Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hogyan szüntessük meg fejfájásunkat... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gromble_ziz


gromble_ziz
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de amit mondok, az komoly.

Ez a topik arra lesz hivatott, hogy

1. különböző technikákat soroljunk fel azok számára, akiknek ritkán vagy rendszeresen fáj a fejük;
2. a vállalkozóbb kedvűek számára esetleges ''on-line'' fejfájás megszüntetést produkáljak (produkáljon valaki);
3. az esetleges ide vágó történeket megoszthassuk...;
+1 ezt még ki kell találnom :)

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#2) Vikthor válasza gromble_ziz (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Egyik fiókom tele van mindig AspirinC-vel... Ez mindig segít... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3) Nimrod válasza gromble_ziz (#1) üzenetére


Nimrod
addikt

Virtuális balták repülnek irányodba...
IQ Blaster topic.


Csak azé, me nekem is szokott fájni a fejem és tudom, milyen. Pláne ha jó migrénes :(((

Fájdalomcsillapító jobbára használ, de mindenkinél máshogy. Van akinek az erősebb, van akinek a gyengébb, van akinek lasabban, van akinek gyorsabban, etc...
Legjobb ha lefekszik és alszik az alany ilyenkor, de mi van, ha nem tud? Pl. ha nem tud aludni se tőle, vagy melóhelyen van.
Akkor pihentessük a szemünket.
És bírjuk ki valahogy az ágyig.

(#4) gromble_ziz válasza Vikthor (#2) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

én nem szeretem a gyógyszereket...
egyedül fogfájásra veszek csak be fájdalomcsillapítót, ha az alvához szükséges :)

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#5) gromble_ziz válasza Nimrod (#3) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

Kérlek a virtuális baltáidat egy ici picit hívd vissza :)

Ajánlok neked valamit:
valahogy csak-csak megoldható, hogy olyan kor fájon a fejed (de inkább ne fájon), amikor mind a ketten valamilyen chat szolgáltatóra be tudunk lépni...
adsz nekem 10 percet és bízol bennem, és utána agyondobálhatsz a baltáiddal, ha még mindíg kijár nekem :)

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#6) Apika válasza gromble_ziz (#4) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Viszont, ha gyakran szeded a gyógyszereket, akkor hozzászokik a szervezeted, és erősebbre lesz szükséged...

(#7) gromble_ziz válasza Nimrod (#3) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

kifejezetten az erős, lüktető és/vagy görcsös fejfájások a kedvenceim :)))

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#8) Nimrod válasza gromble_ziz (#7) üzenetére


Nimrod
addikt

Fakír! Mazohista!

(#9) Nimrod válasza Apika (#6) üzenetére


Nimrod
addikt

Sajna ez igaz, nekem is erősebbre kellett váltanom :(((

(#10) Cefa válasza gromble_ziz (#5) üzenetére


Cefa
senior tag

nekem ha bármi bajom van hideg tejet szoktam inni

és közben arra gondolok hogy ez segíteni fog.

egyfajta placebo hatás de működik persze ehhez bizni kell önmagadban.

10 éve semmi bajom sem volt 0 nap telt el betegséggel.

ha néha fáj a torkom akkor iszok rá hideg tejet és elmúlik.
lefekvéskor pedig gondolj arra hogy egészségesen fogsz felébredni.

ez nem az én kitalációm

5 éve orvosilag bizonyított tény a mentális orvoslás
persze előtte 50-100 évig tartották ezt hülyeségnek.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#11) kamikaze boci válasza Cefa (#10) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Érdekes, ugyanezt gondolom én is. Azzal a kiegészítéssel, hogy nem árt néha ledönteni egy vitamin fröccsöt, és szintén nem árt néha ugribugrizni egy kicsit, főleg ha az ember sokat ül gép előtt. Nekem ezek jelentik a hideg tejet.

egyéb állatfajták

(#12) Sanyo


Sanyo
senior tag

Egy barátnőm akupunktúrás kezelésre jár, 1-1 tű a fülébe a megfelelő helyen és a komoly migrénes panaszai sokat enyhültek. :)

(#13) Cefa válasza Cefa (#10) üzenetére


Cefa
senior tag

ja a gyógyszereket én sem veszem be mert utálom és ugyanannyira jó mit a tej csak a gyógyszerben jobban hiszel.

