Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Készülék beszerzés amerikából (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Nos, mivel itthon már találok 3660ast, illetve amilyen árban akarják adni, az nevetséges, arra az elhatározásra jutottam, hogy mivel Faterom Októberben utazik ki Amerikába, hozatok vele egy norm. mobilt.

Nos, ez 6600 vagy SEP900 lesz.

Kérdés csak annyi lenne, hogy tudtok e vmi olyan oldalt, amin konkrétan tudok nézelődni, vmi olyan kéne ami New York ban van (bolt), mert ott lesz és ott tudna vásárolni, csak ugye nem akar bojongani, csak két napot lesz ot átutazóban, szal vhogy felkéne pörgetni a boltot. Lehetne hogy lefoglalom, bemegy, cash és viszi is. Vmi ilyresmire gondoltam, cask nem tok olyat ahol ez menne.

Esetleg ha van itt olyan aki kint van New Yorkban, vagy közelében, tudna segíteni nekem....

Vagy nem tudom, hogy a New York-i reptéren van e vmi duty free shop, ahol ezeket belehet szerezni esetleg, mert a Palm-nak tudom hogy van ilyen....

Előre is köszi a segítséget!

Papa

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#2) Digital válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


Digital
addikt

Mintha Amcsiban más volna a működési frekvencia:F Itthon is lehet kapni jó áron kagylókat,nem kell mindjárt a yenkikhez rohanni! [L]http://www.ppcom.hu/index.php?oldal=aktualis_kinalat&[/L] (szvsz nem sok $ a 6600-ért a 82 ruppó)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#3) Dexter68


Dexter68
addikt

Ja. Arra figyelj oda, hogy Amcsiban 1900-on beszélgetnek a zemberek, Eu-ban meg 800/1800-as frekvencián.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4) col válasza Digital (#2) üzenetére


col
addikt

Az Usa mobilszabvány más. Más frekin működik. Emellett erősen rizikós a dolog, mert garancia az ''ablakban''. Ráadásul a töltő sem lesz európai (230 V-os) hanem csak 110-es, bár nem komoly kiadás egy töltő.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#5) col válasza Dexter68 (#3) üzenetére


col
addikt

''..Eu-ban meg 800/1800-as frekvencián...''

900/1800... :))

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#6) X-COM


X-COM
nagyúr

szerintem ezek a készülékek ott is tribandok (900/1800/1900)

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#7) Digital


Digital
addikt

Mindenki mindjárt szalad AMERIKÁBA :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8) Papa-Georgo válasza col (#5) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Tudomásom szerint a fent említett készülékek mind 3 nomrások, azaz tudják az eu szabványt is. És kint sokkal olcsóbbak a telók! P900 60ba, ma itthon hol kapsz ilyet ennyibe?

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#9) Papa-Georgo válasza col (#4) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

A töltők általában, mint a notebookok é is 110/220 as.
Csak nézd metg a jpobb készülékek töltője automatikusan át áll 110 re meg vissza.
Nem egszer dugdostuk ott konnektorba őket és eddig semmi bajuk nem lett.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#10) Papa-Georgo válasza Digital (#7) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Nem szalad mindjárt, csak ha úgyis ott van dolga, miértne tegye meg ezt a lehetőséget, mikor sokkal kedvezőbb feltételek melett vásárolhat, nézcsak utánna mi mennyivel olcsóbb.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#11) col válasza X-COM (#6) üzenetére


col
addikt

Tudtommal Usa-ba Kanadába pl. a 6230-ból csak az 1900-as sávon működőt szállítják pl. És ismerve a yenkiket, vannak annyira lokálparióták még ebben is, hogy zömmel az 1900-as sávúakat forgalmazzák.

Bár mindenki azt tesz, amit akar :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#12) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Én pedig nem lefikázást kértem, hanem ha tud vki segítsen, nem kell kiselőadást tartani hogy mi hogy van, higgyétek el vágom a témát, csak nem tok olyan oldalt ahol ennek tudnék utánnanézni.... :(

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#13) col válasza Papa-Georgo (#9) üzenetére


col
addikt

Nézd meg az itthoni töltőket.. azok 220 V-osak. Én is most csekkoltam épp le, mikor beírtam.

A cégem kapott PC-t az Usa-ból (IBM-et) és nem volt automata átkapcsolós a tápja és addig működött csak, amíg a füst ki nem jött belőle itthon :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#14) Papa-Georgo válasza col (#13) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Én meg előveszem ősrégi RXon R310s telómat ami nem mai darab (cápafon)

és az van rajta: Input: 100-220 V
Csodák csodája bírja a 110et és a 220at is......mégpedig automatán...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#15) col válasza Papa-Georgo (#14) üzenetére


col
addikt

Ok. Kérdeztél. Én is csak a szerény magánvéleményemet írtam le és azt én mitől aggódnék és miért nem tenném ezt. A többi a te dolgod. Szerintem senki nem fikázott, hanem próbálta a józan kételyeit megfogalmazni. Sorry.. Sok sikert és kellemes meg eredményes ott tartózkodást a papádnak.

Ui: azt meg végképp nem tudtam, hogy csak a ''támogató'' hozzászólásokat várod és fogadod el :)

Ennyi...

[Szerkesztve]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#16) Papa-Georgo válasza col (#15) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Természetesen szívesen fogadok bármely hozzzászólást, csak lényegre türő szeretnék lenni, nem vállalkoznék ilyen doloban, ha nem ismerném a velejáró mizériát. Nekem is vannak még homályos foltjaim, de úgy gondoltam, hogy most nem arra, hanem konkrétan arra szeretnék választ kapni, hogy hol tudok ennek utánnanézni.

