Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) illu


illu
tag

Üdv mindenki!
Ezt a topikot az iPod Touch "rajongók" számára hoztam létre, itt kérhettek egymástól segitséget, a témával kapcsolatban illetve a kérdéseiteket is ide várjuk! :) Nem utolsó sorban megoszthatjátok a saját véleményeteket, tapasztalatotokat, jelenlegi árak, miért érdemes ill. miért nem érdemes venni ilyen készüléket, kinek érdemes megvenni, multimédiás, internetes lehetőségektől kezdve minden ami belefér. ;)

-- O --

A topic alapszabálya és leggyakrabban felmerülő kérdései

ALAPSZABÁLY: A topicban a mai naptól fogva (2009. június 30.) tiltott téma a jailbreak, valamint minden ezekkel kapcsolatos dolog említése, legyen szó linkekről vagy eljárásokról — programok említése megengedett, de azok felrakásának módjáról írni már tiltott.

Bocha

Kérdés: Mik a fő különbségek az első és második generációs iPod Touch-ok között?
Válasz:

A második generációs modell jóval fejlettebb elődjénél. Külsejükben is különböznek, a 2G kicsit vékonyabb, hátlapja íves felületű. 32 GB-os verzióban is létezik, de ennél fontosabb, hogy ~100 MHz-cel gyorsabb a processzora, mint az iPhone 2G-nek/3G-nek/iPod Touch 1G-nek, található benne hangszóró, Bluetooth (melyet a 3.0-s rendszer aktivál), valamint az akkumulátora hosszabb üzemidőt garantál.

További és egyéb különbségek:

1G -> 2G:
+ Hangerőszabályozó gombok
+ Hangszóró
+ Mikrofonbemenet (külső mikrofon kell hozzá)
+ Bluetooth
+ Kerekebb forma
= Új belső hardver (teljesítményre megegyezik az iPod Touch 1G-vel, csak más)
= Más kijelző (kicsit másabb a színvilága, sárgásabb)

2G -> 3G (32 és 64 GB-os verzió):
+ Új generációs hardver (ugyanaz, mint az iPhone 3GS-ben)
+ Voice Control, accessibility... (amik a 3GS szoftverében is bejöttek)
+ Mikrofonos füles a dobozban
+ Inaktív eddig, de a chipset tud ilyeneket: 802.11n, FM vétel, FM adás.

Kérdés: Milyen főbb újdonságokat hozott a 3.0-s rendszer?
Válasz:

-Teljeskörű Copy/Paste lehetőség (Az Apple alkalmazásaiban)
-Stereo Bluetooth hangátvitel (Csak a 2G-nél)
-A gyári alkalmazásokban landscape mód (fektetett mód)
-Teljeskörű kereső funkció (Spotlight)

Kérdés: A készülék kijelzője fölött látok egy kis "lyukat", mi az?
Válasz:
A fénymérő, ami a háttérvilágítás erősségének automatikus (fényviszonyoktól függő) állítása miatt került a masinába. Napfényben jól látszik a helye, mesterségesben rejtve van a szemek elől.

Kérdés: A Jailbreak garanciavesztéssel jár?
Válasz:
Elméletileg igen, hiszen megszeged a garanciális feltételeket. A témával a Prohardver! lapcsalád fórumain nem foglalkozunk.

Kérdés: Hogyan tudok minden adatot törölni a készülékről?
Válasz:
Settings/General/Reset/Erase All Content and Settings

Kérdés: Hogyan tudom a telefonkönyvet lementeni?
Válasz:
Az iTunes-ban az Info fülön lehet beállítani, hogy melyik alkalmazással szeretnéd szinkronizálni.

Kérdés: Van Copy/Paste funkció?
Válasz:
A 3.0-s szoftverben van.

Kérdés: Van Magyar-nyelv támogatás?
Válasz:
Hivatalosan nincs, azonban a szifon.com csapata folyamatosan foglalkozik a fejlesztéssel. Az aktuális verzió elérhető a Szifon.com Cydia Repo-ból, a telepítéshez viszont jailbreakelt készülék szükséges, mely folyamat illegális és bizonyos esetekben garanciavesztéssel járhat, ezért nem támogatjuk azt.

