Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Julot #385 üzenetére

    Sziasztok, én a PC-mhez egy Dyras Cinemax 5.1-t használok egy olcsó the t.mix (4+4 csatornás) keverővel, kiváló párosítás, ajánlom mindenkinek, kegyetlenül szépen és tisztán szól, nem egy hangos gépezet az biztos, viszont ha hangerő kell, akkor csak ajánlani tudom az általam is használt hangfalpárokat. Óriásit és tisztán szólnak, bár a Reflex dobozok ki lesznek cserélve, mert sajnos nem bírják az erősítőt amit vettem, ami egy Lexon XL 900-as erősítő, kiválóan szól, hogyha 8 Ohm-on kötöm rá a 2 felső (Y Audio) falat, akkor nagyon szépen szól, mivel 350W-ot ad le oldalanként, a falak csak 300W-osak, de az erősítő visszaszabályoz, megakadályozza a gerjedést. Viszont hogyha a régi falaimat is sorosan rákötöm, ami csak 200W-os, ugye akkor 4 Ohm-on jön ki a teljesítmény, és így oldalanként 500W-ra jön ki a teljesítmény, ez falanként 250W-ot jelent, ezt viszont a Reflex dobozok már nem bírják. :(
    Gondolkoztam rajta, hogy veszek még mellé 2 FS Audio hangfalpárt (ez megegyezik a régi Y Audio márkával) teljesítményre is. Esetleg valami ötlet olcsóbb megoldásra, hogy mégis jó legyen ez a párosítás?
    Valamint még annyit szeretnék írni, hogy nem nagy márka ez az Y Audio, de óriási dinamikája van, kültéren is óriásit szólnak, ajánlom szintén ezt is mindenkinek, megéri az árát....

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés