Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) colex


colex
tag

Nos a problema kovetkezo.. kaptam egy joyt... valami genius digatal f-23...
van hozza egy ic-7es lap..
alapbol a windoz az SM Bus controllernel felkialt..
bedugom a joyt es kapok egy szep felkialtojelet az USB human interfacenel is..
lap drievert nezem usbhez.. aszonya ha kell xphez akkor toltsd le magadnak a service pack 1et... remek kodos... sebaj megoldjuk. leotltom.. mukodik fain... reboot... detto ugyanaz a problema.. mint ha nem is csinaltam volna semmit.. letoltom megint.. megint muxik... aztan megint nem... mi lehet ez ?:O

Intel D 805 ASUS P5WD2 Premium, 2 GB Samsung DDR2, Saphire X800GTO2 ,360 Sata2 samsung.

(#2) colex


colex
tag

hmmm.. ennyi sok helpet azert nem vartam :)

Intel D 805 ASUS P5WD2 Premium, 2 GB Samsung DDR2, Saphire X800GTO2 ,360 Sata2 samsung.

(#3) HSNet válasza colex (#1) üzenetére


HSNet
aktív tag

Szia. Az USB 2-höz nem szoktak drivereket adni, mondván, hogy a Windows XP SP1 tartalmazza azokat. A probléma ott kezdődik, hogy nem minden eszközzel működik jól az SP1-es driver.
Teendő: Windows XP telepítve, SP1a telepítve, windowsupdate.microsoft.com meglátogatása, és az ajánlott frissítések telepítése (persze csak ésszel, magyarul nézd át mit akarsz tényleg telepíteni).
Ha valamilyen okból nem akarod a Windows Update-et használni, akkor is kelleni fog az SP1a (vagy az SP1), de akkor a support.microsoft.com-on keress rá az USB + WinXp-re, kell lennie egy bulletinnek róla, és oda linkelve van a telepítendő javítás.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#4) erdoke válasza colex (#1) üzenetére


erdoke
titán

Nálam ritkán az USB-s egeret nem hozza be, még ritkábban azt mondja, hogy Hi-Speed kütyüt dugtam az 1.1 USB-re. Ilyenkor reboot, BIOS-ban USB letilt és engedélyez. USB2 letilt és engedélyez, aztán müxik. Próbáld meg.

A legjobb aláírás a héten

(#5) colex válasza HSNet (#3) üzenetére


colex
tag

megcsinaltam a SP1a-t .. telepitettem.. ment is faszan.. egesz az elso resetig :(

Intel D 805 ASUS P5WD2 Premium, 2 GB Samsung DDR2, Saphire X800GTO2 ,360 Sata2 samsung.

(#6) colex válasza erdoke (#4) üzenetére


colex
tag

sajna nem ment... prbalkozok egy sp1a updetet updetelni... fasza ez a windoz.. csak lenne turelmem felrakni egy debiant.

Intel D 805 ASUS P5WD2 Premium, 2 GB Samsung DDR2, Saphire X800GTO2 ,360 Sata2 samsung.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.