Kérdés: Hogyan tudok fájlokat másolni a telefonra?
Válasz:
Az AppStore-ban több olyan program is található, ami arra alkalmas, hogy WiFi-n keresztül fájlokat másoljunk a telefonra. Az egyik legjobb talán a Discover. Telepítés után csatlakozzunk a WiFi hálózatunkhoz, majd indítsuk el a programot. Ezek után egy webböngészőbe írjuk be az iPhone IP-címét 8888-as porttal. Innentől egyértelmű.

Kérdés: Lefagyott a telefonom! Semmire nem reagál. Hogyan tudom újraindítani?
Válasz:
Lehet, hogy csak a futtatott alkalmazás fagyott le. Próbálkozz a Force Quit-tal: Nyomd hosszan a Home gombot. Ha nem segít, akkor Soft Reset: Tartsd nyomva egyszerre a Home és a Power/Sleep gombot, amíg újra nem indul a telefon (kb. 10 másodperc).

Kérdés: Mik azok a szervízmódok? (DFU, Restore)
Válasz:
A Restore-mód a Restore-hoz (Firmware-visszaállítás) használható. Ehhez kapcsoljuk ki a telefont, majd tartsuk nyomva a Home gombot, és csatlakoztassuk az adatkábelt. Egészen addig nyomjuk a gombot, míg az iTunes fel nem ismeri a telefont. Ezek után Windows alatt a SHIFT, OSX alatt az ALT gombot tartsuk nyomva, és kattintsunk a Restore-ra. Ekkor betallózhatjuk a kívánt firmware-fájlt.
A DFU (Deep Firmware Upgrade) mód hasonló, de itt több rendszerszintű ellenőrzés sem fut le, ha a készülék operációs rendszere valamilyen okból összeomlott, ez jól jöhet a javításhoz. DFU módba lépés:

-csatlakoztassuk az adatkábelt
-kapcsoljuk ki a telefont
-nyomjuk le egyszerre a HOME és a POWER gombot
-10 másodperc után engedjük fel a POWER gombot, és tartsuk a HOME-ot további 10 másodpercig.

Ha jól jártunk el, akkor a telefon képernyőjén semmi nem látszik, azonban az iTunes felismeri a telefont és a fentebb ismertetett módon betallózhatjuk a letöltött, eredeti firmware fájlt.

Kérdés: Honnan tudom letölteni az eredeti firmware-eket?
Válasz:
ITT megtalálod az eredeti, Apple által publikált fájlokat külön az iPhone-hoz, és az iPhone3G-hez.

[ Módosította: bolondember ]

(#2) rumos14 válasza illu (#1) üzenetére


rumos14
nagyúr

a Touch se nem pda, se nem gps. mehet a multimédia szekcióba.

(#3) illu válasza rumos14 (#2) üzenetére


illu
tag

sry, áttettem oda :B

(#4) Viktor0610 válasza illu (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Áttettem.

Samsung Galaxy A54

(#5) bwoay válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem egyből mehetett volna az iPod topicon belülre is akár.
egész pontosan a zárásra gondolok :B

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6) illu válasza bwoay (#5) üzenetére


illu
tag

hát, azért gondoltam erre mivel ez konkrét topic lenne :) énis kerestem ilyen topicot hátha mert sokat segitettek volna a vélemények, én éppen ezért magamból kiindulva nyitottam 1et :)

(#7) bwoay válasza illu (#6) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem hinném, hogy annyi iPod Touch tulaj lenne,
hogy ki tudnátok termelni egy életképes topicot, de hajrá.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8) illu válasza bwoay (#7) üzenetére


illu
tag

nem feltétlenül kell minden topikot bezárni vagy lebecsülni ami nem éppen sikeres és nincs 232414 komment :))

(#9) illu válasza bwoay (#7) üzenetére


illu
tag

azért nyitottam mert én konkrétan ilyen topikot kerestem és nem volt, és hátha lesz egy hozzám hasonló olyasvalaki aki szintén erre vadászik ;)

(#10) bwoay válasza illu (#9) üzenetére


bwoay
nagyúr

de azért most már talán látod, hogy miről beszéltem

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#11) illu válasza bwoay (#10) üzenetére


illu
tag

nem látom de nem is akarom sőt nem is érdekel, mivel nem egészen az volt a cél :))

(#12) Hombár Jenő


Hombár Jenő
csendes tag

Úgy tűnik, nem lehet még túl sok embernek ilyenje...

