Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei Ascend G620s (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:39

LOGOUT.hu

Huawei Ascend G620s

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) xemelon


xemelon
tag

Megvolt a próbaút. Autóval, de nem autóstöltővel, hanem powerbankkal.
Azzal a programmal amit a régebbi telefonjaimmal is mindig használtam és ami most ezzel a teloval a legrosszabbul működött. (My tracks: ez a google saját alap útvonalrögzítője)

Eredmény: tökéletes működés alapbeállításokkal, semmi jel eldobálás.

Nekem ez sajnos nem megoldás, mert én biciklizéshez meg túrákhoz használnám és nem akarok állandóan egy plusz akksit cipelni. Aki autósnavihoz használja, az csak rádugja töltőre és nincs gond.

Arra a régi bejegyzésre még én is emlékszem, ami erről szólt. Rá is kérdeztem mielőtt megvettem a készüléket., hogy tényleg így van-e.

(#552) honda 1993


honda 1993
senior tag

Rovid ido elteltevel arra a kovetkeztetesre jutottam hogy ebben a topicban hiaba irok, mert senki nem valaszol.
Csak arra volt jo hogy az idomet pazaroljam.

XD alias IKSZDé

(#553) Lacusch69 válasza honda 1993 (#552) üzenetére


Lacusch69
tag

Akkor válaszolok: nem tudom, és nem is érdekel.
Az fel sem merült benned, hogy azért nem válaszolunk, mert nem tudunk?

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#554) Lacusch69 válasza xemelon (#551) üzenetére


Lacusch69
tag

Hát ez így elég felemás...
Mindegy, akkor töltőről fogom használni a navigációt.

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#555) Newlachka válasza xemelon (#551) üzenetére


Newlachka
őstag

Én is reagálnék erre
"Nekem ez sajnos nem megoldás, mert én biciklizéshez meg túrákhoz használnám és nem akarok állandóan egy plusz akksit cipelni. Aki autósnavihoz használja, az csak rádugja töltőre és nincs gond."
Mekkora egy powerbank? vannak olyan méretűek amelyek kb 2,5"-es hdd nagyságúak kb 300gr.
Vegyél 20k körül egy navi-t ami rendesen fog irányítani. Megint keveritek,hogy melyik eszköz mire szolgál.
Ez telefon és nem navi, ezért ne várj tőle olyan teljesítményt mint egy céleszköztől.
Ezt még 1000x le fogom írni.
Akinek navi kell vegyen azt, akinek játszani kell vegyen konzolt,akinek fényképezni az meg fényképezőt.
Ahhoz,hogy megfelelően "navigáljon" stabil net és műhold kapcsolat kell. Nos ez MO-n nem adott sajnos.
majd ha eljutunk oda,hogy a puszta közepén is 4g lesz stabil jelen akkor megfelelően fog működni,de itt MO-n ez még 10-15 év.(Főleg ha eltűnnek az adatkorlátos díjcsomagok)

(#556) xemelon válasza Newlachka (#555) üzenetére


xemelon
tag

Akkor én is visszaválaszolok erre. Bár nehogy ebből itt vita legyen.

1. Az előző telefonomtól miért várhattam el 2 évig, hogy tökéletes legyen erre a célra? (Galaxy Advance)
2. Mint itt többen is leírták, általában teljesen jó a műholdas kacsolat, csak a navis programok vagy a telefon rendszere ezt valamiért megszakítja, vagy nem használja folyamatosan, ha nincs töltőn a készülék.