Elnézést, ha esetleg vkit ezzel megbántottam volna...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#17) Digital


Digital
addikt

[L]http://yp.yahoo.com/py/ypResults.py?stx=Phone+shop&stp=a&tab=B2C&city=New+York&state=NY&uzip=10007&country=us&msa=5600&slt=40.714630&sln=-74.005806&cs=4&Submit=Search[/L]
De használd:[L]http://www.yahoo.com/[/L]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#18) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

nupp

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#19) tiv83us


tiv83us
veterán

Minden telefonhoz amit vasarolsz, olyan toltot kapsz, amelyhez van atalakito 110V-rol 220V, szoval emiatt ne aggodj...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20) nettudky


nettudky
csendes tag

Csa, nekem ocsem vett nemreg sgh-x450es Samsungot,3 normas,magyar menuvel,itt New Yorkban,200 dollar volt,ha kell meg tudom kerdezni a pontos cimet.
Csao

[Szerkesztve]

''Nem látom semmi okát, miért akarhatna bárki is egy számitógépet otthonra'' (1977)

(#21) csiga997


csiga997
őstag

Menjen el papa bármelyik shopping mallba és vegyen egy telót azt kész. Már egy kisebb ilyen bevásárlóközpontban is min. 30 telefonbolt kell legyen, tehát nem lesz nehéz. Az árkülönbség a boltok között nem egetverő. Arra vigyázzon papa, hogy nehogy rábeszéljenek a telefonhoz három előfizetést, pótkártyát, tartalék pótkártyát, biztosítást, pótelemet, headset tokot, asztali tartót, antennavillogtatót, tárcsázássegítőt és egyéb haszontalan dolgokat.. :)
A duty-free shopban pedig minden drágább.

Ami a töltőt illeti, a normál nokia töltők 110-220V-osak, amiket itthon lehet kapni. A kintiek én úgy emlékszem csak 110V-osak voltak, de ami még fájóbb lehet az az eltérő konnektordugasz. However, egy töltő kb. 5k HUF tehát még mindig ki kell jöjjön a tervezett megtakarításból.. :D

(#22) hf


hf
csendes tag

Az amerikai készülékeknek van SIM kártyahelyük??? Mert ha nem hiába vetted meg...

hf

(#23) tiv83us válasza hf (#22) üzenetére


tiv83us
veterán

Az elofizetes telefonoknak kartyahelyuk sincs. Amit fuggetlenul lehet kapni gyari dobozban abban azthiszem van.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24) strike-force


strike-force
őstag

tesom odakint vett t-mobile-os samsung e715-öt abban volt sim kártya, aztán hazahozta, és itthon 1-2 billentyűcombo után már megette a vodásat is. LOL volt nagyon bejelentkező screen ''T-mobile'' majd kisvártatva Vodafone.
Lényeg, h nemtudom neki milyen elofizuja van, prepaid, rendes, vagy megvett egy perc-csomagot. Azt passzolom.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#25) hf


hf
csendes tag

Hogy lehet hogy az előfizetésesben nincs sim a többiben meg van? Az előfizetésesben kvázi ''be van forrasztva''?

Ja és ha vesz egyet az ember akkor vajon honnan lehet tudni hogy megeszi-e az itteni simet?
(és mi volt az 1-2 billentyűkombó? :) )

[Szerkesztve]

(#26) tiv83us válasza hf (#25) üzenetére


tiv83us
veterán

A szolgaltato cegnek a gyarto direkt olyan keszulekeket gyart le, ami rendelkezik un. ''beepitett sim kartyaval'' es a szolgaltato ugy programozza ahogy akarja.
Mikor en itt az USA-ban fizettem elo telefonra, akkor kerdeztek, hogy milyen tipusu telefont szeretnek, aztan kivalasztottam egyet, adtak vagy 1000 telefonszam kombinaciot amibol valaszthtattam es kesz.
Ha telefont akarsz cserelni kesobb, akkor ezt beviszed, letiltjak, majd adjak a kivant keszuleket a regi szammal. Ennyi.
Kartyas telefont barmelyik szupermarketben leakasztasz a polcrol, olcso, viszont nagyon draga a beszelgetes es abban sem vagyok biztos hogy van-e sim-kartya.
Viszont muszaki aruhazakban vehetsz gyari dobozban barmilyen keszuleket, amiben ott van a sim-kartya hely. Mondjuk azoknak az ara szvsz kozelit az magyarorszagiakhoz. Legalabbis regen meg kb. uannyi volt...:)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27) strike-force válasza hf (#25) üzenetére


strike-force
őstag

google-ba beütöttem, hogy ''samsung e715 unlock'' és csak úgy ontotta magából az eredményeket. először nem akart műxeni, mert elbaxtam vmit, de utána már ment a dominos/vodás/praktikumos kártyával is.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#28) eri válasza strike-force (#27) üzenetére


eri
tag

Samsungot lehet kábel nélkül is függetleníteni?

(_8(l) - The Simpsons

(#29) strike-force


strike-force
őstag

lehet.(e715öt tutibiztos :D) legalábbis nekem második alkalomra sikerült csak, mert az első próbálkozásnál elb@sztam a bill-combo-t.

[Szerkesztve]

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Készülék beszerzés amerikából (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.