(#13) zLk


zLk
csendes tag

Én támogatom.
Sőt lenne is egyből egy kérdésem.
Néhány mp4-be átkódolt film megszakad néha, és ujraindul a touch.
Másnál is jelentkezik ez a probléma vagy csak nálam?
Vagy lehet hogy ez csak az avi/mp4 hibája?
Xilisoft iPhone Video Converter-rel konvertáltam.

(#14) illu


illu
tag

hát nem sok embernek sajna! szerintem legtöbb ember PDA szerűségként képzeli el és ez sajna csak átmenet pedig nagyon szimpatikus kis cucc :U

(#15) illu


illu
tag

Engem leginkább az internet része aggaszt hogy nem lehet rá előfizetni és csak WiFi :( Ha ez is rendben lenne akár egy WLAN-al megspékelve illetve bárhonnan tudok netre csatlakozni + MSN, skype lehetőségek, ha erre a 2-3 dologra kicsivel több igényt forditottak volna erős a gyanúm hogy 2szer ennyi érdeklődő lenne a Touch iránt.. főleg így karácsony környékén!

(#16) rumos14 válasza illu (#15) üzenetére


rumos14
nagyúr

ezeket egy pda mind tudja ;)

(#17) zLk válasza rumos14 (#16) üzenetére


zLk
csendes tag

Najó de adj egy PDA-t ami 57e Ft-ba kerül, és normális is.
Igaz itthon 83 egy 8GB-s Touch, de ha hozatsz USAbol, akkro 57 ért meguszod. (mint én) :)

(#18) bwoay válasza zLk (#17) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát azért 60-ból már lehet értelmes PDA-t venni, nemhogy 80-ból...
de szerintem kár is volt PDA irányba vinni a dolgot, mert a Touch nem az,
és nem is akar az lenni. A dolog egyelőre ott tart, hogy hivatalosan nemigen telepíthető rá program, meg sw kínálatban sem tudja felvenni a versenyt.
Viszont várom, mikor fog odáig fajulni a dolog,
hogy valami applikáció teljesen feleslegesség teszi az itunes-t,
megoldja a lejátszó UMS-ként történő használatát zenék másolásakor is,
és kibővíti a támogatott formátumokat a duplájára :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19) illu


illu
tag

Lehet nem akar az lenni csak mondjuk elképzeltem magamnak egy "álom i-Pod touc"-ot amit szerintem nem lett volna nekik nehéz megvalósítani. Viszont PDA-t ami igen jó 60 ezer ft körül is lehet venni egész korrekt kis cucc.. i-Pod touchra visszakanyarodva hogy pluszt is mondjunk róla nagyon egyben van az egész készülék stílusilag, tudásilag nagyon el lett találva szvsz csak még az az 1-2 plusz dolog jobban feldobta volna, de reméljük hogy a készítők valami PDA nak szánt i-Pod ot is a piacra dobnak :)

(#20) Csapi007


Csapi007
veterán

A Samsung P2 jobb. :P

"Csak úgy mondom"

(#21) illu válasza zLk (#17) üzenetére


illu
tag

USA-ból hozták neked vagy rendelted? Ha rendelted szállítási költség mennyibe került? :B

(#22) rumos14 válasza bwoay (#18) üzenetére


rumos14
nagyúr

én nem akartam pda irányba elmenni, bocs.
ha az általad leírtak megvalósulnak, akkor már csak a kezelés (gombok hiánya) és az alma a hátulján fog visszatartani a vásárlástól.
meg a tény, hogy van pda-m :)

