Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Halk tápot, de melyiket? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8) Magnat


Magnat
veterán

Hali,


volt egy megateszt a prohardveren, ahol 26 tápot teszteltek. Coolinkek tényleg halkak, de stabilitásban elmaradnak a Chieftec-től, és egy táp esetében szvsz ez a legfontosabb, mert ha 5% fölött van az ingadozás, az az egész gépet hazavág6ja. Sweexet, Codegent venni öngyilkosság, csak annak szabad ajánlani, akire haraxol ... :)

Én a 420-as Chieftec-et ajánlom, Oktogonnál az Amp bruttó 17 v 17.5k-ért méri, 420watt, 2 venti, aktív pfc, sztem nem rossz. Elég halk is. Sokat gondokodtam 400-as Dtk-n is (bruttó 12k körül), de csak 1 ventije van és passzív pfc-je, meg asszem fejbelőttem volna magam, ha 5k spórolás miatt agyonvágnék vmit a gépemben ... 1ébként a 300-as verziója elég stabil volt a megatesztben. (haveromnak 1ébként amikor mondta a Mistralban, milyen vashoz kell neki táp -3 gigás NW, meg 6800-as Geforce, mint nekem -, kimondottan ezt ajánlották, pedig ők az életben nem árultak ilyet, szal tuti nem elfogultságból mondták)

Zalman is jó, de nettó 20 körül van.

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=240&p=1[/L]




[Szerkesztve]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Halk tápot, de melyiket? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.