Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) doc válasza Elrood (#450) üzenetére


doc
nagyúr

eddig arról volt szó, hogy tegnap, a Hacktivity végén lesz a sorsolás...

(#452) KEndre válasza doc (#451) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Megtartottuk a sorsolást a BME Informatikai Központ igen védett rendszerén, semmi csalás, semmi ámítás, semmi hekkelés. ;]

Nos akkor ünnepélyesen eredményt hirdetek.

ASUS-nagydíj
kypre


:C :C :R ;) :)

ASUS-IT.news díj
noplease

:C :R ;) :)

SICONTACT-díj
szalika

:C :R ;) :)

SKRIVANEK-díj
Queene

:C :R ;) :)

HACKTIVITY-díj
ppetyo

:C :R ;) :)


A szervezők nevében minden játékosunknak gratulálok!

:C

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#453) op9


op9
aktív tag

Grat a nyerteseknek (mákosoknak :) )!

How Bad Do You Want It?

(#454) Lompos48


Lompos48
nagyúr

S akkor asszem itt az ideje hogy mi, a játékosok is gratuláljunk a szervezőknek! :C:R:C

(#455) op9


op9
aktív tag

Jaja... Köszönjük a játékot! :R

How Bad Do You Want It?

(#456) zfarkas


zfarkas
senior tag

Gratula a nyerteseknek!
És köszönöm a játékot! Érdekes és szórakoztató volt.

Raw Dark Pure

(#457) doc


doc
nagyúr

grat mindenkinek (játékosoknak, nyerteseknek és főleg a szervezőknek)!!
:C :R :C

(#458) tocsa


tocsa
senior tag

Jó volt a konferencia!

Kösz a pizzákat!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#459) tocsa válasza KEndre (#452) üzenetére


tocsa
senior tag

Kérdezzétek meg léci Parcit, hogy hány darab ember adott full jó választ, kíváncsi lennék rá.

[Szerkesztve]

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#460) AlBundy válasza tocsa (#459) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Bővebben: link

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#461) zLegolas


zLegolas
őstag

Jó volt!

Szerintem csak a fullosakat kellett volna a kalapba tenni, megérdemelték volna! Így azok is azonos kategóriába estek a brahiból tippelgetőkkel, akik komolyan rászánták az időt/energiát a kutakodásra (netán tudták fejől a válaszokat).

Elég korrektek voltak a kérdések is, nem is indult újra a szavazgatás félúton, stvb...szal alakul a dolog!

Köszi, így tovább... :R

[Szerkesztve]

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#462) op9 válasza tocsa (#459) üzenetére


op9
aktív tag

Bővebben: link

How Bad Do You Want It?

(#463) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Nos hát nem nyertem de végre bennt voltam a kalapba :P
Jó volt a játék legyen még sok ilyen :R :R

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#464) doc válasza zLegolas (#461) üzenetére


doc
nagyúr

van benne valami...
de azert a fullosok kaphatnanak vmi ph-relikviat. pl. ph-egerpad vagy hacktivity-polo... :U :B

(#465) ReJim válasza KEndre (#452) üzenetére


ReJim
őstag

gratulálok a nyerteseknek.. :C

bár megjegyzem, hogy az ilyen játékokban a nyerteseknél mindig ott van pár 0 hsz-es újonc, akikről nekem mindig az jut az eszembe, hogy valakinek a másik nickje.... de nem mondok inkább semmit... :(
(hiszen én is megtehettem volna, hogy a másik nickjeimmel is kitöltöm a játékot... de abba mi a jó?!?! :F)
no offens, gratula.


esetleg azt megszabad tudni, hogy a nyertesek mennyit találtak el? :U vagy inkább nem akarom ezt tudni? :)

</end.?>

(#466) AlBundy válasza ReJim (#465) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Bővebben: link

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#467) Gregorius válasza zLegolas (#461) üzenetére


Gregorius
őstag

Szerintem csak a fullosakat kellett volna a kalapba tenni
Azért is volt jó, hogy lehetett annyit hibázni, amennyit, mert így kevesebben pattognak a félreérthető kérdések miatt (csak én :D ) - bár szerintem 3 hibalehetőség is bőven elég.
Plusz nekem nem tűnt úgy, hogy többen kerültek volna emiatt a kalapba - igaz, a kérdések is nehezebbek voltak.

Így azok is azonos kategóriába estek a brahiból tippelgetőkkel, akik komolyan rászánták az időt
Annak a valószínűsége, hogy brahiból beletippeled magad a döntőbe (vagyis 15 kérdés 3-ból 1 helyes válasz, 10 helyes válasz kell), most kb. 0.03% volt. Az durván 15 ember, ha az egész PH minden regisztrált tagja tippel (nemtom, hányan játszottak?).