1 éve belázasodtam és erre úgy felmérgeltem magam hogy befeküdtem az ágyba és azt gondoltam hogyha 1 óra múlva nem gyógyulok meg akkor kurva mérges leszek.

aztán persze 1 óra múlva már kutya bajom sem volt.

4 éve szintén belázasodtam 38.6 ekkor is bepipultam hogy miaz hogy én beteg?
felpattantam a kerómra és letekertem 30 kilométert mire hazaértem 36.8 ra lehűltem.

ennyi baj élrt a 10 év alatt.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#14) Cefa válasza kamikaze boci (#11) üzenetére


Cefa
senior tag

lásd #13

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#15) beeboy


beeboy
addikt

egy tökönrúgás elfeledteti....

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#16) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nálam a következő trükkök váltak be:
1. gyógyszer
2. kádba forró víz, befekszel 15 percre úgy, hogy csak az orrod látszon ki
3. agykontroll
4. amikor meglumbáltak az infúzió is segített (de ezt nem ajánlom otthoni használatra) :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#17) beeboy válasza Gh0sT (#16) üzenetére


beeboy
addikt

ez a lumbálás mi?
gerinc-csapolás?

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#18) Gh0sT válasza beeboy (#17) üzenetére


Gh0sT
addikt

OFF
Azám.... gecijóóóóó
Nekem kéccer szúrták mert bevérzett. Egyébként annyira nem fáj. Lefognak meg minden, szóval elviselhető. De ami utána van aza nem semmi.
Csak feküdni tudsz, mert ha egy kicsit felülsz annyira fáj a fejed, hogy elájulsz.
Tolják beléd az infúziót ezerrel. Én olyan másfél literes adagokban kaptam. Ez 3 zacskó volt, de az utolsónál már nem bírod mert menni kell vécére... Nővérke általában ott szokott felejteni bekötött infúzióval egy darabig.
Vécére meg úgy mentem, hogy felkeltem, futás ki, kész, ájulás közeli állapot, visszavoszoltam magam valami elképzelhetetlen pózban, aztán kértem a fájdalomcsillapítókat nehogy meghaljak... :(
Nem kívánom senkinek...
ON

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#19) Gab


Gab
senior tag

ha nem olyan erős a fejfájás, akkor a szex segít (komolyan)

(#20) Gh0sT válasza Gh0sT (#18) üzenetére


Gh0sT
addikt

Eltart egy pár napig a fejfájásod, attól függően mennyi folyadékot iszol + kapsz. Egyébként kúszva egész jól lehet közlekedni lumbálás után. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#21) Nimrod válasza Gab (#19) üzenetére


Nimrod
addikt

Pedig ez szokott szex elől a fő kifogás lenni :DD

(#22) rog válasza Gh0sT (#16) üzenetére


rog
addikt

pedig az a legtutibb, csak nem vénásan kell adni. egy ampullát egy pohár vizbe, azt 5 perc múlva annyi a fejfájásnak. bár mellékhatásnak én speciel 5-ből háromszor elvágom valamelyik ujjam közben :))

(#23) Gab válasza Nimrod (#21) üzenetére


Gab
senior tag

neeem, ezzel még nem találkoztam
max. fáradt vagyok....
ezért késő este már nem kezdek a barátnőmmel (csak kora este szabad nőkkel kezdeni) :)

(#24) Rox


Rox
tag

Egy migrénes ismerősöm fejre szokott állni, mert akkor a halántékánál futó erekbe több vér jut. Állítólag valamivel jobban lesz tőle...