(#23) illu válasza zLk (#17) üzenetére


illu
tag

zLk légyszi adj választ az előző kérdésemre köszi előre is :)

(#24) zLk válasza rumos14 (#22) üzenetére


zLk
csendes tag

rumos14:
Akkor téged maga a tény zavar, hogy annyira hype-olt az iPod termékcsalád, és nyilvánvalóan abba a csoportba tartozol akik csakazértsem akartnak ilyen apple terméket.
Nem kötelező ezt venni, van egy csomó már lejátszó, pda, stb. kutyafül.
De ezzel simét eltereled a témát a topic tárgyáról.
Amugymeg az iTunes a rendszerető embereknek lett kitalálva, akármit is mondasz, ez az egyetlen egy ilyen program amiben ilyen frankó módon lehet kategorizálni stb. a zenéket, filmeket...
A lustábbaknak/rendszertelenebbeknek, akik csak felzuzzák a zenéiket a lejárszóra azoknak nem való. Ennyi.
Az az egy dolog zavar csak engem, hogyha másik gépen lévő itunesra tolod fel, arra kezdi el sync-elni. Ennyi az én problémám csak.

illu:
Évfolyamtársam ment ki dolgozni anyáron és október közepén hozta a kicsikét:)

(#25) rumos14 válasza zLk (#24) üzenetére


rumos14
nagyúr

ámen. csakazértsem, meg azért sem, mert a hype-ot leszámítva sem jön be.
nekem a rendszeretés azt jelenti, hogy az albumaim szépen, logikusan könyvtárakba vannak rendezve. így nincs szükségem iTunes-ra meg id3 tag alapján történő keresésre.

(#26) Teo6667


Teo6667
csendes tag

Hát nekem nagyon tetszik és remélem hogy a nagy karácsonyi marhaságok után lejebb megy az ára és akkor én is veszek egyet :D

(#27) illu válasza Teo6667 (#26) üzenetére


illu
tag

na ja :)

(#28) Csapi007


Csapi007
veterán

P2 vs. Ipod Touch :P

"Csak úgy mondom"

(#29) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

A touch-al vagy a p2-vel lehet valamilyen úton-módon avi-t lejátszani? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#30) bwoay válasza rumos14 (#25) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja. mert te rendetlen vagy :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#31) Csapi007 válasza (Darkwood) (#29) üzenetére


Csapi007
veterán

Egyből szerintem nem, át kell konvertálni. (P2-nél tuti kell)

[ Szerkesztve ]

"Csak úgy mondom"

(#32) bwoay válasza zLk (#24) üzenetére


bwoay
nagyúr

a rendszerető ember már eleve rendben tartja a zenéit,
egy általa kitalált/preferált elv szerint a gépen, korongokon is elrendezve tartja,
és nem biztos, hogy örül, amikor az Apple azt mondja,
hogy a rendnek márpedig előfeltétele
a korábban általa mondjuk sosem használt ID3Tag,
és mostantól a navigáció is csak az alapján lehetséges.

eközben vannak gyártók, akik egyszerűen megadják a lehetőséget,
hogy az ember könyvtárak vagy genre/artis/album között túrkálhasson,
ahogy éppen kedve tartja.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#33) Skellig


Skellig
csendes tag

Jáááááááááááj segíííííííítsen valaki. Hogy tudom megnézni a dalszöveget a számokhoz? Itunes-on felraktam a get info-> lyrics -be a dalszövegte de a touchon nem tudom, hogyan kell megnézni, könyi segítsetek.

(#34) szabage


szabage
tag

Sziasztok!

Érdekelnének engem is a touchal való tapasztalatok!
1.böngésző mennyire használható?flash,pdf,javasciptek?Mekkora a kölünbség támogatás szinten a maces verzióhoz képest?(van-e?)
2.Tudom, apple, de megkérdem minőséggel minden rendbe?rendesen egybe van?
3.Van valami korlátozás videóra?(felbontásra gondolok)Illletve képekre?