(#557) Lacusch69 válasza Newlachka (#555) üzenetére


Lacusch69
tag

Nézd, nincs igazad...
Nincs kedvem állandóan telefonnal, GPS-szel, tükörreflexes fényképezővel járkálni.
Ha kiszállsz a kocsiból, ezt mindet viszed magaddal vagy bent hagyod, hátha feltörik a járgányod?
Ezért vettem egy univerzális készüléket (tudom: ami mindenre jó, az semmire sem jó...).
De ne legyen már olyan nagy elvárás 2015-ben egy stabil navigáció, mikor az asszonykám egykori ős-ZTE Blade-je még most is atomstabil navigációt biztosít annak ellenére, hogy a 4 éves kislányunk játéka lett, és össze-vissza van repedve a kijelzője. (Qualcomm chipset az is)
Egyébként a dedikált navigációs kütyüm a gari lejárta után 2-3 hónappal javíthatatlanul elhalálozott.
Azért vegyek még egyet?

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#558) Newlachka válasza Lacusch69 (#557) üzenetére


Newlachka
őstag

Egy telefon minden más területre csak átmeneti megoldás.

xemelon /ha jól kerestem vissza az Galaxy S Advance 2012ben 100-120 kezdővel érkezett/ ez a telefon meg 70-80 max...
Az Advance akkor kb most a P7 kategória.
Nem jó az összehasonlításod magyarul.
"2. Mint itt többen is leírták, általában teljesen jó a műholdas kacsolat, csak a navis programok vagy a telefon rendszere ezt valamiért megszakítja, vagy nem használja folyamatosan, ha nincs töltőn a készülék."- nem lehet,hogy az energiatakarékos mód zavar be?

Lacusch69:
+ NE egy 60ks készüléket vegyél már akkor mindenre, hanem szánd rá a pénzt és vegyél 2x ennyiért és az jó lesz mindenre.
A mai kornak már a G620 is átlagos telefon.
A ZTE-re kitérve. Miben fogadunk,hogy ha leveszed 3G-re a mobilkommunikációt a G620, akkor itt sem lesz semmi gond? Alap esetben az a baj,hogy nincs normális lefedettség. Nekem a P7 bárhol bármikor szépen megy.

Viccen kívül próbáljátok ki úgy,hogy beállítás>helyhozzáférés>hely üzemmód a wifi-és a mobilhálózatok használata a hely megbecsléséhez

[ Szerkesztve ]

(#559) #84490496 válasza Newlachka (#558) üzenetére


#84490496
törölt tag

Kipróbáltam tegnap. Navigáltam egyet.Full stock T-s rendszer, semmi külső navi program, csak a g-maps.
Mire bepozicionált engem, addigra odaértem. A rásegítés alapból be van pipálva.
Számomra teljesen használhatatlan volt a gyári gps . Majd 10 perc volt , mire megtalálta,hogy fehérváron vagyok. A címre folyamatos ujratervezések mellett vitt el.

Mielőtt a fejemet veszitek: kb évente 2 alkalommal használom a GPS-t, ha egyáltalán használom, nekem nem létkérdés. Csak egy saját tapasztalat. Mint az is, hogy a fényképezője egy rakás hulladék. A rendszerrel viszont elégedett vagyok :)
Kivétel az, hogy a tárcsázóra rányomva közli, hogy a névjegyek alkalmazás leállt. Ujra rányomva megy.

Számomra ( Hangsúlyoznám!!!) a bekapcsoló gomb botrány rossz helyen van, a hangerő brutálisan kevés, headsettel is egy kalap f*s a hangja, a telefon súlya iszonyatos ( G2 minim sajna szervízben main panel csere miatt),.
A kijelzőjén oldalt a "bal felső" sarokban bevilágítás van, WPA2-es wifire nem akart csatlakozni, ha csak a név/jelszót írtam be, WPS gomb használatával viszont megy, sorolhatnám.. :)

Összességében azt mondanám, hogy egy átlagos napi használatra még éppen megfelelő teló, de ne várjon extrákat a tulaj tőle..

(#560) xemelon válasza Newlachka (#558) üzenetére


xemelon
tag

Az az igazság, hogy nem értek egyet semmivel sem amit írsz, de ez a 4G kikapcsolás ez izgat, megyek kipróbálom.

