Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Ice-dancer napjai

Hozzászólások

(#1) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Ittülök, és unatkozok az Excel előtt. Miért kell ilyet tanulni? Közben néha benézek egy két topicba, de már eluntam az egészet. Jó volna már Diablózni.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#2) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Kezdem unni ezt az iskolát. Már 3 éve itt sínylődök és még semmi érdemleges nem történt.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#3) Ice-dancer válasza Ice-dancer (#2) üzenetére


Ice-dancer
tag

Unalom, unalom és unalom. 3 dolgozat egy nap, másnap 3 óra, szerdán 3 szivatós óra.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#4) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Ma reggel németdoga. Lehet ez még ötös is (vasárnap este). Megkapom a feladatlapot: No, talán még a 4-es megvan.
Kémia doga: Néhány könnyebb feladat elszúrása már nálam rutinfeladat, avagy miért kapok mindig négyest.
Matek doga: Doga közben jut eszébe a tanárnak, hogy megnézze a házikat. persze, hogy nincs. Nem baj, ráfogjuk a másik csoportra. A doga csak egy kedves osztálytársam miatt lehet 5-ös, miután mindent átnéztem, kivéve az előző órai anyagot. Jaj, de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kezd elegem lenni ebből a nyamvadt unalomból. Még az otthoni diablózás sem mindig dob már fel. Unalmasan tengetem életem óráit, pedig legszívesebben valami egész más dolgot tennék.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#5) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Sulirot szétszivattuk az osztályfórumon. Kezd túl nagy lenni az arca. Úgy gondolja, hogy ő jó lenne oda moderátornak. Be kellett bizonyítanunk, hogy nem. Mostanában egyre arisztokratikusabb jellemvonásai vannak.
LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#6) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Kellene már egy jófej csajt találnom, csak nincs ebben a nyomorult iskolában egy sem. Majd meglátom.
Suliro már megint azt hiszi, hogy ő a nagy menő, pedig néha magába szállhatna. Örülünk, hogy lesz barátnője, de akkor sem kéne mellettünk ennyire hirdetnie felsőbbrendűségét.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#7) Ice-dancer válasza Ice-dancer (#6) üzenetére


Ice-dancer
tag

Elegem van egy nyomorult osztálytársamból. Egyszerűen atomhülye. Nem bírja felfogni, hogy direkt azért szívatjuk, mert nem veszi észre magát. Történetesen mindig felkapja a vizet. Szerintem valami extra hűtő kéne bele. Ha elveszem a füzetét már ordít. Ha elveszem a tollát már vörös a feje, egyszerűen lehetetlen vele szót érteni.
Ma is német órán egyes lett a dogája. Fogja széttépi. Majd pedig nagy kegyesen leszórja az asztalról, és persze, hogy a tanárnő minket szólít fel a lapok összeszedésére. Utána meg a hülyegyerek engem nevez gerinctelen féregnek!
Le tudnám csapni ilyenkor, ráadásul olyan bunkó, hogy az már fáj. És persze, hogy neki én vagyok az.
Úgy tudom, hogy ez már kóros, amit ő művel. Majd egyszer beiratjuk egy dilidokihoz, valami gumiszobába.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#8) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Már megint unalom.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#9) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Tegnap nem volt otthon víz. Hála Magyarországnak néhány óra után valami sáros izé elkezdett folyni a csapból. Hogy lehetnek ilyen hülyék?

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#10) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Itt ülök egy újabb unalmas nap kezdetén. Csak írogatok mindenhova, de valahogy nem értem az üzeneteim értelmét. Ennyit a mai reggelről.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#11) Ice-dancer válasza Ice-dancer (#10) üzenetére


Ice-dancer
tag

Tökéletesen ugyanaz. Már kezdem unni a napok egyhangúságát. Egyedül a Diablo II hoz változatosságot az életembe. Miért unalmas a kamaszok élete?
Barátnőm még nincs, házi mindig van. Ennyit erről.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#12) Ice-dancer