(#25) Gh0sT válasza rog (#22) üzenetére


Gh0sT
addikt

Milyen ampullát szoktál bevenni? És hol lehet kapni recept nélkül?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#26) csudri


csudri
őstag

Szóval fejfájás? Nekem csak akkor fáj másnapos vagyok, de akkor is olyan esetben, ha Vilmos-tól basztam be. Semmilyen más ital nem képes kiváltani ezt.

Megoldás: Ha esetleg bekúrtál a Vilmos-tól és másnap fáj a fejed, akkor dobj be 3, de inkább 4 sört. Az helyrehozza az embert. De nehogy sok sört igyál, mert akkor a sör ellenedfordulhat (micsoda? :D) és akkor már fejfájás lesz a köbön!

(#27) gromble_ziz válasza Cefa (#10) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

igaz igaz :C

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#28) gromble_ziz válasza Cefa (#13) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

én is ha úgy árzem, hogy valami bajom van, akkor vagy alszok 2 órát, vagy mozgok egy darabot és kutya bajom :)

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#29) gromble_ziz válasza Gab (#19) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

ezt a nőknek is meséld el :DD

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#30) gromble_ziz válasza beeboy (#15) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

és a tökönrúgást mi feledteti??? :DD

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#31) gromble_ziz válasza Nimrod (#8) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

:)
a fakír közönség elött csinálja :)
a Mazohistát nem tagadom, mindenki az aki ebben a világban él :)
ha egy fejfájós napon eszedbe jut ez a topic, és nagyon szabadulni akarsz, akkor küldj egy mail-t...

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#32) MLaca


MLaca
őstag

Quarelin rox! Migrén sux :|

http://mlzphoto.hu/

(#33) gromble_ziz válasza Cefa (#13) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

arra gondoltam, hogy esetleg megpróbálhatnád a barátaid vagy jóismerőseid fej vagy egyébb (fizikai) fájdalmát csökkenteni ... szerintem neked is menne

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#34) gromble_ziz válasza MLaca (#32) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

a Quarelin egy elég erős szer nem???
alternatív módszerek esetleg segítenek ... a pohár hideg tej jól hangzik pl :)

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#35) Szalma válasza gromble_ziz (#34) üzenetére


Szalma
őstag

(Igen, erős, de rummal verhetetlen! :) )

Szeretettel:
Szalma

(#36) simonzé


simonzé
addikt

Gyógyszergyárban dolgozó ismerősömtől tudom, hogy a legtöbb fejfájáscsillapító gyógyszer hatóanyaga nikotint+citromsavat (illetve ezek valamilyen keverékét) tartalmaz (Algopiryn, Aspirin, stb.) Márpedig ilyet előállítani nagyon könnyű: kávé+citromlé. Nem hittem benne, de tapasztaltam, hogy amilyen rossz ízű, olyan hatékony.

Egyébként akinek a számítógéptől fáj a feje, annak egy monitorcserét javaslok. A barátnőm feje mindig fájt a 15''-os monitor előtti munkánál, amikor ezt 17''-osra cseréltük, akkor ez szinte teljesen mexűnt. A mostani 17''-os TFT-nél meg már el is felejtette, hogy valaha fájt a feje. Már nincs kifogás :)):)):))

I don't fit in. I fit out.

(#37) kymco


kymco
veterán

Fejfájós vagyok, nem tudom miért, és igazából csak két szem Cataflam tud enyhíteni a bajomon ilyenkor....

www.refujvaros.hu

(#38) brutom


brutom
csendes tag

Fáj a feje?
Golyót bele.
Sose legyen gondja vele.




komolyan: Panadol

http://www.felajanlasok.hu/index.php

(#39) biker válasza simonzé (#36) üzenetére


biker
nagyúr

gondolom coffeinre gondoltál nikotin helyett...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#40) Cefa válasza gromble_ziz (#33) üzenetére


Cefa
senior tag

hogyan gondoltad?

