Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

félek az ubisoft játékoktól divison óta ... nagy ígéretek kevés és unalmas tartalom felét rakták bele a játékba fele olyan graffal....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) pRoject22 válasza Steven (#1) üzenetére


pRoject22
őstag

Szerintem az Avatar game nagyon jó volt

¯\_(ツ)_/¯

(#3) tibaimp válasza Steven (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem az AC-k és az FC-k is jók. Én várom!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) cyberkind válasza tibaimp (#3) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, legjobb stúdió evör, egy szaros nyilvános levelet nem tud írni, hogy te retard gamer, azért nem megy a Far Cry 2-3-BD a gépeden, mert túl sok szálas a cpu-d, kapcsold ki, hogy 16 alatt vagy még annyi se legyen, a hivatalos fórumon, meg szintén küldenek rákba, én is nagyon várom a játékukat! :))

Paranormal Cocktivity

(#5) nanocry válasza cyberkind (#4) üzenetére


nanocry
tag

A mai dinnyékben már túl sok a mag, meg kell etetni a disznókkal.. :DDD

(#6) markknight


markknight
veterán

Ennél jellemtelenebb arcokat kb kitalálni se lehetne, mint ami ezen a thumbnailen van.

(#7) Steven válasza tibaimp (#3) üzenetére


Steven
addikt

mindegyik ua az csak a szereplők mások :D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8) AxBattler válasza cyberkind (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony legjobbak, még egy nyomorék szervert sem képesek üzemben tartani a Splinter Cell-ek multis szolgáltatásainak futtatásához. :(((

Várós.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) nanocry


nanocry
tag

Egy hardcore szerű Splinter Cell azért nagyon tudná adni egy mai alapokon, de a mostani Ubit figyelembe véve inkább hagyjuk, talán jobb is, hagyjuk meg egy szép emléknek.

(#10) cyberkind válasza AxBattler (#8) üzenetére


cyberkind
félisten

A szaros Demizson 2 is évekig játszhatatlan volt, konkrétan pár hónapja sikerült valamelyik olcsó stúdiójának kijavítani ezt a hibát, mert a nagy és drága Uborkát ez már nem érdekelte, behúzták a lóvét, és kész... :W

Paranormal Cocktivity

(#11) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Egy hosszabb, kommentáros gameplayt olyan nehéz lenne mutatni? Vagy csak nincs mit mutatni, mert akkora gané lesz a játék ne adj Isten?

(#12) k-adi válasza nanocry (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ja, nem értem miért nincs semmi új Splinter Cell hír... már bőven lenne mit, mivel.. új unreal engine.. stb

(#13) TBT


TBT
addikt

Ők szóltak előre, már a videó elején!
"Captured in Engine (not in Game)! Not all images appear in game!"

Ne lepődjön meg senki, ha a játék a valóságban közel sem így fog kinézni, ahogy a sztori előzetesben, illetve azon se, hogy bizonyos jelenetek nem lesznek benne a játékban. Ez csak egy marketingfogás, valahogy el kell adniuk ezt a játékot (vásárló megtévesztése?), a rasszista fejlesztőktől (ahogy tegnap ugye ez már kiderült)...

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#14) myckey


myckey
veterán

UBI meg a SW...jó is lehetne.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Outlast?

Nem Outlook? :))

(#16) k-adi


k-adi
nagyúr

Közben látom frissítve lett a hír a videóval. Ami jól néz ki, de lehet inkább ebből film, vagy inkább TV sorozatot kéne csinálni

(#17) oriic válasza Montanaxy (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jogos :D

Live-Die-Respawn

(#18) lmno válasza TBT (#13) üzenetére


lmno
őstag

Ez egy sztori trailer, volt már gameplay is korábban.

