Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lac_


Lac_
csendes tag

Nem igazán tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem...Olyanokat kérdeznék, akiknek élből van ezügyben tapasztalatuk

(#2) strike-force válasza Lac_ (#1) üzenetére


strike-force
őstag

kereső, szerintem

Bővebben: link

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#3) iwu válasza Lac_ (#1) üzenetére


iwu
addikt

Bővebben: link

üdw

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#4) Balinov válasza Lac_ (#1) üzenetére


Balinov
félisten

Üdv ,szerintem a nap kérdését tetted fel.

9800pro mellett szól,hogy PH!-n kb 40-45ér hozzá tudsz jutni,hátránya,hogy - kérem,senki ne kövezzen meg ezért a kijelentésért - már nem mai technológia
6600Gt mellett az szól,hogy van PCIexpress és AGP-s kivitele is. Ujabb technika,
tudásban néhol jobb néhol picit kevesebb,mint a 9800 pro. Hátránya,hogy egy agp-sért aránytalanul többet kérnek,mint a pci express-es változatért.
Húzhatóságban mindkettő jól teljesít, nézd meg van kimondott 6600/6800 topic,egész jó kis tuning%-okat hoznak ki belőle emberek. 9800pro-kat is könnyen 9800xt szintre lehet húzni.

Szerény véleményem szerint,most jelen pillanatban a 9800por a best buy ár/érték viszonylatban. Pl. ha most veszel egyet 40-50eFt-ért, ha fél év mulva el akarod adni,~10eFt-nál többet nem nagyon tudsz rajta többet bukni.Ha 6600-at veszel,mivel még viszonylag kevés gyártó kínálatában van,valószínű,hogy párhónapon belül a dzsunka gyártók is előállnak saját verzióval és nyomják lefele az bolti árakat,ergo ha most veszel pl. 55-ért 6600-ot,lehet,hogy egy fél év mulva a feléhez közelítő áron tudod eladni.

Üdv
Bali

Javaslom,feküdj rá a fórumra,többet ér akármilyen boltosgyerek a szomszédból srác véleményénél.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) Lord Zero válasza Lac_ (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

a 6600gt erősebb, izmosabb, jobban viseli a szűrőket + időben előremutatóbb
ugyanakkor kiforratlanabb modell (ez a driverekre is értendő), egyelőre

masszív érzelmi alapokon azt javasolnám, h 6600gt :DDD

jóindulatból azt javasolnám, ami előttem is tettek: keress

nem, mindegy

(#6) Lac_ válasza Balinov (#4) üzenetére


Lac_
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget. Te melyiket vennéd, ha a della a zsebedben lenne bármelyikre?

(#7) Lac_ válasza Lord Zero (#5) üzenetére


Lac_
csendes tag

6600GT vs. 9800Pro teszteket nézve tényleg elég meggyőző a 6600GT...bár nagyon új...Fucking helyzet:(

(#8) Balinov válasza Lac_ (#6) üzenetére


Balinov
félisten

Nincs mit,szívesen. Én is voltam ujonc.
Hát,ha bármelyikre zsebembe lenne a lé,akkor eladnám a 9600nonpromat még hozzá,azt vennék egy 6800Le-t meg egy tápot is hozzá.
Komolyan:
Én lehet,hogy várnék vele pár hetet,de ha most azonnal kiraknák elém mindkettőt és bármelyik árát mellényzsebből ki tudnám csengetni akor a 6600Gt-t venném.

Kérdés viszont,hogy milyen gép alá szándékozod venni, pl. egy 2400+-os sempron vagy P4 Cerka mellett nem fogod tudni kihajtani a vga-t.
Nálam a garanciaidő is számítana. Nézz tényleg körbe a fórumon,akár beírva a keresőbe,hogy 6600 vagy 9800.
Nekem volt már nemegy olyan hw beszerzésem,hogy már majdnem mentem a boltba/sráchoz cuccért,mikor ráakadtam a topicra,amibe az adott cuccot taglalták.Nem bántam meg,hogy utánanéztem


6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9) Neck


Neck
veterán

98000Pro az ATI, viszont a 6600GT valamicskét gyorsabb...

