Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Kíváncsi lennék, kinek miért az az avatarja, ami? Arra is mennyire azonosítjátok a veletek beszélgetőt az avatárjával ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2) t1 válasza philoxenia (#1) üzenetére


t1
addikt

Nekem nem is tudom honnan jött ez az avatar...csak jött mert szeretem a töklámpásokat :)
Én nem azonosítgatok illetve csak akkor ha vkinek rendes emberi avatarja van

(#3) philoxenia válasza t1 (#2) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Végül is ez is egy arc amit a tökből kivágnak. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nekem már több mint 2 éve ez, ami most van.
Talán a konzervdoboz volt előtte.

Azt meguntam, nézelődtem és ez megtetszett. Maradjunk annyiban, hogy a szemüvegen kívül más hasonlóság nem fedezhető fel. :)

Nem cseréltem le, mert tetszik és mert tudom, hogy rossz az, mikor megszokod, hogy valakinek milyen az avatarja, aztán leváltja. Egyéni avatar kérelmem be van adva, egy vigyorgó macska lesz az, ha megkapom. Azért, mert olyan avatart szerettem volna, amire ha ránézek, mosolyognom kell. :)

(#5) L.T.


L.T.
aktív tag

Asszem mert sokat telefonálok :)

(#6) philoxenia válasza (Kolombusz) (#4) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szokatlan lesz az biztos, ha más lesz az arcod. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7) t1 válasza philoxenia (#6) üzenetére


t1
addikt

ezzel eggyet kell értenem :)

(#8) philoxenia válasza L.T. (#5) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aláírásoddal analógiát keresve, a magyaroknak a beszédre talán. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9) st.hubertus válasza philoxenia (#8) üzenetére


st.hubertus
tag

Az északi népeknek (pl finnek, lappok) pedig a hóra van baromi sok szavuk. Meg gondolom mindenre, ami összefügg ezzel.

Én pedig olyan avatart kerestem, ami kismértékben hasonlít hozzám legalább.

(#10) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem is tudom, lecseréltem most is az avatarom, mert igazából semmi nem tetszik annyira. Álmom egy Al Pacino fej :D

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#12) Sipi16 válasza st.hubertus (#9) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én is valami hasonlóságot kerestem és ezt találtam.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13) Skyer


Skyer
senior tag

nekem azé ez az avatarom mert ugyanilyen a hajam és a szakállam is :D

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#14) Flow


Flow
senior tag

Nekem meg a nevem miatt ez az avatarom. :))

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#15) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A kék fejű csaj utal rá, hogy elvont vagyok, és nem a földön élek. :D

HA pedig őstag leszek, az avatárom még inkább ki fogja fejezni csodabogár mivoltomat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) qdak válasza philoxenia (#1) üzenetére


qdak
addikt

1:nem tom szimpatikus a farkasember nekem arra hasonlit
2:sokakat téma/arc alapjan 1 böl azonositok.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#17) RedWing


RedWing
aktív tag

Én a nevemhez lehető legmegfelelőbbet próbáltam kiválasztani.
Szerintem sikerült... :))

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#18) KrAt


KrAt
veterán

Hasonlít rám, csak én kicsit nagyobb vagyok :D

(#19) The DJ


The DJ
addikt

Az enyém ugye már egyedi és hogy miért pont ez?

Szerintem nem lesz meglepő, ha azt mondom, hogy Dj vagyok, zeneőrült és sokszor úgy érzem magam, mintha nem is a földről származnék annyi mindenben vagyok kicsit más mint az átlag, szóval ezért lett ez a Dj alien fej :) (Mielőtt valaki rákérdezne, nem, nem vagyok zöld, nincs három fejem, és ha biciklin ülök nem repülök el vele a hold előtt ;] )

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#20) venember83 válasza t1 (#2) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi szamit rendes emberi avatarnak? :DDD

Enyem ajandek, anno haver fabrikalta allitolag hasonlit ram, megtetszett, maradt.

(#21) t1 válasza venember83 (#20) üzenetére


t1
addikt

megfogtál:D

[ Szerkesztve ]

(#22) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Mert olyan avatár kelett mindenképp aminek arca van, és a forumhoz ugy gondolom hogy a mesefigurák passzolnak leginkább, aztán Timon lett a legkompatibilisebb az oldal szineivel, kértem egy kis segitséget végül pedig mekaptam, elötte egy szőke gyerek volt, azon is gondolkoztunk hogy átpolositjuk de inkább ez, ez tényleg egyedi:).

