Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11601) Flashcash válasza Qorthral (#11596) üzenetére

Flashcash
(Közösségépítő)

-Nem volt körhátrányban én is néztem a live timingot.

-Button meg Hülkenberg pedig nyilván kijött kereket cserélni, mivel safety car alatt a használt gumikkal általában ezt szokták csinálni. (Massán ekkor már friss gumik voltak.)

[ Szerkesztve ]

(#11602) PumPi válasza Qorthral (#11596) üzenetére

PumPi
(őstag)

Azt is tegyuk hozza hogy intezte az utat a tarsanak is a rajttol kezdve... Ellentetben Webberrel.

(#11603) badd válasza Malachi (#11590) üzenetére

badd
(tag)

Az lenne még nagy, ha Massa majd elkezdené megverni tavasszal :DDD

(#11604) AMD Power válasza badd (#11603) üzenetére

AMD Power
(titán)

Király lenne....

Hamira de kíváncsi leszek jövőre.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#11605) Qorthral válasza Flashcash (#11601) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Te direkt nem érted? A lényeg egyedül azon van,hogy Alonso lényegesen előrébb volt Massánál és Massa az SCnek köszönhetően hozta vissza. Ezzel sem értesz egyet? Az én LT-men egyértelműen látszott, hogy Massa körhátrányban volt.

Ettől eltekintve Massa nagyon szépet ment, zseniális rajt, tanítani való segítése a csapattársának, jó tempó.
PumPi: Erre +1, abszolút zseniálisan csinálta. Webbo tanulhatna tőle.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#11606) mghltm válasza bobooo (#11599) üzenetére

mghltm
(addikt)

en klonoznam es minden autoba ot ultetnem :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#11607) Malachi válasza badd (#11603) üzenetére

Malachi
(addikt)

hát, nem tudom mi történt, de az utolsó néhány futamon verte. legalábbis úgy nézett ki.

ahogy fent lesz a Sky1 HD közvetítés, már szedem is és nézem. biztosan érdekesebb lesz úgy, ha olyanok közvetítik, akik "konyítanak" valamit a Forma1-hez. :D

[ Szerkesztve ]

(#11608) PumPi

PumPi
(őstag)

Newey most mondja hogy muszaj volt Vettelnek kereket cserlni mert a serules miatt jobban hasznalodott a gumi....

[ Szerkesztve ]

(#11609) Flashcash válasza Qorthral (#11605) üzenetére

Flashcash
(Közösségépítő)

Szerintem meg te nem érted direkt, most komolyan gondolod egy kaotikus esőfutamon, hogy a futam egy adott időpillanatában mért távolság alapján próbálod szajkózni az okosságaidat?

Massa egyszerűen lemaradt abban a fázisban mert az eső miatt nem tudta megfelelő hőmérsékleten tartani a gumikat, a csapat pedig későn reagált erre nem hívták ki interre (úgy mint Alonso-t) hanem köröztették 4-5 körig, ahol körönként bukott 4-5mp.-et.

pl. akkor az Alonso elengedéseket hány mp.-el számoltad a teljesítménybe?

Teljesen felesleges szerintem ezzel foglalkozni, de ha ezzel akarsz, akkor szajkózd, hogy Alonso 45mp.-el volt lemaradva az első mögött amikor a 'safety car megmentette' a lényeg, hogy Alonso odaért a 2. helyre, ennyi....

[ Szerkesztve ]

(#11610) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

A verseny király volt. Nagyon sajnálom hogy így alakult, pedig már az elején nagyon megörültem (basszus az a RedBull akár egy tank).

Alonzó és Massa nagyon jól mentek. Kiminek is nagy grat, hogy sikeresen megtalálta az utat kifelé. :D Schumit még elnéztem volna jövőre is, csak rosszul választja meg a barátait :DDD
Mezei meg egy gyökér, Szujó viszont összefoglalta a lényeget a végén.

Jövőre egy minimum egy ilyen mozgalmas évadot szeretnék mint ez volt a feléig.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11611) warriorguru válasza Malachi (#11607) üzenetére

warriorguru
(tag)

Ma és múlthéten tuti Massa előrébb végzett volna Alonsonál.Jövőre meg nem kell azon izgulni, hogy melyik lesz VB esélyes, mert egyik se lesz az szerintem.Nem hiszem, hogy a Ferrarinak még 1x lesznek ilyen szerencséi, mert voltak igen nagyok, ahogy a RB nál is.Jövőre, ha A Mclaren nem rohad le minden 2.futamon igen csak RB vs Mclaren csata lesz, a Ferrarinak köze nem lesz hozzájuk, ha megin így fejlesztenek.

