Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oliverda


Oliverda
félisten

Nem ultra deluxe goldra gondoltam. eBAYen vásárolnánk és ezért érdekelne.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2) wrz válasza Oliverda (#1) üzenetére


wrz
aktív tag

Ááááááááááááááááááááááááááááááá
:O:O:O:O:O:O:O

Minden ellenállás hasztalan!

(#3) MyKonzerv válasza Oliverda (#1) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

ez most komoly? LOL

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#4) Oliverda válasza MyKonzerv (#3) üzenetére


Oliverda
félisten

JÓL VAN NA! Nem kell egyből fikázni az embert. :P

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5) Arnold2 válasza Oliverda (#4) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát szerintem sok dologtól függ.
Először tudd meg hogy milyen alaplap és PONTOSAN mik lesznek a dobozban. Majd rekonstruáld,amenyiben módodban áll otthon és megkapod a választ! Ilyen egyszerű.:)

(#6) MyKonzerv válasza Oliverda (#4) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

nem fikázok, csak nem értem az apropót...
azért kérded, mert licitálsz rá és postán küldik? illetve nem tudod, hogy mennyi lesz a postaköltség? levélként vagy csomagként jön?

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#7) Oliverda


Oliverda
félisten

Ha pl. USAból rendelsz akkor 1 kg is kb plusz 4500 forint. Gőzöm sincs hogy 1kg, 2kg, vagy netán 3kg egy (mondjuk legyen ABIT AN8 SLI) lap.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8) Oliverda válasza MyKonzerv (#6) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja...nem csak azért kérdeztem mert unatkozom és nincs jobb dolgom. :) Igen, licitálunk, postán küldenék csomagként, és gőzöm sincs hogy mennyi lenne a postaköltség, mert halvány lila dunsztom sincs hogy sacc per kb. mennyit nyom egy alaplap. Pedig már nem kevés ment át a kezemen. (Basszus, mindjárt szétszedem a gépemet és megmérem nagymami sütis mérlegével a lapomat.) :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#9) MyKonzerv válasza Oliverda (#7) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

így kifejtve már mindjárt más:) amúgy nem kellett volna külön topic ennek
ha egy caps lockos meglátja tuti zárja, de szvsz 2 kg tuti megvan egy box alaplap, megpakolva kábelekkel meg könyvecskékkel meg kiegészítőkkel

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#10) Cs@@bi


Cs@@bi
tag

Van az több is :D:DD

The New Sony Xperia Z1c

(#11) strike-force válasza Oliverda (#7) üzenetére


strike-force
őstag

''Ha pl. USAból rendelsz akkor 1 kg is kb plusz 4500 forint.''

na ez igy ebben a formaban nem igaz. eloszoris ki a szallito, mert az sem mind1. USPS (amcsi posta), FedEX, UPS vagy DHL. dhl-el nincs tapasztalatom, de a masik 3-al igen.

USPS - 5 kilos csomag normal szallitassal Mo-ra (4-6 het) 26 dollar, legiposta (4-10 nap) 45 dollar. tudom, tobbszor is kaptam mar mind2 fajtabol. :)
Fedex - ezzel csak USA-n belul van,de pozitiv tapasztalatom, altalaban ha alap szolgaltatast kersz, mindig 1 vagy 2 nappal elobb megerkezik, mint ahogy az az e-mail ertesitoben irjak es korrektek az araik is
UPS - nem szeretem, mert 3 napos szallitasi hataridot 1szer sem tartottak be, mindig a 4-ik napon ert ide a cucc (szinten usa-n belul) raadasul a Fedex-hez kepest dragabb is.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#12)



addikt

Valahonnan szerezz egy új alaplapot dobozostul és mérd meg, legjobb ha ugyan olyan tipus, de szerintem nem lehetnek számottevő különbségek. Hardver boltos ismerős jól jöhet.:)

Alternatív megoldásként látogass el a gyártó honlapjára, nem mondom biztosra de van, hogy megadják a csomagolás pontos méreteit és súlyát, hangfalaknál pl mindig ottvan, egy próbát bőven megér.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#13) Oliverda válasza strike-force (#11) üzenetére


Oliverda
félisten

USPS-t néztem Global Express Mail™ (EMS). 1kg 6000HUF, 2,3 kg-s csomag 8000HUF, 3,6 kg 10000HUF. Valóban marhaságot írtam, akkor csak kb. fele. :B

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#14) Oliverda válasza (#12) üzenetére


Oliverda
félisten

Alaplapoknál nem igazán szokás ennek a feltüntetése, és pont azért akarunk eBayről rendelni mert itthon qrvára nem lehet kapni ilyen lapot. Azt gondoltam hogy itt a sok guru közül valaki kisújból kirázza ezt az infót. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#15) Oliverda


Oliverda
félisten

ZÁRHATÓ

(de gondolom kérés nélkül is ez lett volna a vége)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16) strike-force válasza Oliverda (#13) üzenetére


strike-force
őstag

hat ha van ennyi szornivalo penzed, akkor a te dolgod, de hidd el, hogy a Airmail Parcel Post is van olyan jo, mint az EMS.:U

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#17) attika80 válasza Oliverda (#8) üzenetére


attika80
aktív tag

Szia.

