Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=Marlboro=-


-=Marlboro=-
csendes tag

Hello emberkék!

Szeretnék vásárolni 9600 PRO-s vagy XT-s radeont vásárolni.
Abban a ''nagyboltban'' amelyikből sokvan meg hirhedten patkány,
viszonylag olcsón árulják a Gexcube termékeket. Ellenben semmit
nem tudnak róla, és marhaságokat írnak a specifikációkban. Ha
valaki tud info-t, vagy teszteredményeket könyörgöm közje mielőtt
megveszem....

Előre is thx

''Ez még nem a világvége, de innen már látszik...''

(#2) -=Marlboro=-


-=Marlboro=-
csendes tag

Ezt jól leírtam, kicsit másnapos vagyok :))
Mégegy dolog, Connect 3D-ről ugyanúgy semmit nem tudok,
esetleg arról is oktassatok ki ha tudtok... :DDD

''Ez még nem a világvége, de innen már látszik...''

(#3) Szeke válasza -=Marlboro=- (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Gexcube esetén a ramokat kell vizsgálni, mert hajlamos a rossz minőségű és lassú ramok használatára a cég.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) beers


beers
addikt

Nekem 256M-ás 9600 Pro van.
Gyárilag 400/500-as,de megy 450/630-on is stabilan!
A ram 3,3-as rajta,de úgy tudom van belőle 2,8-as is!
Nekem kb 2 hónapja van megy,eddig nincs vele semmi gond!
Üdv

M&N

(#5) joe69


joe69
senior tag

az hogy a gexcube 9600xt memoja alapon 250-en megy, eccerűen nevetséges:(
ha nem sulinetben akarod venni, akkor sapphire vagy Asus vagy geforce FX5900XT(ami veri a 9600XT-ket)

(#6) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Semmi baja nincs a Gexcube ATI kártyáknak, a 250 MHz-es órajel pedig a 256 MB-nak köszönhető, minden gyártó 500 MHz-en járatja a ramot, ha 256 MB-os a kártya. Szerkesztőségben volt kétféle Gexcube Ati 9600 Pro, és mind2 tökéletesen működött tökéletesen gyári (400/300) órajeleken. Az elsőnek a ventije villogott, a másodiknak pedig óriás hűtése volt, a ramokon is volt hűtés, és szuperul lehetett tuningolni (>520/>350).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) wipes


wipes
senior tag

A connect3d is rendben van. 400/300. 3,3-as négyzet alakú ramok.
Tuninghoz talán kicsit gyenge a gyári hűtője.
Driver cd-n, minimális leírás, dvi-vga átalakító, + egy rca átalakító
jár hozzá, ennyi, viszont olcsó. :)

[Szerkesztve]

(#8) Gépman


Gépman
csendes tag

SZVSZ nagyon jó kártya, teljesen megbízható, valahogy sugárzik róla a minőség, a képe a lexebb amit eddig láttam. Nekem 2500+ Bartonnal 610 (!)/310 Mhz-en hajtva 4100 pont körül teljesít 3DMarkban. Sapphire jó kártya, csak már nem egy embertől hallottam, hogy elfüstölt...

(#9) fLeSs válasza Gépman (#8) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Nem tartom vszínűnek, hogy egy kártya elfüstöl magától, pláne ha XT-ről van szó (ugye ott az OverDrive pont emiatt is...).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#10) Gépman


Gépman
csendes tag

Rosszul írtam. Az elfüstölést nem úgy értettem, hanem a kártya mástól purcant ki, egyszerűen nem adott képet többet bootoláskor.

(#11) rudi válasza -=Marlboro=- (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem rosszabb a Gexcube a többieknél. Egyet tudok tanácsolni minden 9600XT vásárlónak: NE VEGYETEK 256MB-OS VERZIÓT!!! Nem tud mit kezdeni a VGA a +128MBal és általában lassabbak is a modulok.
Nézz be ide: [L]http://vganfo.uw.hu/tombi9600xt.html[/L] srác is ráfaragott a 256MBal de végülis szépen húzta. Ha vásárolsz akkor FIGYELJ A RAMOKRA. 128MBosból az ASUS és Sapphire 9600XTken szinte biztosan 2,8as van, többin lehet 2,8tól 3,3ig bármi, mert még a 3,3as is megfelel a referencia 9600XT RAMsebességének (300MHz).

OFF
van itt egy gexcubes topic, jó nagy, ott keresgélj!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) Tombi válasza rudi (#11) üzenetére


Tombi
senior tag

igen, de mivel ingyen volt jól jártam,ha vki nem a sulinet keretein belül akar venni ilyen kártyát azt én sem ajánlom !

(#13) dain válasza rudi (#11) üzenetére


dain
tag

offtopic:
a linken a képaláírást nézve: nem chieftec az a táp inkább, mint codegen? :)

my days are darker than your nights..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.