(#561) Lacusch69 válasza Newlachka (#558) üzenetére


Lacusch69
tag

Ennyi erővel az Xperia P-mnek "hűdekirálytelónak" kellet volna lennie, mert ennek a duplája volt árban.
Amiben jobb a Sony, az a fényképező; illetve, ha a 620-on töltő nélkül navigálok, akkor a GPS.

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#562) Lacusch69 válasza #84490496 (#559) üzenetére


Lacusch69
tag

A fényképezővel és a GPS-szel (ha nincs töltőn!) egyetértek, a többi probléma nálam nem jelentkezett és / vagy immunis vagyok rá.

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#563) #86973952 válasza honda 1993 (#552) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem fogsz erre itt választ kapni (sőt, még a Huawei -től sem), mert nincs róla hivatalos információ.

Egyébként meg szó sem volt a Huawei részéről, hogy ez a készülék megkapja az EMUI 3.0 -t. Ettől függetlenül nagy valószínűséggel meg fog érkezni, mivel a nem EU -s variánsra már létezik.

Az, hogy néhány oldal (pl. gsmarena) nem jól írta a telefon megjelenésénél, az egy dolog. Már a demó képeken is EMUI 2.3 volt, a Huawei sem publikált mást.

Én nyár környékére tartom egyébként reálisnak.

------

GPS dologhoz:

Mostanában "kicsit" el vagyok havazva, nem nagyon tudom követni a dolgokat. Milyen FW van azoknál, akiknél folyamatosan dobálja a jelet? Azt tudom, hogy van aki wipe -olt már, meg a general FW -t is feltette.

Snapi 410 -ben jó a GPS modul, a Huawei sem patkol antennát, tehát nekem erős a gyanúm, hogy szoftveres a probléma.

(#564) Newlachka válasza Lacusch69 (#561) üzenetére


Newlachka
őstag

csak mondom,hogy szerintem ebben is sony kamera van mint a P7 ben,de ha valaki megtalálná az legyen szíves linkelje be:)
a lényege az összehasonlításnak az lenne,hogy az akkor felsőközép kategóriást egy mostani alsó-közép kategóriással.
nekem is Volt Xperia p-m egy évig vitte a prímet

(#565) kisbarátom


kisbarátom
újonc

Kipróbáltam és töltővel tényleg semmi gond.
Nincsenek nagy elvárásaim egy telefonnal kapcsolatban. Mindenből egy kicsi legyen nálam amikor úton vagyok. Ha van időm, zenét hallgatok(nem egész nap). Ha látok valamit lefotózom megörökítem a pillanatot(de nem fogok tárlatot nyitni) Ha valamit elakarok olvasni a neten, rákeresek.(nem ezen lógok reggeltől estig) Ha van 15 percem akkor játszom rajta(de nincs tele játékkal a telefon) Ha idegen városban vagyok akkor szeretném ha oda navigálna a pontos címhez. Szerintem nem nagy elvárás ez! Vagy igen? Nem hiszem, hogy ez lefedettségi probléma lenne.

(#566) xemelon


xemelon
tag

Kipróbáltam 4G-ről 3G-re kapcsolva, töltő nélkül.
Nem szűnt meg a probléma, de jobb lett, csak egy kisebb szakaszon volt jelvesztés.

(#567) Lacusch69 válasza Newlachka (#564) üzenetére


Lacusch69
tag

Az Xperia U-ban is Sony kamera van, és a P közelében sincs (a páromnak az van).
Az, hogy melyik milyen kategóriás... ha 4x1.2GHz most az alsó-középkategória, és a 2x1Ghz akkoriban a felső-középkategória, akkor miért nagy elvárás most egy működőképes GPS?
Esetleg a Huawei azzal pozicionálja be a telóit, hogy az alsó-középkategóriás (töltő nélkül) eldobálja a GPS jelet?
Ekkora hülye még egy kínai sem lehet...
Most, hogy mondod: emlékszem rád az Xperia P topikból, bár én ott csak read only módban voltam jelen.