Ice-dancer
tag

Ha most lehetne káromkodni, akkor megtenném. A kedves, értelmes fizikatanárunk észrevette, hogy síkok vagyunk fizikából. A mai összes dolgozat egyes lesz. Belelapozott. Gondolta akkor már megfkérdezi hol van a 44 órai (eddigi) 3-3 feladat, amit kikötött 7. év elején, hogy kell. Most azonban még az egyik fizikát is elkértük, ezért nagyon pipa volt. Tehát holnaputánra be kell neki mutatnunk 132 darab fizikafeladatot. Nem viccelek, tényleg annyit. Ennyit a tanári toleranciáról. Ugyanis az osztály egyharmada sítáborban van, tehát szívjon az, aki itthon maradt. És nekik biztos nem kell majd ezt beadni. Csak nekünk. Miért ilyen szemetek a tanárok?
Az egy dolog, hogy nem értjük az anyagot. De miért? Mert nem magyarázza el olyan szinten, mint amilyen a mienk. Ő ugyanis úgy gondolja, hogy egy elsős gimnazista csak akkor járhat ebbe az iskolába ha a fizikát kitűnően tudja. A többi tantárgy őt nem is érdekli. Az sem, hogy az osztályból csupán néhány ember (max. 5) akar fizikából érettségizni. Nekünk semlegeseknek pedig atomfizikus szinten kell vágni, egy madzagos labda gurításának fizikáját. Már az elejét nem értettük, olyan hülyén magyarázta a forgatónyomatékot. Hetedik év elején meg egyből belecsapott a gázok fizikájába, és úgy gondolta, hogy mindenkinek megvan a kellő háttér. Persze, hogy nem. Tavalyra (8.) sikerült magunkat összeszedni. Most meg jön ezzel. Miért nem lehet a hatosztályosoknak azt tanítani, amivel tovább akarnak lépni? Miért kell madzagokkal, golyókkal, gázokkal szenvedni, amikor az osztály egyharmada humános, a másik reálos, fizika nélkül, míg a harmadik harmad is csak azért használná, mert kell? 39-ből 5 ember akar fizikázni. Miért kell minket ilyennel nyaggatni. Én személy szerint a kémiát és a biológiát szeretem, és csak azért mentem hatosztályosba, mert a régi osztályom év végi átlaga 2 körül volt. Ott nem lehetett tanulni. Itt meg azért szivatnak meg, mert nem szeretem, és nem is akarom használni az adott tantárgyat.
Ma úgy látszik, Magyarországon sehol sem lehet normálisan tanulni.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#13) Ice-dancer válasza Ice-dancer (#12) üzenetére


Ice-dancer
tag

No, már megvan kb. 100. Talán meg is lesz.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

(#14) Ice-dancer válasza Ice-dancer (#13) üzenetére


Ice-dancer
tag

Végül meglett az a 132, persze tesztekkel. Az igazi feladat vagy 70 volt. Erre fogta, és ráírta, hogy ez kevés egy félévnyi fizikatanuláshoz. Köszönöm, nem buktam meg. Nem akarok én fizikus lenni. Nekem a kémia, meg a biosz kell.


Miért hiszi minden tanár, hogy az ő tantárgya a legfontosabb? Mert ugye soknak csak ennyi a fontos. Mi meg naponta csak robotolunk és robotolunk. Szinte már nincs is szabadidőm. Csak néha (szünetek alkalmával) van annyi szabadidőm, hogy jól kiszórakozhassam magam, mondjuk a moziban, gép előtt, stb. De miért kell sz*rrá szivatni az agyunkat? Mostanában minden alkalommal zúg az agyam, amikor lefekszem aludni. Kezd elegem lenni. Nem tudom, hogy miért jó az a felnőtteknek, hogy egy fiatalabb korú embertársuk meghal az unalomtól és a fáradságtól. Hetedikben még olyan is volt, hogy egyszerűen nem tudtam már tovább gondolkozni. Leállt az agyam (6-7 óra egyhuzambani tanulás után). Ez csak azért szép, mert az általánosban, 6.-ban, nem is tanultam szinte semmit. Nem kellett. Akkor még mndent meg tudtam tanulni órán, és elég volt egy óra a házira. Most meg egy tantárgyra kell annyit tanulni.

Kezd nagyon elegem lenni abból is, hogy a tanárok hülyének néznek minket, valamint, hogy csak az jó, amit ők mondanak, a diák véleménye pedig szinte soha nem számít. Ezt az oktatási rendszert valaki(k) nagyon elcseszte (elcseszték). De most már mindegy. Még néhány év, és átesem rajta.

A legértelmesebb dolog az OFF-topic szétOFFolása. Tehát hajrá!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Ice-dancer napjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.