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#23) 7


7
addikt

Szeretem ezt a macit. Általában véve beteg gondolkodásmódom van, ez a maci meg a nagy, piros szemeivel egyszerre őrült és aranyos. Őrülten aranyos. No meg tetszett is. Ha valaha kérvényeznék egyéni avatart, már meglenne, hogy mit kérnék, de nem biztos, hogy jobban szeretném, mint ezt. Máshogy szeretnék majd kitűnni a tömegből, ha lesz rá lehetőségem - és lesz hozzá kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#24) 7 válasza Kalandor (#11) üzenetére


7
addikt

Sok. De nem 40 feletti mennyiség. :D

(#25) nike_


nike_
addikt

Én azért választottam ezt mert szeretem az ember avatarokat. Előtte is ember volt, csak az másik irányba néz és kék pólója van.

(#26) Mazka05 válasza philoxenia (#1) üzenetére


Mazka05
őstag

Fene se tudja már!:) De valahogy valami jópofa kellett:D És a választhatók közül ez tetszett meg a legjobban. Rám egy ördög hasonlítani?:D Lehet:D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#27) dragonfx


dragonfx
veterán

Mivel saját arckép nem lehet, így legyenvalami vad, eza kézigránát passzol hozzám :D ...persze a bmw embléma jobb lenne.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28) t1 válasza dragonfx (#27) üzenetére


t1
addikt

ez nem hangos beszélő? :D

(#29) nike_ válasza t1 (#28) üzenetére


nike_
addikt

Sztem is az. Vagy hangszóró mert speaker a neve. :F

(#30) Boxer001 válasza t1 (#28) üzenetére


Boxer001
veterán

neeem, ez kézigránát :DDD
szerk.: díszdobozban :DD

[ Szerkesztve ]

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Angol Bulldog!! :K Ez teljes mértékben én vagyok.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32) szandisas


szandisas
senior tag

nekem nem tudom miért a hóember... talán azért mert mosolyog :)
régebben volt: vérző fej, azért volt, mert kb úgy éreztem magam, nemrég volt valami ufós lényes, de visszatértem. Nagyon sokan meg sem ismernek, ha nem a hóember van

aláírás

(#33) deniro2


deniro2
senior tag

Nekem azért ez lett, mert kevesen használják. Amúgy kb. pont az ellenkezője az eredeti fejem. :)

(#34) <NewL> válasza AMD Power (#31) üzenetére


<NewL>
addikt

széép :R

There's an app for that

(#35) máyköl


máyköl
veterán

Én most választottam ezt, mert megtetszett. Ezelőtt volt nagyon sok... :C

(#36) tiv83us


tiv83us
veterán

Aki mar latott eloben, az tudja miert ez a kepem :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37) trassher


trassher
addikt

Nekem az egyik kedvenc animén szereplője az avatarom. A fő-fő kedvenc nem jött össze mert nem találtunk megfelelő "donort"

Redmi Note 7

(#38) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Shadow előtt közel két éven át ez volt az avatarom:

Azért válaszottam, mert a sok közül talán ez hasonlít rám a legjobban. A mostanit nem emiatt. Megtetszett, szerintem jópofa figura :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#39) vágányzár válasza tiv83us (#36) üzenetére


vágányzár
tag

Volt oljyan aki túlélte?............................................. :U

egyébiránt én a meztelen farom tükörből visszaköszönő fénylő tűkröződését választanám, de aztán elém került a sajtó, a hiradó, meg úgy az egész nagybetűs élet..............osz rágyüttem, hogy egyedit hozni kúrva nehéz..............

:U
:))
;]

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#40) Esmein


Esmein
nagyúr

Először a nevem lett meg, aztán kutakodás során rátaláltam öreg druszám Esmein Adhémár francia jogtudós fotójára, ebből rajzolta meg nekem valaki a mostani avatarom(amiért még mindig jövök egy sörrel, de bunkó módon nem tudom kinek)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#41) csyo


csyo
senior tag

ha nekem arcot kell választanom, nemtudom még milyen lesz...

van rá még vagy 2500HSZ addig, hogy kitaláljam:-D

Egyelőre ötlet sok van

Lehet a saját arcomat csináltatom meg a fényképem alapján

Legyen szép a napod!

(#42) Palkó


Palkó
tag

Annyiszor ráfaragtam már életemben a saját hülyeségeimre, hogy a prérifarkas a Gyalogkakukk meséből megfelelő választásnak tűnt...

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.