8006 (#40366) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Jár vissza is a piros Attila8006 kollégának a gyors és korrekt üzletért! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#40368) adamy90


adamy90
csendes tag

Zsolesz010-nek küldenék pirosat a 20gb winyóért. Gyors, pontos, kipróbálási lehetőség, nyugodt szívvel ajánlom

(#40369) zsolesz010 válasza adamy90 (#40368) üzenetére


zsolesz010
senior tag

adamy90 fórumtársnak szintén jár egy pötty ezért. Minden rendben ment.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#40370) AppleInsider


AppleInsider
csendes tag

Pirosat kérnék Scholes9-nek, vásárolt tőlem egy digitálisan letölthető Crysis 2-t, korrekt vevő! :R

Crysis 2 - EADM/Origin (Garantáltan a legolcsóbb) - http://hardverapro.hu/apro/crysis_2_eadm_garantaltan_a_legolcsobb_2/hsz_1-50.html

(#40371) illes14


illes14
tag

illes14
Sziasztok!

Bevallom itt én voltam a a hibás, DRAGON23-nak igaza van!
De én konkrétan 100%-ra nem mondtam neki a cserét, ez legyen a mentségem, azt mondtam reggel felhívom, és mondok neki egy idő pontot! De sajnos nem úgy alakultak a dolgok, és sajnos le kelet mondanom a cserét!

DRAGON23-kollégától elnézést kérek a félreértésért!

[ Szerkesztve ]

(#40372) vasutas01


vasutas01
tag

Szeretnék egy pirosat somasz fórumtársnak, ezt vettem tőle. Szépen becsomagolta, és persze hibátlan a cucc. Köszönöm! :)

Hirdetéseim: [http://href.hu/x/aexq] | PÜ-t írj!! Azt észreveszem :)

(#40373) -dino--


-dino--
csendes tag

Pirospontot kernek [kyex] kolleganak a kovetkezo uzletunkert: [eee901]
Nagyon kedves, korrekt elado, minden a megbeszeltek szerint tortent es kitunoen csomagol. :) Koszonom! Szal csak ajanlani tudom. Koszonom!

(#40374) vasutas01


vasutas01
tag

Pirosat szeretnék kérni sirlac-nak, megvettem tőle mind a 2 memóriát ma, személyes átvétellel. Pontos volt, és hibátlanok a RAM-ok. :)

Hirdetéseim: [http://href.hu/x/aexq] | PÜ-t írj!! Azt észreveszem :)

(#40375) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Piros pont jár ATtIs_80-nak, megbízható felhasználó, bátran ajánlom akárkinek. Jó cuccot árul, jó áron. E mellett eléggé rugalmas is. :R

Ezt vettem tőle: Noctua NFP14FLX

(#40376) vasutas01


vasutas01
tag

vinyl83-nak kérnék egy pirosat, ebből vettem meg 2db-ot. Előre utaltam és gondosan becsomagolta! Csak ajánlani tudom!

Hirdetéseim: [http://href.hu/x/aexq] | PÜ-t írj!! Azt észreveszem :)

(#40377) ShootleR


ShootleR
csendes tag

Kérnék killer_04-nek egy nagy pirosat! Megbízható, gyors, és korrekt. Ezeket vettem tőle.

(#40378) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

nagy pirosat kérnék Buga_Laci kollégának ezért a jó kis SSD-ért

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#40379) CaFeE=)


CaFeE=)
csendes tag

Piros pont jár bolygo85-nek A 8800GTS-ért
Minden rendben ment...Külön köszönet neki a gyors eljuttatásért és a remek csomagolásért..

Az élet néha leterít, de csak rajtad áll, hogy felállsz-e...

(#40380) CaFeE=)


CaFeE=)
csendes tag

Piros pontot szeretnék Noise.tm-nek a Winchesterért.Korrekt árus volt ott volt a helyen ahol megbeszéltük.

Az élet néha leterít, de csak rajtad áll, hogy felállsz-e...

