Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP Pavilion - Nem indul el (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vivien9570


vivien9570
friss újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Van egy HP Pavilionom és 2 nappal ez elött a következő hibát észleltem:

- A google használata közben egyszer csak elkezdet vibrálni a képernyő, fekete sávosan, majd összevissza.
- E közben sistergős, reccsenős ( számomra rémisztő) hangot adot ki. Azt hittem kigyullad vagy valami hasonló, de nem.
- Ezek után saját magátol újra indult.

Az ujra indulás után többször leállt és nem reagált. Egyszer sikerült végig futtatnom rajta a vírusírtómat és a windows rendszer hiba keresőjét (nem tudom h ez a neve-e), de nem észlelt semmi féle hibát.
Amikor újra neki kezdtem volna használni a gépet, újra leállt. Ezek után nem kapcsolt be csak egy kis idő után.
Úgy döntöttem, higy kicsit békén hagyom és hátha "kipiheni" 😅. Azonban a mai napon már nem indult el.

Amikor megpróbálom bekapcsolni, a kapcsolo gomb világit, és úgy hangzik mint ha elkezdene benne pörögni (annak aminek kell). Azonban nem indul el, a képernyőn màr semmi nem jelenik meg, a gomb viszont folyamatosan villog.

A gép még nincs 1 éves és a legnagyobb probléma, hogy külföldön vagyok még egy darabig, mert tanulok. Ide viszont nem vonatkozik a garancia és azt mondták, hogy nagyon sokaig tartana a javítás (látatlanul), mert hogy nem is árulják itt ezt a tipust.

Bámi ötlet, hogy mi lehet a baja vagy hogyan tudnám megoldani? Nem vagyok műszaki zseni, de nagyon fontos lenne a gépem. Főleg mert minden házi dolgozatom és emlékem ezen van.

A segítséget előre is köszönöm szépen!

(#2) Fecogame válasza vivien9570 (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Notebook / laptop alkatrészek cseréje (processzor, RAM, HDD)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP Pavilion - Nem indul el (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.