Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27) Peltár válasza #81733120 (#26) üzenetére


Peltár
aktív tag

A Y5 (2018) paramétereit a Huawei magyar weboldaláról néztem meg, ott írja hogy 8 és 5Mpx
+ tesztet néztem a Y5 vs Y6 ott is azt írta hogy a Y6 azért is kerül többe mert jobb a kamera.
Sokat kavartak hogy mi legyen a neve a 2018 2/16 verziónak, elméletileg ezért írtak hozzá "Prime" megnevezést, mert van ebből még 1/8 is de igazából a Model: DRA-L21 azonosítja be 100% a telefont,
ez van a dobozán. Mondjuk nálam a telefonba szerelt kamerának nevezett optikai eszköz nem játszik szerepet a választásban, van célszerszám, viszont jegyzetekhez, emlékeztetőnek stb nagyon jó hogy ott van, én nem is várok még el többet, majd pár év múlva.

Nekem is van még két régi Huawei ezért is néztem meg mit lehet "ingyé" választani a telenornál addig is amíg a Xiaomi félig beteg. + ez Android 8.1 és ez elméletileg friss biztonsági frissítéssel jött.

Elméletileg a Nova megoldja az ikon méret és font méret problémát, a status bar méret probléma meg egy másik progi, tudja kikerülni, de annak meg szerintem kéne Root, de azért ha lassan is de alakul :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.