Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Ház nélküli bekapcsolás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Atlantis


Atlantis
veterán

Van valami megoldás arra, hogyan lehet egy gépet ház nélkül bekapcsolni,resetelni?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2) Mosqu!to válasza Atlantis (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

haveromnak így van megcsinálva. elég mókásan indul a gépe, mint amikor a kocsikat lopják: 2 kábelt összeérint és már indul is a powR:DDha van időd, akkor ha elérem akkor megkérdem hogy csinálja

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) PeliScan válasza Atlantis (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Szimplán zárod az áramkört, mintha a kapcsoló tenné, monjuk egy csavarhúzóval.

De még a tápot is elindíthatod külön >> [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=12526&start=50[/L]

(#4) Szalma válasza Atlantis (#1) üzenetére


Szalma
őstag

Ha van alaplaplap, akkor némi elővigyázatossággal a power/reset tüskéket össze lehet kötni egy pillanatra akármilyen fémdarabbal. Csak óvatosan! Könnyű alaplapot/tápot tönkretenni egy beejtett kiskanállal!!!

Szeretettel:
Szalma

(#5) Atlantis válasza PeliScan (#3) üzenetére


Atlantis
veterán

Hogyan? Összekötöm a két tüskét a lapon egy csavarhúzóval? És ha elveszem, akkor leáll?(mivelhogy nyílik a kör)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6) Atlantis válasza Szalma (#4) üzenetére


Atlantis
veterán

Szóval csak egy pillanatra és nem kell ott tartani.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7) Szalma válasza Atlantis (#5) üzenetére


Szalma
őstag

Az ATX már nem úgy működik... Érinteni kell csak...

Szeretettel:
Szalma

(#8) PeliScan válasza Atlantis (#5) üzenetére


PeliScan
addikt

Nem, ha újra zárod, akkor áll meg. Ezek nem billenőkapcsolók, hanem pillanatkapcsolók.

Tehát:
-zárod > elindul
-még1x zárod > leáll

(resetnél: zárod > reset) :D

(#9) dzsoni válasza Atlantis (#5) üzenetére


dzsoni
senior tag

Dehogy áll le. 1xűen összeérinted a két tüskét vmi fémmel (csavarhúzó, kiskanál, lakáskulcs :))) ami éppen van a közelben :)

(#10) Atlantis válasza Szalma (#7) üzenetére


Atlantis
veterán

Oké, majd esetleg kipróbálom. 1-2 hétig ház nélkül kellene használnom a gépet, csak tartok az első indítástól. Utána már megy billentyűzetről is.
Tényleg haza lehet vele vágni a konfigot?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11) Atlantis válasza dzsoni (#9) üzenetére


Atlantis
veterán

Jól van, na, nem vagyok nagy elektroműszerész.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12) Szalma válasza Atlantis (#10) üzenetére


Szalma
őstag

Tönkre csak akkor [i]MEHET[/i], ha bénán beleejti az ember a vascsövet...

Szeretettel:
Szalma

(#13) PeliScan válasza Atlantis (#10) üzenetére


PeliScan
addikt

Nekem lassan fél éve így megy... :) eddig csak egy alaplai venti-csatolót égettem le, de azt is csak mert elengedett a szigszalag. :)

(#14) Atlantis válasza PeliScan (#13) üzenetére


Atlantis
veterán

Milyen emberek vannak.:)
Akkor lehet, hogy megpróbálom.Úgy teszek, mint a szülész. Remélem, nem remeg meg a kezem.:)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#15) PeliScan válasza Atlantis (#14) üzenetére


PeliScan
addikt

De azért vigyázz..! :D

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=9218&start=0[/L]

(#16) Szalma válasza Atlantis (#14) üzenetére


Szalma
őstag

(Miért? Egy WC-gurigán keresztül akarod kapcsolgatni?)

Szeretettel:
Szalma

(#17) Atlantis válasza PeliScan (#15) üzenetére


Atlantis
veterán

Vigyázok, én elvileg csak egyszer hajtom végre a műveletet, utána a billentyűzet tökéletes lesz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18) kbarca


kbarca
tag

...thin ice... :(

miért, te tudod milyen íze van a Bifidusnak?

(#19) Atlantis válasza kbarca (#18) üzenetére


Atlantis
veterán

???

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#20) Atlantis


Atlantis
veterán

Na, elkövettem a manővert.
Hát, nem vagyok megnyugodva. Összevissza dőlnek a kártyák, ráadásul félek, hogy a Zalman bedarál valamit. Nem lesz ebből baja a cuccoknak?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21) zsoltee10 válasza Atlantis (#20) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nem lesz baja. Nekem is így megy perpill, és még nemtom meddig....
A kártyákat azért figyeld, hogy minden a helyén legyen, és működés közben ne nagyon mozgasd. :P

(#22) Mazlee


Mazlee
aktív tag

lehet h hülye vagyok de nem értem. egyszerüen csak az a kérdés hogy hogyan kapcsold be a gépet anélkül hogy hozzányúlnál a szgépházhoz?

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#23) Atlantis válasza Mazlee (#22) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem, az volt a kérdés, hogy hogyan kapcsold be a géped, ha egyáltalán nincs házad?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24) Atlantis válasza zsoltee10 (#21) üzenetére


Atlantis
veterán

Eszemben sincs mozgatni. Nem fog kitágulni a PCI/AGP slot, ill. nem fognak elgörbülni a kártyák?
Bocs, ha hülyeséget kérdezek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25) nap válasza Atlantis (#24) üzenetére


nap
addikt

A kartyak hamarabb tornek, mint gorbulnek, ettol nem kell felned.
Ha nagyon felsz igy hasznalni a gepet, tedd bele egy kartondobozba. Akkor legalabb nem latod es nem fogsz folyton a geped egeszsege miatt aggodni. :P

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#26) Gery77


Gery77
csendes tag

Pár ezer forintos beruházással mindenféle probléma megoldható, és ezt háznak hívják... :D

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Ház nélküli bekapcsolás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.