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#41) biker


biker
nagyúr

amugy viszont, ámdebár...

komoly gyakorló fejfájós lévén a következőt tudom.
(nekem legalábbis)

- algopirin: khmm.. amit kiállít, az nem is komoly. ellenben faszajó májbetegséget okoz nagy mennyiségben. ez ugy néz ki, hogy mielőtt komolyan kivizsgáltak fejfájás ambulancián, volt hogy heti 10-15 szemet szedtem egy rosszabb időszakban, és a kivizsgálásnál kiderült, a máj-véreredményem olyan mint egy alkeszé, azóta helyrejött..

- quarelin: nekem csak rosszabb lesz tőle, émelygek...

- cataflam: dettó, van benne is valami ami nem tetszik a gyomornak, és erre sokan panaszkodnak,

egyéb diclofenac tabletta, kapszula: jó, de lassu a lebomlása, inkább hosszan kis hatású.

ami szerintem jó, az két dolog van:

Flector rapid por. ez egy rendes adag diclofenac por, amit vízben oldva kell meginni, kb 5perces felszívódási idővel, a legkomolyabb fej-fog-hátfájást is 10-15 perc alatt kiüti, és nem lesz rosszul az ember

Neomigran orrspray. ezt már rég nem használtam, nem volt olyan komoly sose.
nem ajánlott gyakran. nagyon erős, mellékesen okoz egy kismértékő érszűkítést, átmenetileg összehúzza azokat, ezért alkalmazása altt pár óráig tilos pl dohányozni, lévén az is a nikotin hatásakor szűkíti az ereket, és nem jó dolog.
tény, kb 10perc alatt az is jó mindenre.
nem olcsó, azért nem szedem, kb 1500.- / adag, 1 ampulla nyitása után eldobandó, ha elhasználod, ha nem, és nem is adják bárkinek, mert ha az egészet benyomod, akkor az kissé káros is lehet :)

szóval ami hatásos gyógyszer, az mind olyan, hogy a fejfással együtt téged is kiüt, de azok hatnak is, és 10perc múlva heppi vagy


ja, és a legfontosabb!!!

a sex tényleg jó!

volt már olyan, hogy fájt a fejem, de nagyon, vezetés közben, 2 algopirin. otthon 1 flector, akkro már órák óta fájt, de csak fáj.
áhhh, mondom meghalok...
asszony meg mászik... nneeeemááá, mondom, meghalok fekve is, nemhogy mozogjak...
nem baj.
hát a végére tényleg jobban lettem :)
csak nem mindíg van itt az asszony mikor épp fáj a fejem :DD
ugyhogy nem vicc, tényleg jó

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#42) borely válasza simonzé (#36) üzenetére


borely
tag

Hát ez így ebben a formában nem igaz. Az algopyrinben noraminophenazon, az aspirinben meg szalicylsav van, ezek a hatóanyagok! Coffein, citromsav, egyéb opiát, görcsoldó lehet plusszban még egy fájd.csill-ban, de nem ezekben. (pl.Quarelin=Algopyrin+coffein+görcsoldó ASProC=Aspirin+Cvit stbstb)

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#43) borely válasza biker (#41) üzenetére


borely
tag

Cataflam=Diclofenac=Flector Rapid :) (mindegyik diclofenac hatóanyagot tartalamz)

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#44) VigyorEX válasza beeboy (#15) üzenetére


VigyorEX
tag

Na meg a cián-tabletta :B !

(#45) biker válasza borely (#43) üzenetére


biker
nagyúr

de nem egy mennyiségben.
nem azonos felszívódási idővel
és nem CSAK azt :)

ettől különböznek.
pl a diclofenac duo kapszula ami elvileg 12-24 órás hatású, az direkt lassított felszívódású

nem mindegy, hogy 50mg diclofenac 24óra altt, vagy 20perc alatt :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#46) tildy


tildy
nagyúr

Szerintem az efferalgan a legjobb.fejfájásra, fogfájásra, stb.Vagyis nekem fél óra alatt tökéletes hatást nyújtott.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) Xerox válasza Cefa (#10) üzenetére


Xerox
tag

''ha néha fáj a torkom akkor iszok rá hideg tejet és elmúlik''
Hát ez kiválóan remek! :))

Drink RUM forever!