[ Szerkesztve ]

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#568) Newlachka válasza Lacusch69 (#567) üzenetére


Newlachka
őstag

az Xperia P-ben új fejlesztésű 8MP-es kamera van/volt az U-ban pedig egy korábbi fejlesztésű 5mpx-eles kamera van
itt nem az épeszűsség diktál.
minek vegyen az ember drága telefont ha már az olcsóbb is tudja ezt megfelelően?
ez csak a pénzről szól.

(#569) xemelon válasza #86973952 (#563) üzenetére


xemelon
tag

*** Milyen FW van azoknál, akiknél folyamatosan dobálja a jelet? ***

B248. Wipe és general ujrapakolás után
de előtte is ez volt fent, akkor menüből volt frissítve
ugynolyan volt mind a kettő

Amit hétvégén próbáltam:

Útvonal trackingre a powerbankos megoldás nem jó, mivel kikapcsolt képernyővel gyorsabban tölt, mint merül és ha elérte a 100%-ot, a töltés kikapcsol és már dobja is a jelet.

Play-en vannak ilyen programok, amik a GPS kapcsolat lockolására jók állítólag.
Megnéztem többet és az egyik mintha jól működne:
Ez: [link]
A gond csak az, hogy a beállítások akkuhasználat szerint többet fogyaszt, mint maga a tracker program.

Elővettem a régi 2009-es T-mobile Pulse készülékemet, leánykori nevén Huawei nemtudommi.
Vittem magammal ugyanarra az útra, stabilan tette a dolgát minden hókuszpókusz nélkül.
Pedig az aztán tényleg nem egy felsőkategóriás cucc.

(#570) Rysy


Rysy
csendes tag

Sziasztok!
A múltkor frissítettem a rendszert (generál+ 3gombos)majd visszaállítottam a mentést. Ezek után azt tapasztaltam, hogy egy csomószor kiírta hogy a névjegyek alkalmazás sajnos leállt. Ezt megunva ismét újra raktam, de most már nem állítottam vissza a mentést, és ezek után nem is jelentkez et a hiba. Ám ma egyszer csak magától újra indult a masina, és mikor felállt a rendszer lásd csak ismét e cégi űzi fogadót a névjegyek alkalmazás sajnos leállt. Na ilyenkor mi van, mért indul magától újra?

(#571) zorallvagyok


zorallvagyok
újonc

Üdv.
valaki tudna segíteni ? ilyen telefont szeretnék és engem a kamerája érdekelne nézegettem teszteket de mindenki eltérő vélkeményt alkotott titeket kérdezlek hogy szerintetek jó képeket lehet vele lőni ? és ha a gyári kamera alkalmazás nem jó akkor javaslat hogy mivel lehetne helyetesíteni?(B)(/B)

(#572) bubus66 válasza zorallvagyok (#571) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt a válasz, (#555) szende_robi egyértelműen leírta és én teljesen egyet értek vele

Ez telefon és nem navi, ezért ne várj tőle olyan teljesítményt mint egy céleszköztől.
Ezt még 1000x le fogom írni.
Akinek navi kell vegyen azt, akinek játszani kell vegyen konzolt,akinek fényképezni az meg fényképezőt.

Amúgy nem készít rossz képet ezek csak alap beállítással készültek.

[link] [link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#573) #86973952 válasza xemelon (#569) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én (bár még nem a B248 -as FW -vel) gond nélkül végig navigáltam Budapest-Pécs, majd Pécs-Mohács távolságot, tehát kb. 260-270 kilómétert. Ráadásul lejöttem az autópályáról a Mecsek előtt, hogy azon is végig tudjak menni, mert két telefont lőttem be tesztelés miatt.

