Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shaft72


shaft72
tag

Kedves nyomtatókhoz értő közönség,

a minap láttam az ElektronWördben több raklapnyi felstócozott Deskjet 5655-öst. Ez kinézetben, specifikációiban mintha szó szerint megegyezne az 5652-essel, Bővebben: link, azonban több kérdőjel is felmerült bennem:

- Az 5655-ösnek nyomát sem találtam sem a HP oldalán, sem külföldi oldalakon
- Az 5652-es 40 ezer forint körüli, míg az 5655-öst 29 900-ért árulták
- 29 900-ért van 5652-es a Pixmania.com-on is :)

Szóval ha valaki fel tudna homályosítani a témában, hogy mi is a különbség a két nyomtató között, azt előre is nagyon megköszönném. :))

(#2) shaft72


shaft72
tag

Up...

(#3) Flashy válasza shaft72 (#2) üzenetére


Flashy
veterán

(#4) shaft72 válasza Flashy (#3) üzenetére


shaft72
tag

Köszi a linkeket, de ezzel nem túl sokat segítettél, lévén hogy itt sem derül ki a kettő közötti különbség...

(#5) Pizzafutar


Pizzafutar
aktív tag

Fehozom a topoicot, annyi kiegeszitéssel, hogy ma vettem az EW.-ben egy 5655 printert, de már 5kHUF-al olcsobban.
Átnyálaztam a hp oldalait, de azt hiszem a semmitmondo kifelyezést erre találták ki.
Sehol nincs korrekt technikai specifikáció!
A kérdés azonban változatlan: mi a különbség a két nyomtató közt?

(#6) strike-force válasza Pizzafutar (#5) üzenetére


strike-force
őstag

én sztem semmi különbség nincs a 2 között, csak az egyiket sztem máshol értékesítik.
nekem 3820asom van, havernak 3819c és semmi különbésg nincs a 2 között. mind2 a m3tr0ban lett véve.
itt is csak ilyen számozásbeli difi lehet, sztem.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#7) steve@prhw válasza Pizzafutar (#5) üzenetére


steve@prhw
őstag

[/]semmitmondo kifelyezést :O :O

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#8) Gee-Bee válasza strike-force (#6) üzenetére


Gee-Bee
tag

Nincs. Tipikusan a nagy hipermarketeknek szokás más számú, de azonos konfigurációjú cuccokat gyártani, amelyet nagy mennyiségben olcsón meg tudnak venni. Miután ''eltér'' nem veri le (annyira) az árakat, de nem kell új gépet gyártani, csak új dobozt. Amikor meg elfogy, akkor megint lehet venni a másik ugyanolyat többért. Utnána meg keresni hozzá a drivert a weben :)

�%-12345X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.