(#48) Xerox


Xerox
tag

Tudjátok mi a legjobb a fejfájás ellen?
Hát a -5! Miért? Mert az egyből hat! :DDD

Drink RUM forever!

(#49) borely válasza biker (#45) üzenetére


borely
tag

Egyezzünk ki! Csak azt tartalmazza (mármint diclofenacot, és semmi mást, na jó a vivőanyagot még :) ) mindhárom gyógyszer. Ellenben igazad van a felszivódási, hatásbeállási idő különböző.

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#50) borely


borely
tag

Nekem legjobban a paracetamol jön be...

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#51) violence


violence
csendes tag

Egy jó recskázás és eltűnik a fejfájás...

(#52) biker válasza violence (#51) üzenetére


biker
nagyúr

lehet attól is elmúlna, ha egy ilyen stílusú szólást akkor lereagálnék, mondjuk face to face :DD:DD:DD:DD:DD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#53) violence


violence
csendes tag

bocsi, de tényleg használ

(#54) borely válasza biker (#52) üzenetére


borely
tag

Van amiben teljesen egyetértünk. :))

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#55) biker válasza biker (#52) üzenetére


biker
nagyúr

mármint ezzel nem arra célzok, hogy ezt a poént nem értem, hanem arra, hogy ha azt mondom valakinek:
fáj a fejem, és erre azt mondja:
verd ki vazeg, akkor fight face to face, hátha kiáll :D
na így remélem érthetőbb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#56) azzio


azzio
aktív tag

fejfájásra: fogsz egy min. 3 decis poharat. kinyitod a csapot és kiengeded olyan hidegre, amilyenre csak lehet. teletöltöd a poharat vízzel. egy húzásra megiszod. 5-10 percenként 2x-3x egymás után megismétled. ja, wc legyen a közeledben, de fejfájás ellen (legalábbis annál a fajtánál, amitől időnként én szenvedek - stressz...) tökéletesen beválik.

(#57) Xerox


Xerox
tag

Fejfájás ellen: oxigéndús környezet, meg alvás, nem pattogás, ugrálás, fejenállás, és még a @verés sem, mert pont ellenkezőleg hat(bár logikailag a vér, ami lüktet az agyban, vagy az agyhelyben, az a harmadik lábba megy) :)) ! Ezt hallottam valahol. :DDD

Drink RUM forever!

(#58) gromble_ziz válasza Cefa (#40) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

''egyszerüen'' csak képzeld el, hogy nekik hol milyuk fáj ...
kérdezd meg őket, hogy pl hogy fáj a fejük lüktet vagy cask tompa ... meg hogy hol fáj pontosan ... hol a gócközpont ... és hogy milyen színel festenék be a fájdalmat (fontos a vizualizáció), madj hunyd le a szemed és képzeld el ...
a többit rádbízom
nekem az a tapasztalatom, hogy minden embernél úgy müködik, ahogy el tudja képzelni és ahogy hisz benne
másik fontos!: saját tapasztalat, hogy csak akkor fáj a fejem, ha nem is akarom igazán, hogy elmúljon ... (az meber szeret szenvedni is olykor), tehát az alanyt kérdezd meg hogy ''igazán akarja-e hogy a fejfájása elmúljon...''
és ha igennel válaszol, akkor neki lehet állni :)

persze mindezt nyugodt környezeteben ... lehetőleg ülve stb stb

sok szerencsét :) várom az eredményeket :)