Próbálgattam a Snapdragon 410 és az MTK 6582 GPS modulját.

bubus66:
Üdv. Bubus, rég "találkoztunk".

(#574) bubus66 válasza #86973952 (#573) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen sajnos a P7 nem jött be a a hívó felet a pincéből halottam, elküldte szervizbe az aki megvette ki cserélték az alaplapot és 3 hét múlva ugyan az a jelenség fen állt. Remélem a G620S-nél ez a jelenség nem fog fent állni..

A kérdésem, a témák amik a Logotudból letölthetők azok használhatok a G620S-hez is?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#575) #86973952 válasza bubus66 (#574) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, de van amelyik nem jól jelenik meg, olyankor érdemes nyitvahagyni a témázót.

Általában ez úgy szokott kinézni, hogy a záróképernyőn van ilyen kép a képben funkció. DE feloldható, csak hülyén néz ki... Viszont ez ritka. P6 -os témát is használtam hozzá, csak sajnos EMUI 2.3 -on még kevés dolgot lehet módosítani.

Kicsit le vagyok mostanában terhelve... Bootloader nyitással kapcsolatban is futok még néhány kört a Huawei -vel, mert egyelőre nincs hivatalos információ arra vonatkozóan, hogy ugrik -e a garancia. Majd köv. hónapban kifaggatom őket a Veletech -en és megírom, mert a 620s -t is érinti.

Persze le tudom írni a módját, de a felelősséget ezért nem vállalnám.

Szerk.:
Erre gondoltam kép a képben alatt a záróképernyőnél (ezt csak kézzel összedobtam a példa kedvéért, de így néz ki):

[ Szerkesztve ]

(#576) bubus66 válasza #86973952 (#575) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké nagyon szépen köszönöm. :R Hogy, hogy a G620S-nek kettő topikja van?

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#577) #86973952 válasza bubus66 (#576) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mert a Telekom már közel 1 hónapja árulta, mire tesztelésre eljutott a PH! -s srácokhoz. :)

(#578) zorallvagyok


zorallvagyok
újonc

köszi a segitséget aránylag nem lehet rossz a kamerája de egyik ismerös még a samsung galaxy grand prime-ot ajánlotta tudásilag majdnem ugyanaz kivéve pár dolgot ami hátrány de előny is pl:a samsungnak 5mp az előlapi kamerája meg 2600-as az aksija igaz a huawei melett szól hogy hd felbontása van a kijelzőnek míg a samsungnak nem nemtudom meik érné meg jobban a huawei még mindig jobba vonz de megbánni se szeretném a választást

(#579) bubus66 válasza #86973952 (#577) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csak akkor ezt valahogy össze kellene boronálni nem?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#580) #86973952 válasza bubus66 (#579) üzenetére


#86973952
törölt tag

Általában az egyiket le szokták zárni, mert tényleg elég zavaró tud lenni. Honor 6 -nál még rosszabb a helyzet. Ott is két téma van, egyenként 2000-3000 hozzászólással...

Törölni szerintem nem érdemes, van itt néhány hasznos infó.

zorallvagyok:
Igen, tényleg szinte ugyanaz. Itt az UI -ban vannak nagy-nagy eltérések. Szerintem bökdösd meg a Telekomnál, biztos ki van téve. Biztos nem lesz gördülékeny a rendszer, mert azokat nem nagyon szokták kikapcsolni, bezárogatni a háttérben az alkalmazásokat, sem frissíteni...stb. DE a felületével meg tudsz ismerkedni.

A felbontás a 620s, az előlapi kamera pedig a Grand Prime javára nem vitatható. Üzemidőben szerintem nem lehet sok eltérés, bár azt a Samsung -ot nem nagyon ismerem, de EMUI elég takarékos rendszer. Mondjuk a Samsung felbontás miatt takarékos, de nem tudom mennyire viszi el nála az UI a fogyasztást.