(#468) Robaj


Robaj
addikt

Nekem teccett a játék

Sztem a ''kevés'' játékosszám 2 dologgal magyarázható:

- kérdések ''nehezebbek'' voltak az átlagnál, sokan meg lusták keresni
- a nyeremények nem voltak csábítóak (wlan sok embernek nem kell, pendrive van, hacktivity sokakat nem érdekel, pen-drive-ja már sokaknak van, vírusírtót meg többen használnak, mint amennyit eladtak;))

A kérdések nehézsége sztem maradjon, de egy jó tanács:
Vmi giga-szuper vidkari/proci legyen a nyeremény (feltéve ha sok újoncot akartok-> többen nézzék az oldalt)

Remélem maradnak ezek ''a szerényebb'' ajándékok, de legyenek a kérdések ''nehezek'', hogy utánnuk kelljen nézni, ne oan, amit fejből vágnak sokan.

(#469) AlBundy válasza Robaj (#468) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Valamint szerintem még azért is volt ilyen kevés játékos, mert nem került ki a PH főoldalra, csak az ITNews-ra. Sokan nem is tudtak róla.

[Szerkesztve]

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#470) Robaj válasza AlBundy (#469) üzenetére


Robaj
addikt

3. napon már kinnvolt

(#471) S.J.M. válasza Robaj (#468) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Hát akár hiszed akár nem ölni tudnék egy Wlan routerért :D

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#472) erdey_a


erdey_a
őstag

Valami tévedés történt...
Arról volt szó, hogy én nyerek valamit...

Fiuk, fiuk, nem ez volt megbeszélve :DDD

Szóval grat a nyerteseknek, akiknek neve számomra teljesen ismeretlen a fórumon. De ettől még nyertesek :D

Vérboci

(#473) zsigi


zsigi
újonc

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C
GRATULÁLOK A NYERTESEKNEK!
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#474) Panther válasza KEndre (#452) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ezt egyébiránt nem ártana kiírni a játék főoldalára is. ;)
(Meg nem ártott volna ha nyerek. :DDD)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#475) joghurt válasza Panther (#474) üzenetére


joghurt
addikt

Az lehetséges, hogy egy korábbi nyereményjátékon te már nyertél?

A tej élet, erő, egészség.

(#476) eXodus


eXodus
őstag

Nem mintha érdekelde, de Vladimir kihagyta ezt a google élvezetet?

(#477) Panther válasza joghurt (#475) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nos, valamikor régen egy pólót, de azóta sem ért ide (pedig még a címemet is meg kellett adni :D).

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#478) zLegolas válasza Gregorius (#467) üzenetére


zLegolas
őstag

Szvsz az előzőekben sokkal-sokkal vitathatóbb kérdések voltak, mint most, bírtam a sok nagyarcút, aki marhára egyértelműnek talált dolgiokat, amik pedíg nagyon-nagyon nem azok voltak.
Most talán a vírussal fertőzött CD kérdése volt sárkányos, de az is simán belefér a cseles kategóriába.

A tippeléses kérdésben igazad volna, ha valaki az összes tippet random szisztémában válaszolta volna meg. A valóságban viszont csak néhány kérdés volt, amire 2 perc Google nem adta meg a helyes választ.
Azokra igenis időt kellett szánni. Aki nem tette, és ezekre tippelt, az nem 0,03%-os eséllyel játszott.

Sőt, senki nem tippelt volna, ha tudja, hogy nem elég a 10 gagyibb kérdésre jól válaszolnia!


Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#479) zLegolas válasza ReJim (#465) üzenetére


zLegolas
őstag

bár megjegyzem, hogy az ilyen játékokban a nyerteseknél mindig ott van pár 0 hsz-es újonc

Ez durva... szal igazad van, a következő játékoknál lehetne pl. 100 hozzászólás a belépési határ...

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#480) AlBundy válasza zLegolas (#479) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Vagy inkább 200 napos regisztrálás, gondoljunk a ''seftelő''-kre a hardverpiacon is.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#481) doc válasza zLegolas (#479) üzenetére


doc
nagyúr

támogatom!

(#482) doc válasza AlBundy (#480) üzenetére


doc
nagyúr

úgy tudom, a hardverpiacos hozzászólásokat nem számolja a rendszer!
mondjuk az X napos regisztrálás sem hülyeség, így kiküszöbölhető hogy vki gyorsan bereggel, aztán egy nap alatt legyárt 200 hozzászólást
a legjobb talán a kettő együtt lenne - mondjuk min. 100 nap, min. 100 hozzászólás

(#483) bitmad


bitmad
aktív tag

Grat a nyerteseknek!:C
Már megint nem nyertem semmit :O, pedig de jó lett volna legalább egy PH! egérpad is.

(#484) Lompos48 válasza zLegolas (#479) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Ez genny volt! Olyat nem tudtok elképzelni, hogy valaki, akinek valami van is a fejében, most fedezte fel a versenyt vagy épp a fórumot? Ennyire csöpögött a nyálatok egy száz dolláros ketyeréért? Vagy a diadal? Elcsesztétek az egésznek a hangulatát! Azt hittem a képernyők előtt javarészt úri(bb)emberek ülnek. Asszem ebből többet nem kérek. Minden jót mindenkinek! :(

(#485) doc válasza Lompos48 (#484) üzenetére


doc
nagyúr

sajnos a magyar mentalitást ismerve nem ez jut először az ember eszébe...
és tényleg gyanús, hogy igen komoly arányban 0 hsz-es újoncok vannak az ''élbolyban''...