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#59) neduddki


neduddki
nagyúr

H!I

Mikor ''jon'' a fejfajas altalaban ''bemutkozik'' elotte vmivel.... erre a pillanatra kell nagyon odafigyelni, ijnekor kell lazan at engedni magadon es nem megengedni hogy ''radragagyon'' ijjenkor kell ehgy egyszeru trukkel ''atengedni'' magadon eszt az erzest!
Ellenben ha mar megvan akkor legfontosabb hogy meg akarj szabadulni ''tole'', ha ez megvan akkor mar csak talalni kell egy modszert ami szenejjreszabottan leghatekonyabban mukodik! /Esetleg vkit aki gyorsan lehuzza rolad a fajdalmat:-)))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#60) w9033626


w9033626
tag

sajat tapasztalat:
kedden egesz nap fajt, nem az a migrenes, de ereztem, hogy van.
este vendeglatoipari egyseg 14 db 3cl Vardakeseru (kisvarda) + kb 10 dl Coke
es mar el is mult, viszont vigyazni kell, hogy ne keruljon a gepbe pl sor, bor, mert akkor csak pillanatnyi a hatas, MASNAP minden kezdodik elorol

(#61) Nimrod válasza simonzé (#36) üzenetére


Nimrod
addikt

A legelső monitoromra nekem is minden haverom panaszkodott, hogy fáj tőle a fejük, már fél óra használat után. Nekem órák múlva se fájt.

(#62) pojakcs


pojakcs
senior tag

Szerencsére ritkán szokott fájni a fejem, de nem vagyok híve a gyógyszereknek ilyen esetben. Inkább a természetesebb hatóanyagokat alkalmazom mértékletesen. Egy kupica házi szilva, oszt huss fejfájás. :))

Üdv: Csaba

(#63) I. Richard válasza pojakcs (#62) üzenetére


I. Richard
senior tag

Egyetértek:)

(#64) VigyorEX válasza Nimrod (#61) üzenetére


VigyorEX
tag

Ez csak a szervezeted miatt van így...
Idő kérdése, és a monitortól, főleg ha alacsony a képfrissítési frekije neked is fog fájni a fejed!

(#65) rdi


rdi
veterán

fekete kávé, + citrom !!!!
De tényleg..

Fej! Tor! Potroh!

(#66) Prozac


Prozac
aktív tag

Akkor a mai fejfájásomra mit is javasoltok? :(

Azzal ébredtem hajnalban.

Jövő hétem megyek nyaktornára, állítólag meszesek a csigolyáim.

Nekem semmi nem szokta elmúlasztani.

A Quarelinnel és az Algopyrinnel vigyázzatok, arra érzékenyeknél fejfájást okoz....

''Fussatok bolondok...''

(#67) rdi válasza Prozac (#66) üzenetére


rdi
veterán

mondom: koffein és c vitamin.

Fej! Tor! Potroh!

(#68) Prozac válasza rdi (#67) üzenetére


Prozac
aktív tag

koffein? mennyi
Egy erős kávé már bennem van
és egy multivitamin is.
Ha túlzásba viszema kávét remegni fogok :))

''Fussatok bolondok...''

(#69) Kary


Kary
csendes tag

1. Egy séta: 10-15 perc.
2. Ha lusta vagyok és letört is: 1 jó adag vodka.
3- Végső esetben Panadol extra (2db).

Kérem kapcsolja ki!

(#70) gromble_ziz válasza Nimrod (#61) üzenetére


gromble_ziz
aktív tag

Nekem is ilyen a monitorom, de szerintem mi már megszoktuk, mint az NF-es moncsikban azt a két vékony csíkot, ami tart valami ... :))

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#71) Marcus válasza Prozac (#68) üzenetére


Marcus
aktív tag

A prozac nem mulasztja el a fejfájást? :)
(Csak vicceltem.)

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#72) csabika25


csabika25
aktív tag

Én mindig egy kávét iszom, ha fáj a fejem. Eddig azt hittem, hogy csak placebo, de ezek szerint van tudományos alapja is.:) Ez jóó!:C

''Isten fut Windows alatt''

(#73) Marcus válasza csabika25 (#72) üzenetére


Marcus
aktív tag

Az összeszűkült erek okozta fejfájást mulasztja el a kávé, azzal, hogy kitágítja az ereket.

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hogyan szüntessük meg fejfájásunkat... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.