[ Szerkesztve ]

(#581) zorallvagyok


zorallvagyok
újonc

igazatok van majd megnézem élőbe a kettőt nekem egyszer voilt csak samsungom amit meg is bántam fagyott állandoan de amikor vettem egy huawei ascend y530-at hát meglepődve néztem hogy három hónap után se fagyott a takarékos mód is fontos bár a samsung ezt nagyon erőlteti.....vissza térve egy másik dologra abban is igazat adok hogy aki fényképezni szeretne annak fényképezőgépet vegyen én csak annyira használom a kamerát hogy skype-on jol lássanak meg esetleg pár koncertképet lőni vele de szerintem renden van a kamerája a samsung kamerái kategóriátol függetlenül kicsit mindig az élesség a gond

(#582) #86973952 válasza zorallvagyok (#581) üzenetére


#86973952
törölt tag

A rendszer elsőre fura lesz (anno nekem is az volt), aztán rájöttem mennyire frankó, hogy nincs menü. Sokkal gyorsabb a navigálás. Bár már előtte MIUI -t és iOS -t is használtam, szóval annyira nem volt újdonság. Csak EMUI előtt újra megszoktam a menüs "módot".

Az mondjuk hasznos, hogy a gyári backup így elmenti a főképernyős elrendezésed, beállításaid is. Mappákkal, mindennel együtt. Így nem kell mindent újracsinálni egy esetleges wipe vagy szerviz, telefon meghalás után.

General verziós FW -vel meg ROOT -olt telefonon is vissza lehet állítani a gyári rendszert. Általában bootloop -ból is.

Jelenleg még nem tisztázott - ahogy azt feljebb írtam -, hogy a bootloader nyitás garancia vesztéssel jár -e, de hamarosan hivatalos infó lesz róla. Tehát ha mókolós vagy, akkor ezt egyelőre jobb ha tudod.

[ Szerkesztve ]

(#583) zorallvagyok


zorallvagyok
újonc

én egy telefont se root-oltam nem volt rá szükség meg nem is értek hozzá mindig fent ált a kockázat hogy valami félre sikerül de telekomnál nem fogok meg venni mert ahogy fentebb olvastam van pár alkalmazás amit nem lehet ki törölni inkább függetlenül keresek mert akkor a memória is több mint a függő telefonoknál

(#584) #86973952 válasza zorallvagyok (#583) üzenetére


#86973952
törölt tag

ROOT nélkül is lehet azokat tiltan. Bár nálunk is független van, de nem szoktak ezek sok helyet folgalni.

Alkalmazás kezelőben el kell távolítani a frissítést, aztán a letiltani a programot. Néhány megát foglal csak, és eltűnik a főképernyőről is a program, tehát nem nagyon van jelentőssége. Garancia szempontjából viszont nem mindegy hol veszed.

[ Szerkesztve ]

(#585) zorallvagyok


zorallvagyok
újonc

mindenképp fügetlenül veszek mert telenoros vagyok de ha esetleg tudsz mondani olyan boltot ahol jó garanciát adnak és persze bontatlant bármit meghalgatok

(#586) #86973952 válasza zorallvagyok (#585) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem igazán. Nekem külföldön is élnek rokonaim, így kintről származik.

Én ilyen kis boltoktól nem szeretek vásárolni, hivatalosan meg csak szolgáltatótól lehet venni, vagy külföldről.

