Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) I. Richard


I. Richard
senior tag

Semmi reklám, csak ki mit vesz(vett), mit olvas(-ott), mi a véleménye róla. Csak azért ez a három név, mert talán ezek a legolvasottabb magazinok. (na jó, ott van aPCWorld is, de az főleg hardverrekkel foglalkozik.)

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Én a PC Games indulásakor vettem 6-8 számot, de lassan leálltam vele. Tetszett az újság...

(#3) I. Richard válasza Apika (#2) üzenetére


I. Richard
senior tag

Én a PC Gurut vettem kb. 3 évig, de mióta a guru stáb elindította a Gamer-t, azóta azt veszem.

(#5) strike-force


strike-force
őstag

pc gurut vettem 96/01 óta de amióta gamer lett, azt veszem.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#6) Nimrod


Nimrod
addikt

Én először mindig megnéztem, hogy mi a teljes játék és azután döntöttem. Szerintem a PC Games/CD Games a legjobb.

(#7) Wolverine válasza Kalandor (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

OFF
Phillips 48x-os CD? Hány darab?
ON

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) pilóta


pilóta
nagyúr

Én mindíg a teljes játék alapján veszem meg a magazinokat, néha többet is. Ha meg nincs jó teljes játék, akkor egyiket se.

Elolvasni egyiket se nagyon szoktam, mert a neten már sokkal hamarabb olvasok a dolgokról általában, mint az újságban.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9) zsoltee10


zsoltee10
addikt

5 éve PC gurut vettem, de egy éve már a Gamert. Mondjuk maradtak a guru teamból a PCgurunál, nem ment mindenki a Gamerhez...

(#10) Zsiba válasza pilóta (#8) üzenetére


Zsiba
senior tag

''Elolvasni egyiket se nagyon szoktam, mert a neten már sokkal hamarabb olvasok a dolgokról általában, mint az újságban.''

Na én pont ezért álltam le. Régen elég sokat vettem, amíg nem volt netem, meg akkoriban még imádtam játszani is! Ma már van net és keveset játszom, úgyhogy egy ideje semmilyen PC-s újságot nem veszek. :)

''One Ring to rule them all...''

(#11) Loader


Loader
tag

97/3-tól Pc Guru majd Gamer.

''Te! Hogyis van ez?''

(#13) Wolverine válasza Kalandor (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Probaltam cserealapot ajanlani a GS-ert... Esetleg mar meggondoltad magad?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Nekem csak az m.h.-n van netem. Ezért játék info ügyben a GS-t veszem.

Romani ite domum.

(#15) Yutani


Yutani
nagyúr

Régen PC Guru-t vettem, aztán én is váltottam a Gamer-ra, de néhány hónapja nem eszem, mert egyszerűen nincs információértéke a lapnak számomra, mivel minden nap nézem a híreket a neten. A sok játékleírás meg nem vonz már, sem Oldman f*szságai. Hiába no, minden elveszti a fényét egyszer...

#tarcsad

(#17) Nimrod válasza Yutani (#15) üzenetére


Nimrod
addikt

Pedig Oldman-t jó fejnek tartottam, egy ideig. Aztán küldtem neki mailt tuning ügyben, válasz nem jött, azóta nem jó fej :DDD

(#18) janati


janati
őstag

PC Guru - Gamer (kölcsönbe)

A Magyar PC Magazint veszem, a régi Chip. (Az új Chip egy FOS)

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#19) pzkw válasza Yutani (#15) üzenetére


pzkw
csendes tag

1993 óta olvasom a PC gurut, majd a (Guru)Gamert. Egy ideig vettem a Gamestar, PC games lapokat is, nem jöttek be igazán. Azt hiszem most hasonló sorsra jut a Gamer is, valóban unalmas, kizárólag ismert adatok, hírek. Valóban nehéz a net NAPRAKÉSZ infóival vetélkedni, elismerem. Sokkal több rövid ismertető, hardveres cikk kellene. Nem kell viszont SMS fal, pocsék levrov. Ritka szinvonaltalan részek. Néha kicsi az az érzésem, mintha ''oldalszámra mennének''
ott, a gamernél. Nem KELL 120 oldalt írni, ha megterhelő! Legyen 75-80, de az igényes és informatív. De mit látni? Tökértelmetlen 20 oldalas végigjátszások (ilyen faszságra ott van a CD ugyebár!!!), oldman ócskaságai (mondjuk mintha az egész csapat ''belassult'', megöregedett volna...) Brazil egy igazi tökorrú, a fárasztó sörös-gumicukros dumájával. Who the fuck is brasil???
Huhh...elég volt.
Pcguru. Nyomtatva. Prohardver, Xbitlabz... neten. Egyelőre. Azért figyelem tovább a gamer és a többi lap alakulását, hátha történik valami pozitív változás.

