Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Hamachi kedvelők baráti köre (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

sziasztok! nem találtam még ilyen témát és gondoltam nyitok egyet
Gondolom senkinek se kell bemutatni a Hamachit, ezt a jó kis multiprogramot én rengeteget játszom vele. Ha játszani szeretnétek vagy embereket kerestek a hálózatotokra akkor itt a lehetőség hogy kialakuljanak a PH-s hamachi hálózatok. A magyar hamachi oldalról tudtok leszedni magyarítást és passportokat is a programhoz [link]. Nem is szaporítom tovább a szót jó játékot és jó beszélgetést itt a fórumon :R

[ Szerkesztve ]

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#2) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

holnap reggel felrakom a F1 2007-et ha vkinek van kedve nyithatunk egy hálózatot persze többen is jöhetnek :R

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#3) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nem ez az első, hogy nem találod meg a megfelelő topicot, utána erre hivatkozva nyitsz egy újat... Létezik bal felül egy kereső, érdemes használni.

Ebben a topicban folyik a Hamachiról az eszmecsere, és ott gyűjtik a játékosokat is 1-2 Hamachin keresztül lejátszani kívánt játékra.

Skynet is real. It's called Google.

(#4) MR. Anderson válasza FehérHolló (#3) üzenetére


MR. Anderson
tag

vettem főnők ;] adás vége... :B

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Hamachi kedvelők baráti köre (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.