Egyébbként én is szemezek egyel ebayen,200-215font+10-15posta ... kicsit röhejesek a magyar árak :( ja ez 16gbs
az alma a hátulján fog visszatartani a vásárlástól .. konkrétabban valami?kiváncsi lennék.

(#35) illu


illu
tag

a magyar árak tényleg nevetségesek, egyszerűbb valami külföldi vállalkozástól rendelni neten keresztül (persze ha vállalnak szállítást MO-ra)

(#36) illu


illu
tag

néztem külföldi oldalakon: -8GB 299$
-16GB 399$
ennyiért mennek :U

(#37) illu


illu
tag

:DDD

(#38) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Ipod Touch tulajoktól kérdezném, hogy ők is találkoztak-e már a következő jelenséggel:

wifizés közben, zene bekapcs, weboldalak nézegetése közben 1-2 perc után zene egyszercsak leáll, a play ikonka eltűnik a felső sorból. Music-ba be és elfelejtette még azt is, hogy melyik számnál lépett ki. Ez kb még úgy 3x-4x megismétlődik, majd onnantól kezdve bármennyit wifizek már nem szakad meg a zene :U

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#39) Makaveli válasza verser233 (#38) üzenetére


Makaveli
senior tag

Ez ugyanaz mint az iPhone?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#40) verser233 válasza Makaveli (#39) üzenetére


verser233
senior tag

Nem teljesen :)

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#41) zLk válasza verser233 (#38) üzenetére


zLk
csendes tag

Hali, nalam is volt ilyen de csak mikor merülőben volt az aksi.

btw, par napja raktam fel ezt a törött firmwire-t, nagyon rendbe van googlemaps-sel, mail kliensssel, jatekokkal meg a tobbi finomsaggal együtt:)

(#42) Makaveli válasza verser233 (#40) üzenetére


Makaveli
senior tag

Miben más? Az iPhone-nak van már magyar verziója?

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#43) xenonn válasza Makaveli (#42) üzenetére


xenonn
csendes tag

hi!
most tervezem egy ilyen szerkezet vételét.
ez a kijelző para még mindig áll? csak mert én úgy olvastam, hogy korrigálták a dolgokat.
van valakinek személyes tapasztalata e téren, hogy a kijelzőt megemelték e iphone szintre?
thx
Gab

(#44) raskolnikoff válasza Skellig (#33) üzenetére


raskolnikoff
őstag

"könyi" :Y

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#45) zLk válasza xenonn (#43) üzenetére


zLk
csendes tag

kijelzővel semmi problémmám nincs. Még mindig rajta van a gyári folia, szépen elvágtam alul egy kis szikével a kilógó kis fülecskéjét, és igy olyan mintha nem is lenne semmi a kijelzőn.
Én meg pont forditva halllottam amugy, hogy az iPhone-nak gyengébb a kijelzője, hiszen az hamarabb is jelent meg mint a touch.

(#46) ZsoZso1992


ZsoZso1992
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy fontos kérdésem.Már napok óta azzal szenvedek hogy a dalszöveget megtudjam jelenítteni a touc on...de valahogy nem jön össze....mint ahogy az elöttem szólók egyike mondta get info-> lyrics és oda a dalszöveg....ez eddig szép és jó de az ipodon nemtudom hogyan kell megjeleíteni...valaki esetleg ebben tudna segitteni? nagyon megköszönném...

(#47) speedbump válasza ZsoZso1992 (#46) üzenetére


speedbump
tag

Nehany gondolat:

Ha van ipod touch-od, akkor a jailbreak a minimum. Ez a SW tori fel az oprendszert es teszi alkalmassa arra, hogy mas programokat telepits fel ra. Az enyem 1 oraval a kibontas utan fel volt torve.