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#11612) Mellors válasza kukinyo (#11600) üzenetére

Mellors
(csendes tag)

Én megértem őket.

Ez mindig is így volt...

Azt utálják, akit túl sokat látnak a dobogón... Vettel zsinórban nyerte 3. vb címét. Ő a király. Persze hogy nem tetszik sok embernek... hiszen unalmas, hogy mindig ugyanaz nyer. Schumacher idejében ugyanez volt...

(#11613) baluka26 válasza bobooo (#11599) üzenetére

baluka26
(veterán)

Beszartam a röhögéstől :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Mellors: Írd oda, hogy szerinted.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11614) -Mike-

-Mike-
(addikt)

(#11615) Bibby

Bibby
(addikt)

Vettel mégis milyen tempót ment hogy ekkora hátrányból az elején néhány kör alatt visszajött? Mintha semmi nem történt volna... És egyáltalán hogy csinálta? Mindenki elengedte vagy mi? :F :Y

Ελευθερια η θανατος

(#11616) bobooo válasza Bibby (#11615) üzenetére

bobooo
(addikt)

Pontosan úgy, elengedte mindenki. :K

(#11617) Stafni válasza -Mike- (#11614) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Harmadjára mákolta be, mert ugye vezetni se tud! :D

Egyen mindenki mákos tésztát!
Szegény Alonso milyen üveges tekintettel nézett!
A VB címet nem osztják ki? Mert A TV-ben vártam, hogy lesz valami ceremónia.

[ Szerkesztve ]

(#11618) PumPi válasza PumPi (#11608) üzenetére

PumPi
(őstag)

Ha jol ertettem az rtlen a radioja sem mukodott a boxba nem hallottak, kialtozott hogy inter inter de nem hallottak es kapott slicket... Ennek fenyeben javitok, lelektanilag ezt birni. grat.

(#11619) AMD Power válasza -Mike- (#11614) üzenetére

AMD Power
(titán)

Szerencsétől kicsit több kell ehhez.....

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#11620) cyberkind válasza -Mike- (#11614) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem feltétlen mákolta be, mert az előző futamokon kegyetlen vt, viszont itt az vt a mák h a kocsija, egy "atomrobbanást" bírt ki az elején jobbról utána balról !

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#11621) Qorthral válasza Flashcash (#11609) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Nézd, már fentebb is írtam, elismerem, hogy Massa nagyon szépet ment. Csak jeleztem, hogy mindent összesítve kb ugyanolyat, mint Alonso. Ebben a szakaszban, amit írsz, Alonso már akkor is sokkal gyorsabb volt, amikor még mindketten szárazzal mentek. De hagyjuk, mindkét Ferrari nagyot ment, Vettel pedig megtette, amit kellett, pedig Őt is utolérte a végzet, idén először valaki Őt is kilökte. Max annyiban volt szerencséje, hogy nem esett ki utána, mint ahogy Alonso kétszer is.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#11622) Motion_Blur válasza Bibby (#11615) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Persze, mindenki félreállt előtte aki csak meglátta a visszapillantóban :D

-Mike-: már özönlenek :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11623) baluka26 válasza Bibby (#11615) üzenetére

baluka26
(veterán)

Én sem értettem, hogyan mehetett ott úgy. Ha előznie kellett végig ki kellett mászkálnia a slick gumikon a vizesebb területre. De a végén Schumi megmutatta milyen faszán is kell elengedni...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11624) zed1983

zed1983
(őstag)

Sok bolond aki azt mondja, hogy Vettel azért 3szoros VB mert Newey jó autót tervez... :W

Azt meg hogy ki érdemelte meg jobban a VB címet, gyerekes és beteges elmélkedés!
Az érdemli meg jobban aki megnyerte! :R

[ Szerkesztve ]

zed1983

(#11625) AMD Power válasza Motion_Blur (#11622) üzenetére

AMD Power
(titán)

Főleg Lewis Hamilton...;)

(#11626) Flashcash válasza PumPi (#11618) üzenetére

Flashcash
(Közösségépítő)

Horner nyilatkozta, hogy a rádiós történet miatt legalább 7-8mp.-et buktak, mert hiába kért Vettel intert, slick-et vittek ki neki a boxkiállásnál, és ott mutogatta el, hogy mit szeretne, arra kellett reagálniuk. :)

(#11627) Stafni válasza zed1983 (#11624) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Webber nem olyan mákos, különben ő lenne a bajnok!