(#40381) CaFeE=)


CaFeE=)
csendes tag

Piros pontot szeretnék Toomynak ezért a Thermaltake tápért.Csak ajánlani tudom.

Az élet néha leterít, de csak rajtad áll, hogy felállsz-e...

(#40382) Kassadin


Kassadin
addikt

Szeretnék piros pontot kérni Merlinclub-nak, ezért az üzletért. Ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#40383) f27


f27
aktív tag

[lizRRR] nek egy piros pöttyöt egy korrekd üzletért! 2x2Gb ramot vettem tőle amit meg is katam . :R

(#40384) Toomy válasza CaFeE=) (#40381) üzenetére


Toomy
senior tag

CaFeE=) fórumtásunknak is mehet a piros pont! Ezen üzlet kapcsán kijelenthetem, megbízható vásárló! :K

(#40385) lizRRR válasza f27 (#40383) üzenetére


lizRRR
őstag

Piros pont jár f27 kollégának is , korrekt gyors megbízható vevő !
Amit vett tőlem 2x2 gb samsung ram.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#40386) mondomén


mondomén
őstag

shteer-nek jár a piros pont, korrekt, megbízható ph-s. Üzlet

[ Szerkesztve ]

(#40387) Sutty66


Sutty66
tag

sonique forumtársnak kérnék pirosat az üzlet lebonyolításáért. Köszi

(#40388) blasko92


blasko92
őstag

http://hardverapro.hu/tag/richie146.html (Richie146) felhasználónak egy nagyon nagy pirospont jár a korrekt adásvételért http://hardverapro.hu/apro/msi_p43-c51_alaplap_lga_775_ddr3_elado_uj_dobozaba/hsz_1-50.html és a gyors lebonyolításért.
Ajánlom mindenkinek, nagyon korrekt, és barátságos!

(#40389) killer_04


killer_04
csendes tag

Szeretnék kérni egy pirosat 3RROR-nak ezért az üzletért. Korrekt és megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#40390) johnny198611


johnny198611
csendes tag

Hatalmas pirospont, sőt csillag is mehetne:)morght kollégának ezért az üzletért. Alcor dtv hs Korrekt, gyors megbeszéltek szerinti üzlet volt.

(#40391) 3RROR


3RROR
aktív tag

killer_04 kollégának kérek egy pirosat.Ezt vette tőlem.UP neki! :))

(#40392) Oconnor


Oconnor
csendes tag

Date 20 -nak kérek egy nagy pirosat ezért az üzletért.

(#40393) ATtIs_80


ATtIs_80
tag

Vasinger!-nek kérnék egy nagy Pirosat üzletünkért, a 14 centis ventit vette meg tőlem. Minden pontosan a megbeszéltek szerint történt. Ajánlom Mindenkinek!

(#40394) stanagovic


stanagovic
tag

Piros pont kjani18 kollégának ezért az üzletért. Jól lehet üzletelni vele, korrekt fórumtárs.

(#40395) MorphBCS


MorphBCS
tag

Hali! Lixuskzs.nek kérek egy pirosat, EZÉRT az üzletért, meg a türelméért!

Köszönöm! :R

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#40396) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagy piros Pero kollegának a bizniszelt harisnyák miatt.

Live-Die-Respawn

(#40397) Skillet01


Skillet01
csendes tag

Megy egy nagy piros pont David93Pecs kollégának! Remek áruval szolgált, előre utaltam neki. Az üzlet tárgya ebből volt 2db.

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#40398) ATtIs_80


ATtIs_80
tag

Sandrew is nagy Pirosat érdemel üzletünkért, ő a 12 centis ventit vette meg tőlem. Rugalmas, gyors vevő volt. Ajánlott üzletfél! :R

(#40399) Angerfist02


Angerfist02
csendes tag

Piros pontot kérnék [eyesonu] PH-s társnak a gyors és korrekt [üzletért] :R :R csak ajánlani tudom

(#40400) #92888064


#92888064
törölt tag

pirosat kérek sh4d0w fórumtársunknak ezért az üzletért.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.