Pzkw

madmonkey2003

(#20) Nimrod válasza pzkw (#19) üzenetére


Nimrod
addikt

Gamestarosoknak összejött már a Saabra? :DDD

(#21) pzkw válasza Nimrod (#20) üzenetére


pzkw
csendes tag

Hm. Nem tudhatom a Gamestar-átlagolvasó vásárlóerejét. Jómagam 5-6 számot vettem összesen, ez jelzi talán, hogy nincs (MÉG) saab. Csak egy Opel. Miért pont saab? Voplt többrészes nyereményjáték Saab 95 meghirdetésével a nevezett lapban??? (Lekéstem, vazze! :)

madmonkey2003

(#22) I. Richard válasza strike-force (#5) üzenetére


I. Richard
senior tag

Naggyon helyes!! Gamer a király. (nem vagyok elfogult... :U )

(#23) I. Richard


I. Richard
senior tag

Abban igazat adok mindenkinek, hogy az írott sajtó nem képes versenyezni a net naprakész infóival. De sok ember nem tud állandóan a neten lógni, ezt ne felejtsük el! Meg az újságnak megvan a maga fílingje... (nem vibrál 75Hz-en..), és a vonaton is olvashatod :)

(#24) kalcika


kalcika
tag

Szerintem a Gamer sz*r... :O

Igazából igényes, tárgyilagos és informatív lapot én nem is ismerek mostanság. Ja, lehet, hogy az Internet miatt érzem így...

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#25) bdav


bdav
őstag

Szerintem egy papír-alapú lapokban inkább a hosszabb cikkeket, leírásokat kéne nézni, hírekben egyértelmű hogy az internettel nem tud versenyezni, de az online magyar játékoldalakon havi 1-2 játékleírásnál nem szokott több lenni, ez szerintem kevés.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#26) I. Richard


I. Richard
senior tag

Sajnálattal veszem észre, hogy a GAMER a játékleírások közé sok olyat betesz, amit régen legfeljebb egy ''helyhiány miatt'' rovatba tett volna (azaz sok lett a <60% os értékelésű jéték)
Mennyiségi munka????? (címlapon ott virít a 2x Játéktesz felirat)
Na mindegy, esetleg írok a szerkesztőségnek egy mail-t, hogy mi nem teszik.:D
Viszont a DVD melléklet egész jó(sok driver, util, stb....)

(#27) Agyzuzo válasza I. Richard (#26) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Sok a szar játék, erről ők nem tehetnek.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#28) Neylon


Neylon
tag

PC Guru a legjobb!

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#29) .:InnoMan:. válasza I. Richard (#1) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Pc Guru a legjobb!



[Szerkesztve]

(#30) .:InnoMan:. válasza Neylon (#28) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Megelőztél nemigaz!

[Szerkesztve]

(#31) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

GAMESTAR rulzz!:DDD Van egy éves DVD Gamestar előfizetésem és meg vagyok elégedve vele!

(#32) 15000 válasza .:InnoMan:. (#29) üzenetére


15000
tag

hiába, ti azok az arcok vagytok, akik egy név miatt vesznek újságot, és nem pedig a szerzők/cikkírók miatt......

PCGuru addig volt jó(96/01-tól összes megvan széthuzásig...), amíg a mostani Guru-Gameresek nem mondták, azt hogy kilépnek, mert nem teccett nekik a VOGEL PUBLISHING globalizációs törekvése (értsd : azonos nevű lapjaikban minden országben ugyanaz van, csak más nyelven - ennek esett áldozatul a Chip Magazin is - és az ottani gárdából alakult meg a Magyar PC magazin)
szoval minde további flémet elkerülve

(Guru)GAMER és Magyar PC Magazin

[Szerkesztve]

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#33) Fr4G válasza Agyzuzo (#27) üzenetére


Fr4G
aktív tag

Szerintem is pont ez a probléma, hiszen, ha nincs mit tesztelni, akkor jó cikket sem lehet írni. Az elmúlt évben megjelent gamek közül nem tudok egy rendes játékot mondani. (Jó, persze mindenki rajong a CoD-ért, nalam az 1x vegigjatszom-dobom kategoria volt...)

(#34) .:InnoMan:. válasza 15000 (#32) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Én megveszem a Pilipócsi hírmondót is ha arról van szó!
Ez példa volt!

[Szerkesztve]

(#35) 15000 válasza .:InnoMan:. (#34) üzenetére


15000
tag

nem értem teljesen.... kifejtenéd bővebben????

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#36) Neylon


Neylon
tag

A PC GURU jó. Attól, hogy kivált néhány balfácán és csinált egy SZ@r ujságot, a PC GURU még mindig az etalon. Egyébként észrevettétek hogy a Gurugamer teljes egészében lekoppintja a PC GURU-t?

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#37) .:InnoMan:. válasza 15000 (#35) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Hát te azt írtad idézek ''hiába, ti azok az arcok vagytok, akik egy név miatt vesznek újságot, és nem pedig a szerzők/cikkírók miatt......'' :)

Nos én megveszem az olyan újságot is aminek abszolúlt nincs neve,se híre se hamva, de engem a benne lévő cikkek,hírek érdekelnek!