Lássuk csak... 9800Pro :D

(Nem vagyok elfogult :)) )

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#10) Lac_


Lac_
csendes tag

Kösz mindenkinek! Azt hiszem meg vagyok főzve! Marad a 6600GT, ha pedig tévedtem...nem ez lesz az első;]

(#11) Balinov válasza Lac_ (#10) üzenetére


Balinov
félisten

kérdés,mennyiér jutsz ehez az inno-hoz hozzá?
milyen a konfigod?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12) Lac_ válasza Balinov (#11) üzenetére


Lac_
csendes tag

52.000 Ft lenne a 6600GT 2év garral.
2500+ Barton, 512/400 DDR, MSI K7N2-Delta L

(#13) Balinov válasza Lac_ (#12) üzenetére


Balinov
félisten

az szvsz nagyjából jó ár,ha meg felrántod a 2500+-os barcidat 200-as fsb-re (3200+) akkor tényleg fasza kis összeillő páros lesz.
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14) Lac_ válasza Balinov (#13) üzenetére


Lac_
csendes tag

Bízom benne, mégegyszer köszönöm.:C

(#15) arpi6k


arpi6k
addikt

Még egy szavazat a 6600GT-re.

Intel & ATI

(#16) Balinov válasza Lac_ (#14) üzenetére


Balinov
félisten

azér majd írjál be a topic-ba,hogy mik a tapasztalataid. mi segítettünk neked választani ;o) ,te segíthetsz másoknak a te tapasztalataiddal.
üdv
Bali

Nemtudja valaki,megállnitilos tábla alatt parkolásért mennyire basznak meg a rendőrök? reggel az esőbe találtam egy feljelentőcetlit szarráázva az ablaktörlőm alatt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17) DopeBob válasza Balinov (#16) üzenetére


DopeBob
addikt

6600GT szerintem is :U mert a far cry HDR effektjét látni kell :Y

MZ/X

(#18) Lord Zero válasza Balinov (#16) üzenetére


Lord Zero
addikt

mivel kérdésed a témához szervesen kapcsolódik, mondom: kb 8-10ezer
(én 8at már perkáltam)

nem, mindegy

(#19) Balinov válasza Lord Zero (#18) üzenetére


Balinov
félisten

igazad van.elnézést 2003.augusztusban volt hasonló, 10000Ft, csesznek,eddakoncert,septibe kihelyezett megállnitilos tábla egy koszos keskeny betonut mellett

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20) Lac_ válasza Balinov (#16) üzenetére


Lac_
csendes tag

Ahogy teszteltem a kártyát, rögtön elmondom a tapasztalatokat! Amúgy ATi 9600 Pro-t cserélnék le, mert eléggé lassúka már szegény, úgyhogy nekem is felüdülés lesz az igényes diavetítésből kitörni:P

(#21) Balinov válasza Lac_ (#20) üzenetére


Balinov
félisten

off:
9600pro-d húzás nélkül mit teljesít pl. 3dmark03-ban?
on

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22) Lac_ válasza Balinov (#21) üzenetére


Lac_
csendes tag

9600 pont körül...

(#23) Lac_ válasza Lac_ (#22) üzenetére


Lac_
csendes tag

Bocsi...az a 2001SE

(#24) Lac_ válasza Lac_ (#23) üzenetére


Lac_
csendes tag

Nem is próbáltam még:F

(#25) DopeBob válasza Lac_ (#22) üzenetére


DopeBob
addikt

az enyém is akorul megy alapon de nem 9600om van :U

MZ/X

(#26) Balinov válasza DopeBob (#25) üzenetére


Balinov
félisten

03 v 05?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27) Lac_ válasza Balinov (#26) üzenetére


Lac_
csendes tag

Nem értem a kérdést...bocs. Verziószám?:F

(#28) Balinov válasza Lac_ (#27) üzenetére


Balinov
félisten

aha.de most nézem,hülyeséget kérdeztem. tuti a 3dmark03 ekkora pontszámnál..
9600 05-be, nemtom mi kéne ahhoz, NF6800Ultra SLI-ben A64 3800+-szal?

[Szerkesztve]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29) Lord Zero válasza Lac_ (#27) üzenetére


Lord Zero
addikt

azért nem érted a kérdést, mert nem tőled, hanem dopebobtól kérdezte, h a 3dm03ban vagy 05ben kapott akkora pontszámot, amekkorát

csak azért szólok, h ne kezdj el vmiféle verziószámokat keresgélni a kártyádon :DDD

nem, mindegy

(#30) Lac_ válasza Lord Zero (#29) üzenetére


Lac_
csendes tag

Amikor leírtam már megértettem, csak Újoncként nehéz a tájékozódás, de kösz a segítséget

(#31) Lac_


Lac_
csendes tag

Most mondták, lehet, hogy holnap mehetek a kártyáért...nagyon tólja már az agyamat.:D

(#32) Lord Zero válasza Lac_ (#31) üzenetére


Lord Zero
addikt

akkor hamarosan okafogyottá válik a topicod :D

nem, mindegy

(#33) anulu válasza Lac_ (#31) üzenetére


anulu
félisten

haver a sima 9600-át cserélte le 6600GT-re, proc 2500+. nekem is leesett az állam, h ez a kártya ilyen sebességre képes. szvsz jól választottál :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) sage77 válasza Lac_ (#12) üzenetére


sage77
csendes tag

52.000 Ft lenne a 6600GT 2év garral.

Melyik boltban veszed?

