Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Halk tápot, de melyiket? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cpt. Zsöci


Cpt. Zsöci
tag

Ok tudom hogy mmár van hasonló topik, de az sztem kezd egy kicsit kaotikus lenni...

Szóval a kérdésem, hogy melyik igazán halk tápot ajánljátok nekem.

Nem hájend gépbe kel szal nem fogyasztol sokat, de azért meg{jzható legyen.Ja és azért 20 rugó alatt :)

''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

(#2) matteo20


matteo20
tag

Coolink-nak a 12 centis ventivel ellátott tápjai elég jók...és nagyon halk mindegyik....

Hiba van a Mátrixban?? Format C:!!! :)

(#3) pappwba


pappwba
csendes tag

Sztem Chieftec-et vegyel, mert megbizhato es jo marka, es nagyon halk. Kicsit dragabb az atlagnal, de ez azert van, mert aranyozott reszek is vannak benne, amit kevesbe kell huteni ergo halkabb is.

Amikor en vettem az enyemet ( 300 W ), akkor egy noname tap volt ugy 8000, a nagy atlag olyan 10000, ez meg 13000, szoval ki lehet birni. No meg azota mar lejjebb is mentek az arak :D



[Szerkesztve]

AMD AthlonXP1800+, Thermaltake Volcano 9, Abit Siluro Gef4 TI4200 64MB, 512/333 Samsung DDR Ram, 40 GB Maxtor 7200rpm HDD, Microsoft Wireless Intellimouse Explorer 4.0, Plextor 48/24/48 CD-RW

(#4) affli


affli
tag

Hja és a Codegennek is vannak ilyen tápjai (12cm venti), gyakorlatilag hallhatatlan:)) Árban kb. 8k körül van a 400 wattos.

Retro RULZ:)

(#5) Loretto válasza Cpt. Zsöci (#1) üzenetére


Loretto
veterán

csak saját tapasztalat alapján tudok irni.
a 12cm-es sirtec= zalman cnp7000A AL-CU(1530rpm)

Soirée...

(#7) LukE válasza pappwba (#3) üzenetére


LukE
veterán

Az arany (relative) rossz hovezeto. Az ezust es a tiszta vorosrez jobb nala. ([L]http://www.muszeroldal.hu/assistance/hovezetesitenyezo.html[/L] ha erdekel egy reszletes lista.)

Enermaxban (tobbek kozott) van aranyozott ventiracs, de az meg vegkepp nem befolyasolja a hutest. Ami szamit, az a tap hatasfoka (amihez nem sok kozevan a Power Factor Correction-nak.)...

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#8) Magnat


Magnat
veterán

Hali,


volt egy megateszt a prohardveren, ahol 26 tápot teszteltek. Coolinkek tényleg halkak, de stabilitásban elmaradnak a Chieftec-től, és egy táp esetében szvsz ez a legfontosabb, mert ha 5% fölött van az ingadozás, az az egész gépet hazavág6ja. Sweexet, Codegent venni öngyilkosság, csak annak szabad ajánlani, akire haraxol ... :)

Én a 420-as Chieftec-et ajánlom, Oktogonnál az Amp bruttó 17 v 17.5k-ért méri, 420watt, 2 venti, aktív pfc, sztem nem rossz. Elég halk is. Sokat gondokodtam 400-as Dtk-n is (bruttó 12k körül), de csak 1 ventije van és passzív pfc-je, meg asszem fejbelőttem volna magam, ha 5k spórolás miatt agyonvágnék vmit a gépemben ... 1ébként a 300-as verziója elég stabil volt a megatesztben. (haveromnak 1ébként amikor mondta a Mistralban, milyen vashoz kell neki táp -3 gigás NW, meg 6800-as Geforce, mint nekem -, kimondottan ezt ajánlották, pedig ők az életben nem árultak ilyet, szal tuti nem elfogultságból mondták)

Zalman is jó, de nettó 20 körül van.

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=240&p=1[/L]




[Szerkesztve]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9) myrra


myrra
senior tag

coolink

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#10) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Silentmaxx 350W full passzív. :D az már elég halk. :P

(#11) zoty314


zoty314
aktív tag

AOpen AO350-12APNF

[Szerkesztve]

(#12) Cpt. Zsöci


Cpt. Zsöci
tag

Szerintetek inkább 12cmes vagy inkább dupla venti?
Esetleg valaki tud olyat amiben mindkettő benne van? :))

''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

(#13) Magnat válasza Cpt. Zsöci (#12) üzenetére


Magnat
veterán

Egy 12 centis és két 8 centis egy tápban? :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14) affli


affli
tag

Szerintem inkább egy 12 centis mint két 8-as... Mondjuk ajánlatos mellé egy 8-as házhűtés előre, pl. a Glacialtech SilentBlade, ami 19dB!:)

Retro RULZ:)

(#15) Magnat válasza affli (#14) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem két 8-as van a Chieftecemben ... 1600 fölött még sosem forogtak és tekintve, h egy jobb 8 centis venti 19-20db 1700-as fordulaton, sztem ennél nem nagyon kell halkabb ...

[Szerkesztve]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Halk tápot, de melyiket? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.