[Szerkesztve]

(#38) 15000 válasza Neylon (#36) üzenetére


15000
tag

'' néhány balfácán'' - a stáb 80%-áról beszéünk most
'' PC GURU még mindig az etalon'' - hogy lehetne etalon, amikor mindenki aki régebben a PC GURU-t szerkesztette, eljött onnan. szvsz csak a dizájnról beszélhetünk így etalonként
''Gurugamer teljes egészében lekoppintja a PC GURU-t?'' - no komment & MegaLOL. ezen inkább gondolkodjá elfelé, de alaposan.

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#39) .:InnoMan:. válasza Neylon (#36) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Én nem hinném!
A PcG. 100x jobb mint a gurugamer!
Saját vélemény! :)

[Szerkesztve]

(#40) 15000 válasza .:InnoMan:. (#37) üzenetére


15000
tag

okés,értem. akkor felteszem, te azelőtt (szétválás előtt) nem a PCGURU-t vetted, igaz? így nem nagyon lehet összehasonlítási alapod. sztem próbálj ki más újságokat. nekem haver veszi a Gamestrat, néha cserélünk és sztem asse rossz.

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#41) Matr x válasza pzkw (#21) üzenetére


Matr x
aktív tag

Arénában (a levelezési baromság) a Gyu-nak állandóan Saab-ot akarnak venni/vetetni.

Amúgy olvassatok PH!-t. Rajta van minden fontosabb dolog. Papírújságokat haveroktól kaptam, de mostanság már nincs semmilyen se.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#42) Agyzuzo válasza Neylon (#36) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Néhány balfácáááán? Felhomályosítalak, hogy AZ ÖSSZES ALAPÍTÓ TAG vált ki és alapított saját lapot, ami már csak azért is szomorú, mert a saját újságukból lettek kib*szva. NEM a Gamer majmolja a Guru-t, hanem a Gamer-esek megpróbálták új néven vinni tovább a Guru-t. Az, amit te manapság Guru néven veszel, egy németből klónozott szemét. Látom sok fogalmad nincs az alapítótagokról, csak szólok, hogy akik a Gamer-be írnak, már a lap 1992-es indulása óta dolgoztak a Guru-nál...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#43) 15000 válasza Agyzuzo (#42) üzenetére


15000
tag

thx Agyzuzo :D :C
ezt magyarázom itt egy órája, de senkise érti meg.....lásd #32

[Szerkesztve]

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#44) Agyzuzo válasza 15000 (#43) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jaja. Sok butus, nem értik hogy a Guru rossz, a Gamer jó. :)
De ha már a régi Guru-ra verte a nyálát akkor legalább ki ne találja már hogy az új Guru jobb mert néhány ''balfácán'' elment. :D Mer' épp az a lényeg, hogy a Guru egy full kamu lap, igazából nem is kéne léteznie. =) Egy fordítógép tolja át a cikkeket németből magyarba. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#45) 15000 válasza Agyzuzo (#44) üzenetére


15000
tag

ja, genau !

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#46) .:InnoMan:. válasza 15000 (#40) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Majd kipróbálom... ! :)

[Szerkesztve]

(#47) I. Richard


I. Richard
senior tag

Szép! A név nem mond semmit!!! Ha megnézed, olvasgatod, akkor kitünik, melyik az eredeti! Hagy ne soroljam ez elbitorolt rovatokat stb.! 1999-óta veszem a Gurut/ a szétválás óta a GAMER-t. A néhány hozzászólással ezelötti gondolatomtól eltekintve azt mondom, hogy a GAMER az IGAZI.
Láttam már azóta Gurut is, a lekoppintott HW fórum, levrov-hamisitvány stb.-vel együtt- asszem no comment a szinvonal!ˇ
Azért 1-2 cikkiró hiányzik, pl Tasnádi Zoli vagy Hancu, de nem ők voltak a húzónevek!!!

Hirtelen ennyi.

(#48) pilóta


pilóta
nagyúr

Jól láttam, hogy a legújabb gamer-ben nincs teljes játék? :(
Vagy csak lefelejtették a címlapról?
Ha van benne, melyik az?

Egyébként szerintem elég sokmindent elárul, hogy még mindíg nem működik a gamer.hu...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#49) I. Richard válasza pilóta (#48) üzenetére


I. Richard
senior tag

Nincs teljes játék! Indok: 5 játékra jutna 1 jó, ezért inkább húzósabb kiegészitök kerülnek a DVD-re.(pl. RTCW: Enemy Territory)

WWW.GAMERONLINE.HU -itt próbálkozz! Komolyan elhitted, hogy nem lesz honlapja a GAMER-nek?

(#50) pilóta válasza I. Richard (#49) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi.

Nem hittem, hanem egyszerűen beírtam, hogy www.gamer.hu, és azt a feliratot találtam, hogy ''Coming soon...''

Hát ha nincs teljes játék, akkor a számomra megszűnt a gamer...

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.