Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Esti gimibe járok, és betettek informatika órát. A tanárt már ''kiakasztottam'' egy két kérdéssel, és egy órán való részvétel után többet nem mentem be az órájára, mert nekem azok amiket tanít túl alapszintűek. ( hál'istennek nem kötelező az órákon részt venni, csak vizsgázni...) Viszont amikor a többiek arról tanultak, hogy milyen processzor gyártók léteznek, a tanár az alábbi felsorolást diktálta le. Kéretik nem röhögni: PENTIUM, CELERON? AMD, AKG. Mondom ezeket úgy diktálta le, hogy processzor gyártók :U Én még életemben nem hallottam az AKG-ről :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

Én úgy tudtam, az AKG drága és minőségi hi-fi berendezéseket gyárt. Egyik haveromnak van AKG márkájú fülhallgatója, elég jó cucc :)
De hogy procit gyártana :)

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#3) MUŁĐER válasza klepto (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Valami orosz lehet:AKG=Automatic Kalasnyikov Gone

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#4) MUŁĐER válasza MUŁĐER (#3) üzenetére


MUŁĐER
addikt

:)) Ez kimaradt...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#5) Agyasima válasza klepto (#1) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ismered a mondást:
Aki tudja: csinálja, aki nem tudja: tanítja.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6) salazol


salazol
őstag

Végülis a processzor szó tágabb értelmű.
Van olyan is, hogy ''sound processor''. Abból létezik AKG.
A bibi csak az, hogy ez informatika órán hangzott el.

(#7) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Hát sajnállak :) Egyúttal örülök is hogy nekem már nincs ilyen órám.Most csak számtechfaktra járok,ott meg keni vágja a dolgokat a tanár(eddig legalábbis:D).Remélem ezt nem olvassa senki.:D

(#8) WolfByte válasza klepto (#1) üzenetére


WolfByte
tag

Vannak még súlyos krónikus unintelligenciával küszködő oktatók :)
Pentium/Celeron mióta processzorgyártó??? Inkább Intel, ehhehe :DDD

Szerintem oktass a tanár helyett Klepto, biztos jobban kiművelődnek a kezed alatt a haverok ;]

(#9) Bash válasza WolfByte (#8) üzenetére


Bash
őstag

Pont ezt akartam én is mondani, hogy Pentium és Celeron nevű gyártókat én sem ismerek. Persze lehet, hogy én vagyok tudatlan.

http://bashtravel.com/

(#10) klepto


klepto
addikt

Na igen: az Intel, és Celeron mint processzor gyártó :DDD
De ennyi blődség után már-már magamat éreztem hülyének, amikor meghallottam az Akg-t, mint processzorgyártó céget ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#11) klumbik válasza klepto (#1) üzenetére


klumbik
tag

majd kérdezz rá hogy gondolja ezt a processzort :)
az akg egy stúdióbeszközöket gyártó, régi és elismert cég (számtekhez nem sok köze van)
jelfeldolgozókat gyárt, ezt lehet hívni processzornak is, de ezek nem integrált áramkörök, meginkább nem cpu:D
[L]http://www.akg.com/akg_structuretree//powerslave,id,164,mynodeid,164,_language,EN,category,15.html[/L]

mellesleg az amd és intel mellett még nagyon sok cég gyárt processzorokat (akkor is ha processzor alatt itt valszeg cpu-t értünk)

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#12) Umbrella válasza klepto (#1) üzenetére


Umbrella
tag

Hat igen, en egy viszonylag jobb nevu szakközépiskolába jártam, informatika szakra. Gondoltam, mindenféle versenyekre járnak a diákok, nyeregetnek is, a suli eleg johiru, ohh minden fasza lesz.

Namost, kezdodott azzal, hogy az augusztusi felkesziton, elmeseltek nekem, hogy a vinyon koncentrikus korok vannak, es valtoztatja a sebességét, ezért fér rá olyan sok adat. :D

Ami még talán a dolog pikantériája, hogy ő (akart) nekunk gépi kodu programozast tanitani.
Meg is probalta.... :O

(#13) _Volkovy_ válasza Umbrella (#12) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Váá.Ez fájt.

(#14) kamikaze boci válasza Umbrella (#12) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Ugyan, nem rendkívüli. Én főiskolai informatika tanárt ismerek (vagyis aki a leendő tanárokat tanítja informatikára), aki nem tud különbséget tenni isa és pci között. Ehez képest nem meglepő egy egyszerű középiskolai tanár tudatlanság.

Gyalázat, vicc.

egyéb állatfajták

(#15) Divi válasza Umbrella (#12) üzenetére


Divi
aktív tag

Melyik iskola is volt ez?

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#16) dzsoni válasza Umbrella (#12) üzenetére


dzsoni
senior tag

LOL

(#17) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Akkor a mi számtech tanbárunkról neis beszéljünk aki eredetileg atomfizikus, hogy Nortonból Esc bill. segítségével akart kilépni...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#18) dzsoni


dzsoni
senior tag

Nálunk tanár megtiltotta h otthonról hozott floppy lemezt rátegyük a gép tetejére!!!, mert átmehet róla vírus!

(#19) MUŁĐER válasza dzsoni (#18) üzenetére


MUŁĐER
addikt

JuJJJJ!!!!!MEGALOOOOOOOLLLLLL!!!
Kicsit üldözési mániája van a tanárnak,nem?:DD

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#20) hferenc


hferenc
csendes tag

nem a tanár hibája, hogy ezt csinálja, hanem aki oda tette!
Nem mindegy!

(#21) dzsoni válasza MUŁĐER (#19) üzenetére


dzsoni
senior tag

Hát ez már régen volt, úgy 97-98 környékén, de nemtom most mennyire változott meg. Kiváncsi lennék mit szólna ma egy pendrájvhoz... :))

hmm... ceruzahegyező :)

(#22) HiperG válasza Umbrella (#12) üzenetére


HiperG
addikt

LOL ;]

(#23) HiperG válasza dzsoni (#18) üzenetére


HiperG
addikt

Ez már fáj :DD

(#24) _Volkovy_ válasza dzsoni (#18) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

És ez igaz is?:DMert akkor Hiper-Über-Mega-Giga-LOL.;]

(#25) dzsoni válasza _Volkovy_ (#24) üzenetére


dzsoni
senior tag

Igen igaz. Az volt az utolsó alkalom, h sztech órán voltam. :)

(#26) j.bravo válasza klumbik (#11) üzenetére


j.bravo
addikt

Csak hogy belepofázzak :))
Ennek a DSP-nek (digital surround processor) muszáj lennie egy másik dsp-nek (digital signal processor) :))) Ami mondjuk tekinthető procinak, hisz' tulképp adatokkal dolgozik, vagy mi... :DD
Más kérdés, hogy ezt elég valószínű, hogy nem az akg gyártja.


Whatever.

(#27) Umbrella válasza Divi (#15) üzenetére


Umbrella
tag

Pálfy János vegyipari es muszeripari szakközépiskola (Szolnok)
Altalaban vagy bme,bmf-re mennek tovabb, vagy KF-Gamfra innen.

(#28) Loretto válasza kamikaze boci (#14) üzenetére


Loretto
veterán

:)))))))))))))))))))). azért komolyam mondom érdekes a mai oktatás.mindent tudni kell de ennek csak 8-10 %-át használjuk. nos ő lehet hogy többet jegyzett meg csak szarul.

Soirée...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.