Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Kezdő tuningosok rovata (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Detonator


Detonator
aktív tag

Sziasztok!
Gondolom sokan vannak közületek, akik szeretnétek több-kevesebb tuningot a gépben látni, de nem tudjátok, hogy is kellene hozzákezdeni! Mit állítsak a biosban? Meddig húzhatom? Milyen programokat használhatok? Milyen konfigot vegyek tuningra? Tudom, hogy a legtöbb fórumban lehet ezt-azt olvasni erről, de tapasztalatom szerint a kezdőknek kissé bonyolultak az ott leírtak! Szóval, húzásra fel!

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#2) nRu3


nRu3
addikt

Menyi ilyen topic van:(((

Bővebben: link
Bővebben: link



[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3) Achill3uS válasza Detonator (#1) üzenetére


Achill3uS
veterán

Ezzel csak az a baj h most akkor ide gyűljön az összes kezdő ugye? Namost akkor ki magyarázza el nekik? Vak vezet világtalant vagy hogy gondoltad ? :R
jó8 ;)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#4) -Jackson- válasza Achill3uS (#3) üzenetére


-Jackson-
őstag

:C

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#5) Detonator


Detonator
aktív tag

Mindenben igazatok van! Csak az a baj a többi topikkal, hogy a hozzám hasonló kérdezők kérdései túl egyszerüek ahhoz, hogy választ adjatok rá!
Pl: Többször kérdeztem, hogy lehet a biosban (AWARD) kikapcsolni a C'n'Q-t, de nem kaptam rá választ...Tényleg, hogy is lehet?

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#6) -Jackson- válasza Detonator (#5) üzenetére


-Jackson-
őstag

ezt pl az A64-esek klubjában mondjuk:)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#7) Achill3uS válasza Detonator (#5) üzenetére


Achill3uS
veterán

Sajnos ez előfordul de te is megérthetnéd a következőket:
Pl már elötted kismillióan megkérdezték és ezért már GYIK-ba tartozó kérdés..
Vagy éppen senki olyan nem olvasta még aki tudna segíteni..
( kiegészítés: Vagy rohadtul fáradt és nincs kedve :U )
Esetleg olyat kérdeztél amitől megáll a tudomány..
De lehet, hogy a kérdésed nem érthető formában adtad elő..
Sztem ;)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#8) Qorthral válasza Achill3uS (#7) üzenetére


Qorthral
őstag

Nem hiszem, hogy a C'nQ' olyan kérdés lenne, amitől megáll a világ...
Azért mert te kened-vágod, meg még párezer ember itt a PH!-n, a magyar lakosság legalább 95%-a azt sem tudja mi az...

Kicsit el kéne gondolkodni...

[Szerkesztve]

Sztem amúgy nem hülyeség a topic, a nagy moddingos topicok azért elég nehezen követhetőek egy kezdőnek.

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#9) Achill3uS válasza Qorthral (#8) üzenetére


Achill3uS
veterán

Azért irtam le a leggyakoribb eseteket sztem.. de mind1
amúgy spec erről a C'nQ-ról vagy miről énse tok semmit mer még nem vagyok otthon A64-be.. :P

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#10) Qorthral válasza Achill3uS (#9) üzenetére


Qorthral
őstag

Ok :P

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#11) elekesb


elekesb
tag

Hello!

1800 mhz-es athlon xp-t szeretnék húzni de nem tudok szorzót állítani mit csináljak? Azt tudom hogy össze kell húzkodni a lábakat de hogyan ?

06705873585

(#12) Monya78


Monya78
veterán

Kezdésnek el lehetne ezt olvasni: Bővebben: link

(#13) Esmein


Esmein
nagyúr

Nézzenek oda...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Kezdő tuningosok rovata (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.