Mondanám azt, hogy Telekomnál megéri, mert adnak hozzá BT hangszórót, amit el is tudsz adni, de miután Telenor kártyával szeretnéd használni, így sajnos nem jó opció. Tudomásom szerint mindegyik függő. Feltöltősen 40.990 HUF, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#587) zorallvagyok


zorallvagyok
újonc

úgytudom már nem adnak hozzá hangszórót de nem rossz az elképzelés mert pesten tudok egy helyet ahol tudnak úgy függetleníteni hogy a gari se vesszen el

én tévedtem még jár hozzá hangszóró az árban is igazad volt akkor szerintem ez a függetlenítéses megooldás lesz

[ Szerkesztve ]

(#588) #86973952 válasza zorallvagyok (#587) üzenetére


#86973952
törölt tag

HUAWEI ASCEND G620S + BLUETOOTH HANGSZÓRÓ

Létezik hivatalos függetlenítés. Azt hiszem 15 körül van. DE ebben nem vagyok biztos, meg kell kérdezni. Szolgáltatónál is van ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

(#589) zorallvagyok


zorallvagyok
újonc

a héten utána is járok de ugy tudom pár ezerért már függetlenítik csak persze az gondolom meg olyan lenne hogy akkor a gari is annyi lenne :D

(#590) #86973952 válasza zorallvagyok (#589) üzenetére


#86973952
törölt tag

Sanszos. :)

(#591) xemelon válasza #86973952 (#573) üzenetére


xemelon
tag

Töltőre dugva volt végig?

(#592) #86973952 válasza xemelon (#591) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem, ahhoz elosztó kellett volna.

(#593) bubus66 válasza #86973952 (#580) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem úgy értettem, hogy törölni, ha lehetséges összevinni lehet hogy csak én gondolom de a fórumom meg lehet csinálni.

Azt hiszem 15 körül van. DE ebben nem vagyok biztos, meg kell kérdezni. Szolgáltatónál is van ilyen opció.

Igen van ilyen a szolgáltatónál de csak lejárt hűség idő után csinálják meg. Jól tudod 15000 Ft kerül..Én tegnap előtt csináltattam az egyik ismerősömnek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#594) #86973952 válasza bubus66 (#593) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, azt tudom, hogy így értetted.

Egy másik témánál már kérdeztük ezt a lehetőséget, de nem létezett, mint opció. Ezért írtam a törlés kontra lezárást. :)

[ Szerkesztve ]

(#595) bubus66 válasza #86973952 (#594) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de akkor meg sajnos el vesznek a lezártba lévő hsz-k szerintem meg lenni kell ilyenek, mert azt hiszem ez is php motor ha csak meg nem berhálták..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#596) #86973952 válasza bubus66 (#595) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, jogos. Lehet rákérdezek philoxenia -nál. Törölni nem is nagyon szeretnek (szintén jogosan), csak alapos indokkal. Legalábbis én ezt tapasztaltam.

(#597) bubus66 válasza #86973952 (#596) üzenetére


bubus66
nagyúr

De ha meg is berhálták a moddik szerintem akkor is át tudják tenni őket, vagy lezárni, és a Téma összefoglalót csinálni és abba betenni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#598) xemelon válasza #86973952 (#592) üzenetére


xemelon
tag

Szerinted nálunk lehet szó hardveres hibáról (szerviz?), ha töltővel tökéletes, anélkül meg nem jó?

(#599) #86973952 válasza xemelon (#598) üzenetére


#86973952
törölt tag

Amit feljebb betettél képet a jeltartásról, az nem normális. Főleg ennél az SoC -nál. Nyilván egy telefontól nem lehet sokat elvárni GPS szempontjából, de ennél pontosabbnak kellene lennie. Olyan, mint ha ugrálna a műholdak között. DE persze sok minden lehet. Én ilyen komoly "vesztést" nem tapasztaltam.

Esetleg EZZEL rá lehet lesni, és frissíthetők vele az A GPS adatok.

bubus66:
Igen.

Majd megkérdezem a Modit.

(#600) Lacusch69 válasza #86973952 (#599) üzenetére


Lacusch69
tag

Az enyém is (és másoké is) tök ugyanezt csinálja, ha nincs töltőre dugva.
Én EZZEL az appal néztem, amikor megszakadt. 10-12 műholddal kommunikált 30+dB-es jelszinten, és azt jelezte, hogy nincs GPS kapcsolat.

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Huawei Ascend G620s (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.