Hiaba szamolgatod ugy, a postakoltseget, hogy a sulya erdekel az alaplapnak. Az ebay-en alltalaban mindig meg van adva a shipping dij. Ha nincs ott a shipping megadva akkor irj a tulajnak es kerdezd meg tole mennyi lesz a ship. Ugy is o donti el mennyit ker erte. Tudod az ebay ugy mukodik, hogy meg a shippingen is huznak penzt. Valamikor egy 10 dkg-s csomagert elkernek 20 dolcsi shippinget. Szoval ne szamolgasd mennyi lesz a posta:) :) :) Amugy arra is figyelj, hogy ha innen az usabol veszed es megnezed a shippinget akkor az legyen ott, hogy worldwide!!

Szia

(#18) attika80 válasza Oliverda (#15) üzenetére


attika80
aktív tag




Jut eszembe, hogy csinaltal magyarorszagrol paypal accountot? Hallottam mar rola, hogy van otthon is paypal de senkit nem ismerek aki regizett otthon a paypalnal! Ugye tudod ha nincs paypal-od akkor nem nagyon tudsz majd vasarolni az ebay-en?:(

Szia

(#19) SLYM válasza Oliverda (#14) üzenetére


SLYM
veterán

ez így van! Csak sose a ''guruk'' találják meg először az új topicokat, hanem az ''okos'' emberkét akik egyből beszólnak. Semmi baj, szokd meg ha nem azt kérdezed ''hány pontot értél el 3DMarkban'' hanem valami keményebbet, egyből elkezd a sok láma offolni.

Egyébként szvsz beleférsz majd a 2.3 kg-os kategóriába, de ha nem, akkor válassz olyan lapot, amit MO-on is meg lehet kapni! Ha meg olyan csúcsszuper lapot veszel akkor meg nem mindegy az a 10 ropi!?;)

(#20) Scream007


Scream007
őstag

alaplap maga nem nehéz.
szerintem max. fél kiló.
de mivel dobozban van és tele van szórva sok használhatatlan béna kacattal ezéert tuti meg van 1 kg, de talán még 2 is.:(((

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#21) Pompi válasza attika80 (#18) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A PayPal-ről itthon:
Bővebben: link
Vannak topikja itt a PH!-n, igaz a sok rizsa mellet még csak 1 valaki írta, hogy sikerült már fizetnie vele:
Bővebben: link

Feel Good Inc.

(#22) válasza SLYM (#19) üzenetére



addikt

Fusd már át mégegyszer a hszed, és utána lámázz.
''Sztem ennyi, de ha mégsem, vegyél valami tök mást, egyébként is nem mindegy mennyibe kerül?''
Igen, ezért megérte várni a gurura....

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#23) kraftxld válasza Oliverda (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Eljön levélként, ha ez a kérdés :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#24) attika80


attika80
aktív tag

Sziasztok.


Ertsetek mar meg, hogy hiaba 1-2-3 kg a csomag az ELADO fogja megmondani mennyiert hajlando elshippelni a cuccot.
De latom hiaba irom ide le ezeket a dolgokat, rendszeresen vasarlok az ebay-en szoval ismerem a dolgokat. Szoval az elado donti el, mennyit ker.

(#25) kraftxld válasza attika80 (#24) üzenetére


kraftxld
nagyúr

nono.. azért ez nem pont így van. De te ''biztos rutinos ebayes vagy'' :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26) attika80 válasza kraftxld (#25) üzenetére


attika80
aktív tag

Szia.

Hat nem mondom, hogy rutinos vagyok az ebay-on. De a tesom ferje igen vegul is csak napi 3-4 csomag jon neki onnan!! De te biztos jobban tudod :D :D :D :D

Reszemrol lezarva a tema!!

(#27) SLYM válasza (#22) üzenetére


SLYM
veterán

neked írtam? olvasd el előbb kik, hogy reagáltak először!;)
konzerv és wrz-re vonatkozik a hsz-em!

[Szerkesztve]

(#28) MyKonzerv válasza SLYM (#27) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

éjjen slym 151 napos 1428 hsz-es fanatikus guru:C
leborulok kompetenciád előtt:R:R:R legalább annyi hasznos infót közöltél, mint én...

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#29) válasza SLYM (#27) üzenetére



addikt

Okay, csak Oliverda azon hszére reagáltál, ami nekem volt címezve, így juttottam el magamhoz.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.