(#486) Lompos48 válasza doc (#485) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Akkor további jó gyanakvást a gyanakvóknak! Ülök tovább döbbenten és nem gyanakszom, mint egyike a verseny előtt a fórumot nem ismerőknek.:(((

(#487) csabika25 válasza Lompos48 (#486) üzenetére


csabika25
aktív tag

Nyugalom! Tegnap KEndrével végignéztük a győzteseket. Igaz, hogy vannak 0 hozzászólásos játékosok is, de ők esetleg már évekkel ezelőtt regisztráltak. Az IT.News-ra egyébként is jellemző, hogy sokan olvassák, de nem aktívak a fórumban. Ez nem a Prohardver, itt mások a felhasználók és mások a felhasználói szokások.

''Isten fut Windows alatt''

(#488) csabika25 válasza csabika25 (#487) üzenetére


csabika25
aktív tag

A győztesek közül konkrétan egy olyan ember van, aki csak frissen regisztrált. De ezt betudom az előbbi eszmefuttatásomnak...

''Isten fut Windows alatt''

(#489) Queene


Queene
csendes tag

Khm... bocs fiúk, kérjek bocsánatot, hogy nyertem valamit? :)
Tény, ami tény, nem vagyok nagy fórumos, de hogy mikor regisztráltam, arra már nem is emlékszem, évekkel ezelőtt történt az eset... Sőt, egy régebbi prohardveres játékon nyertem is már, egy Asus alaplapot. Tudom, hogy minden játék végén megy a harakiri, hoyg vajon miért nyernek olyanok, akik nem beszélgetnek a fórumon. De tudjátok, a játékot nem a fórumosoknak írták ki, hanem a lap látogatóinak, szóval ezért ne rám haragudjatok, szerencsém volt, kész.
Ha indítanak egy olyan játékot, ahol csak a minimum 100 fórumhozzászólással rendelkezők játszhatnak, higgyétek el, nem fogok morogni, tudomásul veszem, hogy az a játék nem nekem szól. De most azért ne köpjetek már szemközt, mert játszhattam és nyertem is :(
Tetszett a játék, tetszettek a kérdések, élveztem az egészet, gondolom, ti is....
Remélem, lesz még sok ilyen jó kis gondolkodós-keresgélős játék :)

Kedves Szervezők, a nyeremény-egeremhez hogyan juthatok hozzá? Lehet szó postázásról? Nagyon a végeken lakom :U

Queene

(#490) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Néztem egy nagyot... :Y

A nyertesek közt többségben vannak a lányok.:C

Mélyen meghajolok tudásuk előtt. :R

Részemről a bónusz a csomagban egy szál virág lesz. ;)

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#491) KEndre válasza Queene (#489) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Kedves Queene!

Ha esetleg még nem kaptad meg a levelem, kérlek, küldj egy postázási címet a mélemre: kendre(kukac)prohardver(pont)hu

Nagyon nagy gratula neked is! :C

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#493) Robaj válasza csabika25 (#487) üzenetére


Robaj
addikt

Én is PH-s vok, ott láttam meg a játékot, ide csak a ph-n lévő ''it news hírekben'' jutok el, de a fórum ua.:B

(#494) Queene válasza KEndre (#491) üzenetére


Queene
csendes tag

Küldtem. És köszi a gratulát :D

Queene

(#495) 9CS válasza KEndre (#490) üzenetére


9CS
senior tag

''A nyertesek közt többségben vannak a lányok''

No tessék, a random generátor is a lányokat szereti. :P

Grat mindenkinek! :C

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#496) csabika25 válasza Robaj (#493) üzenetére


csabika25
aktív tag

Persze, sokan jöttek a PH-ról, de itt - szemben a PH-s játékokkal - nagyon sok IT.News olvasó volt, ezért van a kevés hozzászólás. Tényleg nagyon más réteg olvassa a két újságot, és ha jól sejtem kevés az átfedés a két olvasótábor között. Én pl. csak IT.News-t olvasok, mert az érdekel.

''Isten fut Windows alatt''

(#497) zLegolas válasza Lompos48 (#484) üzenetére


zLegolas
őstag

Jaj, hüpp-hüpp, ne haragudj már hüpp-hüpp.... maradj méééég...

Genny??? :Y
Inkább vizsgáltatsd meg magad valami orvossal, de minimum változtass a modorodon.

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#498) zLegolas


zLegolas
őstag

Egyébként meg akinek nem inge...

És gratula mindenkinek, ha nem írtam volna.

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#499) Lompos48 válasza zLegolas (#497) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Fejtsd meg a Ceasar kóddal:

H>??B|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.