Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

A helyzet a következő:

Ki akartam cserélni a benne lévő 2500+ bartont egy 2800+ sempire (tudom, hogy lassabb de ezt most hagyjuk) de egy régi még 2003 bios volt benne, ez nem is támogatta. Nosza friss bios letölt, winflash alkalmaz, reboot. Újra is indult rendesen - win xp működik - DE miután kivettem a bartont és beleraktam a 2800+ se kép, se hang. Kiszedtem mindent: ram, vga de semmi sípolás, ugyanaz a halk semmi. Cmos reset nem csinál sajna semmit - van valami ötletetek?

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#2) ftc válasza Oreg_Nene (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

ventik felpörögnek?

(#3) Oreg_Nene válasza ftc (#2) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Igen, a procin lévő is + a 8cm házhűtő + a táp ;) ventije is

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#4) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A procit is nézted?
Tedd vissza a bartont és ha azzal nem csinálja, akkor meg van a ludas.

(#5) Oreg_Nene válasza (Kolombusz) (#4) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Mindjárt nézem a sempront

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#6) ftc válasza ftc (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

Igazándiból kontakt hibára gyanakodtam...

(#7) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

A nemzetközi helyzet fokozódik: kiszedtem a procit is belőle - azon szerencsére nincs külsérelmi nyom - de az alaplap így sem ad semmilyen jelzést :(

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#8) (Kolombusz) válasza Oreg_Nene (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A másikat beletetted? :)

(#9) Oreg_Nene válasza (Kolombusz) (#8) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Ezek után nagyon félénk vagyok azzal a berakással :) Eszek valamit aztán nekiesek...

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#10) naga válasza Oreg_Nene (#7) üzenetére


naga
senior tag

Proci nélkül nem fog csinálni sok mindent. Tedd vissza a bartont és úgy nézd meg.

(#11) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Barton proci vissza ---> se kép, se hang
Sempron újra ---> se kép, se hang

Sempron másik lapban ---> hibátlan működés
Barton másik lapban ---> hibátlan működés

Azt hiszem egyértelmű :( - nincs valakinek eladó nforce szintű alapja Bp-n holnap este?

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#12) (Kolombusz) válasza Oreg_Nene (#11) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez érdekes.
Nem lehet, hogy megcsúszott a csavarhúzó mikor szedted le a hűtőt és elvágtál néhány szálat a nyákon?
Próbáld meg a proci slotot még megigazitani a lapon, hátha, bár nem hiszem. :(

(#13) naga válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


naga
senior tag

Proci slot a meg mi? :DD

(#14) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Az jó, hogy kb 3 hete járt le a garancia :F

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#15) Oreg_Nene válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Sajnos nem mert nem is kell csavarhúzó a hűtő leszedéséhez, van elég hely az ujjaidnak

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.