(#11628) Malachi válasza warriorguru (#11611) üzenetére

Malachi
(addikt)

azért várjuk ki az első pár futamot, lehet, hogy csoda történik a Ferrari szélcsatornájában... :)

Vettelről meg annyit, hogy ez a sorsa annak, aki nyer. sokat. sorozatban. hiába érdemli meg, akárhogy is vesszük, én személy szerint imádkozom érte, hogy ne kelljen megint végigélnem egy MSC+Ferrari időszakot, abból egy éppen elég volt. felőlem lehet Vettel tízszeres világbajnok is, ha felváltva nyeri a címeket. az a baj, hogy nem vagyok rajongó, nekem nem okoz eufóriát, ha mindig ugyanazt látom minden év a végén az élen.

de erre az évre semmi panaszom nincs, komolyan, nem tud felzaklatni Vettel győzelme, hiába szurkoltam Alonsonak. a spanyol is megtett mindent, nincs miért szégyenkeznie, kegyetlen pechsorozata volt, ennyi jött össze. emlékezzünk, miket nyilatkoztak még év elején. persze ez nem vigasztalhatja az újabb elszalasztott cím miatt...remélem nem veszti el a reményt és jövőre is keményen tolja majd. rossz volt látni, ahogy meredt maga elé benne volt minden, az utolsó négy-öt év.

(#11629) leslieke válasza Stafni (#11617) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

De kiosztják, csak az m1-nek fontosabb volt a reklám a stúdióban az okoskodás. :W

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11630) Motion_Blur válasza Flashcash (#11626) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Pfffff... durva futama volt.

Amit még kiemelnék és Sky-on is beszélnek róla: MS és Kimi csata az 1-es kanyarban. Na az ilyenekhez még a mezőny 3/4-ének kicsit tanulnia kell... :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11631) mghltm válasza Flashcash (#11626) üzenetére

mghltm
(addikt)

utolag konnyu okosnak lennem, de mar akkor le kellett volna cserelni a friss slick-et im-re. a masodik kiallassal sokkal tobb idot vesztettek.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#11632) PumPi válasza Flashcash (#11626) üzenetére

PumPi
(őstag)

Szerintem volt az tobb is.... De szerintem eloszor isnazt kellett volna kapnia, nem? Kesobb kapcsoltam oda nem ertettem vegig...

(#11633) warriorguru válasza Motion_Blur (#11622) üzenetére

warriorguru
(tag)

Köszönjük Michael a sok pénzt, ami általad folyt be és szívesen a szuper autót, amit az elmúlt időszakban a segged alá raktunk. :W

[ Szerkesztve ]

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#11634) dudikpal válasza Zoza24 (#11574) üzenetére

dudikpal
(aktív tag)

Még a verseny elején, amikor kobayasit előzte a célegyenesben.
Sky-on magyaráztak a replaynél h yellow, de látszott is a képen h a palánknál égett a sárga lámpa.

(#11635) baluka26 válasza Malachi (#11628) üzenetére

baluka26
(veterán)

Ha értelmes emberi szempontból vizsgáljuk a szezont, akkor Alonso messze elváráson felül teljesített.
Ha valaki év elején azt mondja, Alo 2. 3 pont híján bárki aláírta volna, senki nem számított ilyen eredményre. Ne legyünk elégedetlenek, Alonso élete formáját hozta, saját hibájából sosem esett volna ki idén...

dudikpal: Ilyet én is többször észrevettem már idényben.

[ Szerkesztve ]

(#11636) csucsbicep válasza warriorguru (#11633) üzenetére

csucsbicep
(nagyúr)

Félek tőle, hogy jövőre sem lesznek versenyképesek és, akkor hiába lesz egy Hamiltonjuk.

(#11637) Bibby válasza baluka26 (#11623) üzenetére

Bibby
(addikt)

Egy képre emlékszem, az egyik egyenesben mutatták ment szépen libasorban vagy 6-8 autó és Vettel mögöttük, azért akármilyen gyors, ha védik az íveket akkor ilyen gyorsan ez számomra teljesen hihetetlen.
Erről a szakaszról majd egy belső kamerás képet muszáj megnézni.