(innentol fogva ugy veszem, hogy ez megtortent, illetve azt, hogy micsoda pofas keszulek nem reszletezem)

Email kliens van en gyakran hasznalom.
Google talk megy a wwwl.meebo.com-on.
Van egy rakat unalomuzo jatek, sot meg egy-ket teljesen jo is.
VoIP alkalmaz teljesen biztos hogy lesz, mivel mar van. http:\\touchmods.net
Flash, JAVA tamogatas egyenlore nincs, de szerintem zaros hataridon belul lesz.
A kijelzojet semmivel sem talaltam gyengebbnek mint az iPhone-et.
A WiFi nem tul eros, de meg belefer. A kapcsolodas gyors, a safari nagyon jol hasznalhato.
Az hogy nincs note-s rajta mar megoldodott a toressel.
A calendar szerkesztheto.
Nem tudom mennyi az ara Mo-n ebben a pillanatban de az enyemet $330-ert vettem (16GB)... Sajnos ez a K.europai valosag:(
Az MP4 kodolashoz a WinAVI-t ajanlom, nekem bejott. Gyors. Feliratokat is kepes felrakni!

A magam reszerol eddig nem talalkoztam fagyassal. Ha valaki ilyet tapasztal javaslom, hogy iTune-sbol lojje vissza a firmware-t (az enyem 1.1.1 van, ez regebbi)

Fogalmam sincs, hogy hogy lehet dalszovegeket kirakni. Nem tudom van-e ilyen alkalmazas.

PDA-e az ipod touch? Szerintem mar most is az. Nem tudom egy 60e Ft-os PDA mit tud, de valoszinuleg nem sokat es raadasul kozel sem az az erzes kezelni.

Mielott megvettem sokat tokoltem hogy mi legyen. Ez vagy egy PDA? Az dontott, hogy az Apple hivatalosan is bejelentette, hogy februarban kiadjak a software development kit-et az iPhone-hoz meg a taccshoz! Nem tudom leesik-e mindenkinek, hogy ez mit jelent! Onnantol kezdve mindenki mint az orult nekiall majd alkalmazasokat fejleszteni! En ugy tippelem, hogy lesz minden: skype szintem 100%, JAVA, Flash, egy csomo jatek, hasznos alkalmazasok. meg ami kell. (persze ez csak tipp, de fogadnek ra)

A youtube-on rengeteg video van arrol, hogy hogy tord fel a cuccot illetve mit hogy telepits. Van egy koma aki szerenyen ipodtouchmaster neven tolti fel a videoit, eleg hasznosak.

Ja...megvalami! Nem kell a foliat rajta tartani. A hatulja nem tul jo, az enyem mar most karcos pedig elso perctol szilikon tokban van, viszont a kijelzo az gyakorlatilag karcolhatatlan: http://youtube.com/watch?v=kzbxpSwDetk

[ Szerkesztve ]

(#48) speedbump


speedbump
tag

Ez jobb: http://youtube.com/watch?v=xitR1lYh1fU

[ Szerkesztve ]

(#49) zLk válasza speedbump (#47) üzenetére


zLk
csendes tag

Egyetértek.
A törés teljesen biztonságos, és ha valami véletlen folytán nem menne rendesen, egy sima restor-ral az iTunesban vissza lehet állitani!
Speedbump, van már törés arra is, hogy menjen az 1.1.2-es firmwire is, sőt egy gyenge magyarositás is van a touch menüjéhez.(persze nem raktam még fel, csak ha kijön a hivatalos)
minden további infó, magyarul, hogy hogyan kell feltörni EZEN A LINKEN:

Ezt a software development kit-et én is várom, mert a mostani játékok sztem nem annyira jók.
Bár nekem nincs PDA-m, azrt még nem hasonlitanám hozzá. Ez más.
Ez a kezelőfelület, áh, utánozhatatlan.

Én mp4 odoláshoz ezeket használom:
Xilisoft iPhone Video Converter,
Jodix.com-os free ipod video converter,
Ultra Mobile 3gp video converter.
De asszem kipróbálom azt amit te irtál, kiváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#50) zLk


zLk
csendes tag

Figyu mar, te a sima WinAVI Video Converter-t hasznalod vagy a WinAVI 3gp/mp4/psp/ipod video converter-t?
Az utobbihoz nem talaltam serialt, az elsőnél meg nem látom hol lehet mp4-be konvertálni.
Segítenél?

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.