(#19) wjbhbdux válasza lmno (#18) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"""gameplay""" ;]

/s

(#20) pRoject22 válasza TBT (#13) üzenetére


pRoject22
őstag

Amúgy a kinézet lesz az utolsó ami szar lesz benne, az Avatar alatt futó Snowdrop engine-re aztán nem igen lehet mondani ,hogy csúnya, az Avatart 4K Maxed outban játszottam végig, és néha csak álltam egy helyben és bámultam előre, hogy uhhh ez igen, van grafika.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#21) myckey válasza pRoject22 (#20) üzenetére


myckey
veterán

UBI jól tud világokat építeni, ezt sok játékukban láthattuk már, klassz helyszínek, pályák, térképek, kellően nagyok és változatosak.
Grafika is rendben van.
Itt inkább a játékélmény, mechanikák, történetek, narratíva...ami bajos lehet.
SW -ban van kakaó, csak ki kell használni.
( meg persze majd a bugok, javítások, etc .. )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) pRoject22 válasza myckey (#21) üzenetére


pRoject22
őstag

Szerintem megjelenés után várni kell vele 1-2 hónapot ( ha a tesztek szerint bugos ) és utána neki lehet állni simán.
Én a megjelenés után egyből neki álltam az Avatarnak, és nem is volt semmi bajom vele, ki sem fagyott egyszer sem, nekem bejött nagyon, talán picit nehéz volt 1-2 helyen de ennyi

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#23) AxBattler válasza nanocry (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Yepp, ahhoz több kellene iparosmunkánál.
Beyond Good & Evil 2 köhömm... ne is folytassuk. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24) cyberkind


cyberkind
félisten

Élvezzétek a törődést! :))

Paranormal Cocktivity

(#25) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

UBI-nál nyilván a világépítésre megy el a sok energia, a többire nem marad. Be kéne vállalniuk egy 50%-kal hosszabb fejlesztési időt és akkor rendberakhatnák a világépítés után a tartalmat is.

(#26) k-adi válasza Montanaxy (#25) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ezt magyarázd meg a befektetőknek is :) persze gamer szempontjából érthető lenne ez

(#27) cyberkind válasza Montanaxy (#25) üzenetére


cyberkind
félisten

Az egész stúdió kuka, ha kapnának ők is annyit időt, mint a R*, közelében se lennének egy Gta-nak, mondom ezt úgy, hogy a Watch Dogs 2 nagyon jó volt anno, ehhez azóta se sikerült közel kerülni.

Paranormal Cocktivity

(#28) k-adi válasza cyberkind (#27) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pedig volt egy fénykora az ubinak, azt mondod már vége?

Szerintem meg az összes stúdió közül talán pont ők kerülnének a legközelebb egy GTA-hoz 10 év fejlesztési idővel, de nyilván ezt sose fogjuk megtudni. Ubiéknál amúgy lennének jó ötletek, csak az utóbbi időben ők is ráálltak a rókabőr effektusra sajnos.

(#29) Rodi 4.80 válasza k-adi (#28) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Múltkor végigvittem az újabb Saints Row-t, hát igen korrekt munka, sokszor.volt GTA érzésem. Belegondoltam hogy mit össze tudnának hozni ha mondjuk Ubisoft méretű hátterük lenne.

(#30) TESCO-Zsömle válasza myckey (#21) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha egy vadonatúj "noname" sci-fi skinnel el lehetett adni a FarCry-t Horizon Zero Dawn néven, akkor nehogy már Star Wars köntösbe csavarba bukjon el. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31) TESCO-Zsömle válasza cyberkind (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak szerintem szégyen, hogy már egy Star Wars-hoz sincs Collector's Edition valami szoborral vagy valami, miközben egy Elden Ring már a DLC-jéhez is kap? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) Payphone


Payphone
tag

Nagyon város :D

(#33) nanocry válasza k-adi (#28) üzenetére


nanocry
tag

Az Ubinak mindig is meglett volna egy kiemelkedőbb faktora, csak elmentek a biztos futószalag címekre, így a kreativitás eléggé féken lett tartva. Kár értük, de talán majd a vezetés feleszmél majd, hogy nem járható út ez így.

(#34) nanocry válasza cyberkind (#24) üzenetére


nanocry
tag

Azért egy digitális Ulti kiadást 52K-ért vesztegetni, a pillangót a zsebből kiugrasztja.. ;]

(#35) L3zl13


L3zl13
nagyúr

3-4 EUR-t simán megér a trailer alapján, hacsak nem jön előbb Epic-re ingyen.

