Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Gta3 problem (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HiperG


HiperG
addikt

Naszóval a Gta3 már működödt ezen a gépen (azóta csak a Genius Sound Maker 64 hangkütyü lett lecserélve Sound Blaste 128-ra). Powered by WinXP Home+Sp1, ami szintén nem lett újrainstallva azóta :D, csak ugye tudjátok install-uninstall, driververzió, directx verzió frissétesek azok voltak szép számmal.
Elég régóta nem játszottam vele, de most gondoltam megnézem milyen is multiplayerben.
Na akkor az a helyzet hogy elindítom bejácca a zongorás zenéig ott ellenőrzi hogy bennvan-e a 2-es CD és lefagy :D
A Gta3 winxp patch mindig is fennvolt. OK leszdtem a WU-ról az összes patchet -> nem használt. Leszedtem a Gta3-hoz az 1.1 patchet -> esse használt

Segítsetek plz :O :O :O

(#2) HiperG válasza HiperG (#1) üzenetére


HiperG
addikt

Na senki? :)
Hmm éjszaka van :D

(#3) Don Vittorio válasza HiperG (#2) üzenetére


Don Vittorio
őstag

No és a törés? Vagy gyári CD-d van?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#4) HiperG válasza Don Vittorio (#3) üzenetére


HiperG
addikt

Nemgyári CD :P
1.1-hez nem kelett krekk különben még eddig se jutottam volna el (ugyanis akkor eddig se jutottam volna el)

(#5) up válasza HiperG (#1) üzenetére


up
senior tag

Multiplayerben? Valamiről lemaradtam?

(#6) HiperG válasza up (#5) üzenetére


HiperG
addikt

Igen.
Megjelent egy multiplayer mod:
[L]http://www.gta3mta.tk[/L]

De azér nem ártana ha az 1-es hozzászólásban szerintem elég részletesen leírt próblémámra is megoldást találni :(

(#7) up válasza HiperG (#6) üzenetére


up
senior tag

Kösz. Sajnos nem tudok a gondodon segíteni.

(#8) HiperG


HiperG
addikt

Na senki? :(

(#9) HiperG


HiperG
addikt

refresh :)

(#10) HiperG


HiperG
addikt

Amúgy a directx 9-re gyanaxom mivel azt is azóta raktam fel, és azóta megse néztem.
Amúgy nem akarom a DX9-et csak adjatok valami patcheeett :DD

(#11) Norbertt


Norbertt
csendes tag

Megy DIRECTX 9-cel a game.

(#12) HiperG


HiperG
addikt

Már megoldottam egy XP reinstallal :DD

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Gta3 problem (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.