Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Fsb állítás a procin (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) domep


domep
csendes tag

Sziasztok!
fsb-t szeretnék állítani 1200 celeronon magán a procin
tud valaki sgíteni???

(#2) Konflikt


Konflikt
addikt

Biosban tudsz

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3) Dilikutya válasza domep (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mivel szerintem lövésed sincs, miről van szó, inkább hanyagold a témát. Nem hinném, hogy új procit akarsz most vadászni ebben a melegben :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) domep válasza Dilikutya (#3) üzenetére


domep
csendes tag

olvastam valahol, hogyha leszigatelem a BSEL0 pin-t akkor 133-nak ismeri fel az alaplap

(#5) Dilikutya válasza domep (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

A BIOS-ban is be lehet annyinak állítani, biztonságosabb, mint ha hozzánemértők kezdik a procilábakat birizgálni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Flashy válasza domep (#4) üzenetére


Flashy
veterán

elmegy a proci 12x133-on biztosan?

(#7) Angie™ válasza Flashy (#6) üzenetére


Angie™
addikt

az én régi 1.2 es cerkám 124fsb-t tudott vinni csak stabilan, a gond az alaplappal volt, ha jól emlékszem 815pe lapban nem lehet fix agp/pci-t állítani..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8) Flashy válasza Angie™ (#7) üzenetére


Flashy
veterán

erre akarok én is rávilágítani nála, hogy találomra bármelyik 1.2-es Celeron tutira nem fog elmenni 133-on, pci/agp locktól függetlenül. valószínűleg nagyon kevés bírja.

(#9) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Bővebben: link Ha itt Bármelyik topikba beirsz /akár a Celeron Dbe/ akkor szerintem szívesen segitenek elmagyarázni,bár szvsz egy 1200 cerkán az a 400 mhz nem fog segiteni,plána,ha belevesszük azt is,hogy kinyirhatod.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10) Loretto válasza CactuS (#9) üzenetére


Loretto
veterán

Esetleg ennyivel kiegészíteném Bővebben: link.
Ezt pedig zárom.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Fsb állítás a procin (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.