Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #101662 üzenetére

    Bp-re és onnan haza + evés/ivás, egyéb költségek annyiba fájnának, mint egy 120mm rugóutas levegős teló :DDD
    "Manapság gyakorlatilag az igazi, vérbeli mtb a Trail fully és AM fully. Ezek azok a gépek amik a legsokoldalúbbak"
    Ja, azt elhiszem, hogy vérbeli, de pont abból indultunk ki, hogy a trail nem sokoldalú, hanem rétegbringa, ha síkon és felfeléken is hajtom, akkor az xc nekem való, mert az 50-50% erre való, a trail meg inkább csak lejtőzni jó. Most akkor hogy van? :DDD Egy trail nyergében nyáron az xc-s haverokkal le tudnék nyomni 100-200km-t aszfalton? Ilyen helyeken [link] [link] ki is lehet mászni vele? Ezt kéne kiderítenem majd, esetleg ismerősök ismerőseinek asszem van trail meg enduro gépjük, lehet majd megkérem őket adják ide egy mászásra :D
    Fully témába: az első teló karbantartását is próbálom megoldani itthon, a hátsót meg ha jól tudom már nem is lehet házilag szétszedni, rendbetenni, de lehet tévedek. Bar ha a karbantartást félretesszük is ott van még az ár, fullyt nem kapok azért a pénzért amit én egy bringára szánnék... a plus size-os merevekkel, recon villával és slx-el rendszerint összefutok ilyen 7-800 eurókért, pl a marin pine mountain 1 most is b*romira nyomott áron megy, de a gt pantera-t meg cannondale cujo 2-őt is láttam ennyiért és ha végül xc mellett döntök, kis szerencsével azt is megúsznám RS levegős villával és minimum deore szettel ennyiből. De fully-t? Azt kétlem :D . Szal elhiszem, hogy nagy élmény, de semmilyen szempontból nem az én árkategóriám... a használtakat meg kb hiába is nézem, mert S-es méretben az utóbbi 1 év alatt még semmit nem láttam ami tetszene is, meg az ára is megfelelő :D
    A commencal-t nézegettem már, le is van mentve könyvjelzőnek :D :K

    Hasaggymeg: ok :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés