Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) illusiON


illusiON
őstag

Bővebben: link
nézzuétek meg a vége felé, bár lehet hogy már a közepénél is vannak tuningkocsik! égőkkel, pótkerekekkel, neonnal stb. na van egy haverom akinek hamarosan sül.napja lesz, és döglik az ilyen kacatér... ilyesféle modellek vannak maygarországon v. ausztriában? mert haragban avygok a haverral, és ki szeretném békíteni... esetleg aki tud angolul, és oylan ekdves, dob egy mailt a boltnak, hogy van-e efelé is boltjuk? feltéve ha van mail-címük :B nagyon fontos lenne, mert kedves barátom, viszont nehéz visszabarátkozni vele.... KÖSZIII!

( : no woman no cry : )

(#2) illusiON


illusiON
őstag

ja, és leehtőleg olyan 20 centi hosszúak legyenek! (kb.) szóval az 1/10, 1/12-es méretarány lenne az ideális....

( : no woman no cry : )

(#3) Szólista


Szólista
senior tag

Hali!

Egy boltot tudok Bp-en a 3-s metro Arany János utcai megállójánál.Az kimondottan modell bolt.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#4) illusiON


illusiON
őstag

hát izé... link van? mert nekem nem olyan modell kéne amire gondolsz, mer az ASZISZEM egy motoros modell-bolt... olyan makettszerüség kéne mint amilyen a linken van... tudjátok, lowrider, krómfelnik, részletes belsőtér és makettmotor, cserélhető felnik stb...

( : no woman no cry : )

(#5) illusiON


illusiON
őstag

1 hónapom van az eseményig, ugyhogy up! :) plz aki amit tud szórja ide ki tényleg anygon fontos! és olyasmi legyen mint ami a linken van! vagy nagyon ahsonló szintü legalább :DDD

( : no woman no cry : )

(#6) Old Death válasza illusiON (#1) üzenetére


Old Death
senior tag

kicsi modelltank nem jó? :DD
viccet félre téve nézz itt körül : Bővebben: link

én az ő boltjukban vettem még jó 8 évvel ezelőtt modelleket, főleg repülőt és tankot :)

Szerk.: Azaz nem itt, hanem a SubiLand modellboltban, de gugliba beírva a bolt nevét ezt adta ki. :)

[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#7) Latissimus Dorsi válasza illusiON (#2) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Akkor neked inkább 1/24-es kellene nem?
Az 1/10 nagyok a 20 centihez, hacsak nem Polski Fiatot akarsz neki adni:D

Gondolkoztál már rajta, hogy megleped egy saját készítésű autómakettel? Lehet hogy jobban örülne neki, mint 1 gyárilag összerakott verdának. Van rá egy hónapod;)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#8) illusiON


illusiON
őstag

az látod igaz :D mind a 2en megdöglünk 9 éves korunktól a kocsikért, ugyhogy a tank meg a repcsi mehet a lyukba :D az az s2000 ami kék, mekkora? az 1/24 megvan 20 centi? avyg az mien hosszu? mert nekem leginkább oylasfajták kellenének, mint az az s2000

( : no woman no cry : )

(#9) illusiON


illusiON
őstag

megpróbáltam régebben sajátot, de 1részt a kézügyességem lényegesen satynya :D 3-4dik oszt.ban a kis szirszar tecfhnikacuccokra kegyelemből kaptam meg a 4eset :D meg régen próbáltam csinálni makettgépet, és az első mozdulatnál szétesett... ja meg még cask 13-14 éves vok :) ezek a maisto honda s2000-rek egész jók, van még ilyen makettbolt? mellesleg köszönöm mindenkinek az eddigi segitsget!!!

ui.: van itt egy japán verziójú s2000-res (szürke) a linken, amit adtatok... az 1/18as... és van egy tuningolt kék, 1/24-es... az 1/18 as hány cm hosszu kb.? és az 1/24es? mert elég nayg árban a különbség, és a méret elég fontos, mert alap gépeket szoktunk tuningolni, vagy tuningoltakat még átalakitani, és egy 10 centis matchboxot elég nehéz átalakitani :D

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#10) Latissimus Dorsi válasza illusiON (#9) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

s2000
1/18~23cm
1/24~17cm

tényleges hossz: 4120mm

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#11) illusiON


illusiON
őstag

ahhh dnx, akkor már el is van döntve, az ezüst 1/18as 23 cm hosszu s2k lesz :D magamnak meg egy sárga 64 darabos 360 modernán töröm a fejem... milyen ez az összerakható kütyü? rég keresekilyeneket de ez most normálisan is néz ki :)
mellesleg újra csak köszi mindenkinek az eddigi hsz-eket!

( : no woman no cry : )

(#12) illusiON


illusiON
őstag

up, vki vmit tud ezekről az összerakós izékről? minden érdekel :C

( : no woman no cry : )

(#13) illusiON


illusiON
őstag

nah még egy up, de most arra hogy a piros 1/24-es s2k sokkal olcsóbb, viszont tényleg megvan 17 centi? mert akkor inkább az kellene, lényegesen olcsóbb mint az 1/18as ;]

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#14) Latissimus Dorsi válasza illusiON (#13) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

412/24=17,166˙
;)
mindez centiben. A gyártótól függ egyébként, hogy menyire tartja be pontosan a méretarányokat.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#15) illusiON


illusiON
őstag

ahhh thnx, akkor inkább az 1/24-es :D nem akarok smucig lenni,, de azér 5k elég nagy különbség :DDD mellesleg az első hsz-ben van egy google-s link, ilyen 'modellkészitőcsapatról' nem tud vki vmit? érdekelne miből csinálják, meg hogy...

( : no woman no cry : )

(#16) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Másik ilyen topicot nem találtam, úgyhogy itt kérnék segítséget:

-Nemrég vettem egy SW.: Slave I.-es hajót, csak elég régi gyártmány szval nincs rajta a festék-leírás...képeket kerestem, de ez nem elég...vki szakavatott segíccsen pls, h pontosan milyenek kellenek hozzá!! Előre thx.

(#17) zLegolas válasza Ráczkölke (#16) üzenetére


zLegolas
őstag

Google: Star Wars modeller

Bővebben: link

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#18) zLegolas válasza illusiON (#15) üzenetére


zLegolas
őstag

Létezik mindenféle gyártónál (Revell pl.) olyan doboz, ami akkora mint egy fél pingpongasztal, tele mindenféle alkatrésszel meg fémöntvényekkel...csak össze kell rakni... (Ferrari, stb...)

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#19) zLegolas válasza Ráczkölke (#16) üzenetére


zLegolas
őstag

Egyébként ha lefested a középszürke 3-5 árnyalatával, tuti kafa lesz! Veszel egy cementszürke árnyalatot meg egy fehéret, és kikevered (a fehérrel világosítod) az árnyalatokat.

1. szín=> 1 nap száradás, 2. szín=> 1 nap száradás... stb

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#20) Ráczkölke válasza zLegolas (#17) üzenetére


Ráczkölke
tag

Köszi, megtaláltam, ami kellett nekem...majd dobok fel képet, ha kész lesz! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.