Aki hülye, haljon meg!

(#36) Payphone válasza nanocry (#34) üzenetére


Payphone
tag

XD Nekem eleve azis kiveri a biztosítékot hogy 30 ezer egy játék es dobozod sem kapsz. Nem hogy egy fullos kiadas meg 52 és azis csak Digitális. Én eleve nem értem a létjogosultságát hogy digital delux meg stb stb. Életbe nem adnék több pénzt extra kiadásért ha nem fizikálisan van meg. De ma már bárkinek el lehet adni bármit akinek van pénze meg főleg. Én mostis ragaszkodok a dobozos változathoz. Fifából is megvan az utóbbi 10 évben mindegyik, de a tavalyit már nem dobozosan vettem aból talán már elég volt :D

(#37) VágniValó válasza L3zl13 (#35) üzenetére


VágniValó
addikt

Én ettől megbocsátóbb vagyok, ha az Ubi hozza a formáját (...) lesz ez még 30 euró alatt év végéig. Akkor majd jól megveszem, belerakok az árának megfelelő óramennyiséget és viszlát :C

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#38) L3zl13 válasza VágniValó (#37) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha nagyon jókat hallok róla, akár 10 euroig is hajlandó vagyok felmenni.

Aki hülye, haljon meg!

(#39) VágniValó válasza L3zl13 (#38) üzenetére


VágniValó
addikt

Ön egy úr :DD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#40) oriic válasza L3zl13 (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5k egy Ubi+ elofizetes, max annyit meger... 50k....pf...napersze. :U

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#41) TESCO-Zsömle válasza oriic (#40) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez a bajom nekem is, akkor már legyen 100k és adjanak mellé egy marék fityf@szt, amit feltesz az ember a polcra, hogy a könyvek ne dőljenek el.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42) myckey válasza oriic (#40) üzenetére


myckey
veterán

jó kis árazás... ;]
el lehet menni előfizetni, mint xbox esetén...jó lesz 1 hónapra.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43) VágniValó válasza TESCO-Zsömle (#41) üzenetére


VágniValó
addikt

:C :C telitalálat komment. Nálam megtámasztják a Titanfall 2-őt ubiék:

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#44) anulu


anulu
félisten

valami normális kinézető főhősnőt (ha már mostanság mindenképp nőnek kell lennie) nem tudtak volna lemodellezni? nem mondom, hogy legyen "Eve", de ez a karakter olyan ronda, hogy ha leszállna a Thyferrán, elrohadnának a bacta ültetvények...

ismerve az újkori Ubi "minőséget" PC-n még alápakolnak egy jófajta Denuvo-t is, csak, hogy végképp hulladék legyen...

illetve a community managerüket le kéne tiltani mindenfajta facebook/X postolásról... nem túl hasznos a tevékenysége.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#45) TBT válasza anulu (#44) üzenetére


TBT
addikt

+1
Sajnos Eve után tényleg minden "új" női karakter olyan semmilyennek és idegennek hat, női szemmel pedig pláne...

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#46) TESCO-Zsömle válasza anulu (#44) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, mert ha egy nő jól néz ki, az mocsok szexista.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47) myckey válasza anulu (#44) üzenetére


myckey
veterán

Erről meg kellene kérdezni a Teenage Mutant Nijna Turtles: Mutant Mayhem alkotóit...
;]

April O'Neil

Egy jó filmet így kell elqrni... :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48) TBT válasza myckey (#47) üzenetére


TBT
addikt

Ez ma már mindennapos. Inkább a Sweet Baby-t kellene megkérdezni. Ez a "mocsok" az ő munkásságuk eredménye, kár, hogy a nyugati gaming jelentős részéhez már "közük" van.
Szerencsére Ázsia még valamennyire védettséget élvez.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#49) anulu válasza TESCO-Zsömle (#46) üzenetére


anulu
félisten

szerintük :) vajon mikor jönnek rá, hogy a kinézet adja el a játékot, a gameplay meg megtartja a játékos bázist? :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#50) anulu válasza TBT (#45) üzenetére


anulu
félisten

azért legalább egy próbát tehetnének, hogy ki is nézzen valahogy :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.