Ελευθερια η θανατος

(#11638) Stafni válasza leslieke (#11629) üzenetére

Stafni
(aktív tag)

Gondolom ennyi műsor vettek meg. Ez szánalom, el is aludtam a pofázáson. Alonso nem is ment gratulálni Vettelnek. Kiénekelte a sajtot a szájából. Ilyen futamot még nem láttam! 2x rongyoltam ki a szobából, hogy elbukta a verseny és a gyerek meg jött csipogva, hogy most nyolcadik, meg hasonlók.

(#11639) zed1983 válasza Malachi (#11590) üzenetére

zed1983
(őstag)

Ha ezt a szintet és teljesítményt hozza , mint az utóbbi 2-3 futamon, akkor verheti lonzit :R
Mikor megtudta, hogy marad még egy évet és meg nyugodt kicsit, akkor ezt követően jobb volt mint Alonso :R

zed1983

(#11640) venember83

venember83
(nagyúr)

Jó lenne, ha a Ferrari műszaki szempontból is felemelkedne Alonso és (az elmúlt versenyeken teljesítő) Massa szintjére. Ha nem, még sok évig nem lesz semmi ünneplés Maranelloban, hiába van meg az egyik legjobb pilóta. Szépen visszahozta a RB és Vettel, megérdemlik a győzelmet. Jövőre remélhetőleg visszavágó.

(#11641) odrif

Arról van valami táblázat hogy jövőre ki hol versenyez, és kinek nem jut autó?

15 éve a Prohardveren!

(#11642) zed1983 válasza Motion_Blur (#11630) üzenetére

zed1983
(őstag)

Az biztos, nagyon komoly volt!

zed1983

(#11643) rocket

rocket
(nagyúr)

Button megint bemakolta a kaosz futamot :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11644) Andrew_31

Andrew_31
(Modder)

Vettel még egy történelmi esemény részese.
A világ utolsó F1 világbajnoka.2012.12.21. világvége. :DDD
Na de a tréfát félre téve Alonso jobban megérdemelte volna.
Ha a Belga vagy a Japán nagydíjon nem nullázzák le nincs semmi gond.

http://banditools.hu/

(#11645) Motion_Blur válasza Andrew_31 (#11644) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"Ha a Belga vagy a Japán nagydíjon nem nullázzák le nincs semmi gond."

Kár ilyenekkel jönni, ha Vettel alatt nem áll meg kétszer az autó stb... lehetne folytatni, csak semmi értelme.

(#11646) csucsbicep válasza venember83 (#11640) üzenetére

csucsbicep
(nagyúr)

Én azt nem értem, hogy miért mondja mindenki, hogy Vettel a Ferrarihoz akar menni, amikor a RB sokkal jobb autó, de ennyi erővel Hamilton lépését sem értem, hogy ment ment a Mercihez. Biztos meg van az oka, de szerintem ő még világbajnok akar lenni és ott az eddigiek alapján nem lesz könnyű, míg a McLaren nagyon gyors autó, csak a megbízhatóságán kell javítani.

(#11647) rocket válasza Andrew_31 (#11644) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Vagy ha Massa nem 3 versenyen hozza a tole elvarhatot, es tudott volna meg pontokat elvenni Vetteltol.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11648) adman válasza Andrew_31 (#11644) üzenetére

adman
(tag)

Na de a tréfát félre téve Alonso jobban megérdemelte volna.

Vettelnek nem lett volna műszaki problémái, akkor simán lett volna vb..

sőt, ha már ott tartunk, akkor Hamilton érdemelte volna meg leginkább...

@rocket:
Vagy ha Massa nem 3 versenyen hozza a tole elvarhatot, es tudott volna meg pontokat elvenni Vetteltol.

vagy ha Massa egész évben megkapta volna azt amit Alonso..

[ Szerkesztve ]

(#11649) FireKeeper válasza rocket (#11643) üzenetére

FireKeeper
(veterán)

bad luck Jenson Button: megnyeri az évadzáró futamot... ...ez senkit sem érdekel

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#11650) mghltm válasza odrif (#11641) üzenetére

mghltm
(addikt)

itt egy lista

(#11648) adman nekem ugy tunt, a merci szerzodes utan felszabadultabban versenyzett lh ( es jobban is velemenyem szerint )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.