(#35) Lac_


Lac_
csendes tag

Tapasztalatok Inno3D GF 6600GT 128MB TV kártyáról:
Igaz, csak 3 napja használom a kártyát, de eddig nagyon tetszik. Először kicsit megijedtem, mert volt egy-két játék ahol folyamatos textúrahibák jelentkeztek (HL2, Nexus) de egy nappal később (miután elszórakoztam a kártya beállításaival) egészen eltűntek ezek a ''hibák''. A kártya GPU-ja folyamatos 3-4 óra játék után sem haladja meg a 75 fokot. (Igaz, a házam oldala le van véve...) Néha még most is beleáll pl a HL2-be, de 10mp után minden megy tovább. Doom3 istencsászár! Nagyon szép és 1024x768-ban teljesen akadásmentes, High beállításokkal!
Konfig: 2500+ Barton 2x512/400 PQI RAM, MSI K7N2 Delta LSR lap

Egyenlőre ennyi...:DD

(#36) Balinov


Balinov
félisten

Szia,
GF2MX400 óta nem volt nvidiám,de ezek a textúrahibák gyanúsak csöppet.Másnak nem? nem hiszem,hogy egy vga-nak 3 nappal a vétel után textúrahibát kéne véteni. Nem vagyok nv értő,de az a ~70fok amit írtál,azis magas kissé. tán egy 6800nak kéne ennyire melegednie,nem?

Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#37) Lac_ válasza sage77 (#34) üzenetére


Lac_
csendes tag

Ez egy vidéki üzlet: Euro-Comp Szekszárd:))

(#38) Lord Zero válasza Balinov (#36) üzenetére


Lord Zero
addikt

félreértetted: pont hogy egy nappal később eltűntek a hibák, melyek először jelentkeztek (ha jól értettem)
tehát úgy is fogalmazhatnánk, h 3 nap elmúltával megjavult :DDD
(de nekem pl nem voltak textúra bizbaszok, se első nap, se második nap, se sokadik nap)

a hőt viszont én is furcsállom kicsit, nekem terhelésnél (húzva is) max 54 körül van

nem, mindegy

(#39) Lac_ válasza Balinov (#36) üzenetére


Lac_
csendes tag

Szia!
A textúrahibák hál' istennek teljesen eltűntek már;) A melegedésre azt írják a gyártó specifikációjában, hogy a maglassulási küszöb 145 fok, amúgy én sem tapasztalok lassulást eddig

(#40) ZahuL válasza Balinov (#36) üzenetére


ZahuL
tag

a megérzéseid nem csalnak, sok 6600gt gpu ja sajna hibás, egyre több és több, sztem utána kéne járnia hogy valoban hardver hiba e, mert ha igen még visszavihetné garival.


Ezért nem fogok még ilyen karit venni, kivárom a next.gent.

... miért is ne...

(#41) Lac_ válasza Lord Zero (#38) üzenetére


Lac_
csendes tag

Lehet, hogy az Inno3D ilyen melegedős:F vagy Neked is az van?

(#42) Lord Zero válasza Lac_ (#41) üzenetére


Lord Zero
addikt

igen, de nem melegedős, mint említettem

szerk: amúgy a #38ban a te kártyádról beszéltem (ha nem lett volna egészen egyértelmű)

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#43) Lac_


Lac_
csendes tag

Elég érdekes dolog egyébként, hogy Doom3-ban max. 58-60 fok a GPU, míg a Chronicles of Riddick-ben 75 fok-ig felmegy:F

(#44) Perjel


Perjel
tag

Chaintech GFX 6600GT 128MB 56 bruttó szerintetek megéri? Elég drága, nem tudom hogy pl. az Inno3d-hez képest van-e különbség... de a chaintech elvileg nevesebb gyártó nem?

(#45) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Sajnos az Inno3d 6600GT AGP-s változata közül elég sok hibás, textúra hibás volt az enyém is, nekem kicserélték, nem természetes, hogy hibázik. Club3d termékeiről viszont, csak jókat írtak az ide kapcsoldó topikon. Én inkább, az Atinál maradtam, régen is az volt...:))

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.