Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Forma-1 2005 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) matyics válasza lacafaca (#100) üzenetére


matyics
őstag

Köszönöm! :R
Na, a végén még megnyugszik mindenki! :D

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#102) bdav válasza matyics (#99) üzenetére


bdav
őstag

LOL :D de előtte 10 percig állóképet látna a rajtrácsról :)

télleg multkor Kimi belső kamerájába mér' nem váltottak be soha? megnéztem volna mennyit pörög a merdzsó.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#103) lacafaca válasza bdav (#102) üzenetére


lacafaca
őstag

avval a sz@r g-terheléssel vannak elfoglalva a rendezők. kit érdekel?:((
nemhogy a fordszám mérőt nyomnák föl neki....:(((

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#104) brownus válasza lacafaca (#95) üzenetére


brownus
veterán

Első futama előtt úgy kellett felrázni mert aludt a kamionban, igaz? aztán 6. helyen ért be, és az csak egy sauber volt ha jól emlékszem. szóval qrva jó a srác

(#105) matyics válasza bdav (#102) üzenetére


matyics
őstag

Miért váltottak volna a kamerájára? Azokéra szoktak általában, aki azonos körben lévőt akar megelőzni. Kimi rajt cél győzelmet aratott, tehát soha senkit nem ért utól, aki vele azonos körben lett volna.

[Szerkesztve]

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#106) bdav válasza matyics (#105) üzenetére


bdav
őstag

ez mnnyuk igaz. csak azért viszonyitásképp megnéztem volna mit megy a motor

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#107) lacafaca válasza brownus (#104) üzenetére


lacafaca
őstag

és ha kap a feneke alá egy megbízható gépet.....akkor mekkora lesz4

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#108) matyics válasza bdav (#106) üzenetére


matyics
őstag

Na, igen azt én is megnézném!

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#109) lacafaca válasza bdav (#106) üzenetére


lacafaca
őstag

18-18.5k
szerintem.
kitaposta a belét megint.( még szerencse hogy monaco lesz a következő futam. talán így kibírja a merga a 2. versenyét.):DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110) brownus válasza lacafaca (#107) üzenetére


brownus
veterán

Igen legyen az a merci vagy átmenne Button helyére a Barhoz:)
Tűz és Jég! Mit művelnének Satoval Ők ketten egy csapatban!?! húú.......
(ja, és vissza a régi szabályokat)


[Szerkesztve]

(#111) bdav válasza lacafaca (#109) üzenetére


bdav
őstag

jah, énis ebbe reménykedem. vagy méginkább abba hogy mostmár stabil a kocsi :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#112) lacafaca válasza brownus (#110) üzenetére


lacafaca
őstag

jájj! az egy őrült páros lenne!:DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#113) mayerlaci válasza bdav (#111) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Inkább a 2.;)

(#114) lacafaca válasza bdav (#111) üzenetére


lacafaca
őstag

hát....nem tudom.:( az a kék füst az 1. kerékcsere után nem volt valami bizalomgerjesztő. bár mondták hogy nincs gáz a mocival, de ezen a szinten nem kéne olajfüstöt eregetni egy ilyen technikának ha még csak egy pöffenés is volt az. szvsz.:(

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#115) matyics válasza brownus (#110) üzenetére


matyics
őstag

Ez a Sato a szememben egy luzer, csak annyi esze van, hogy nyomja neki mint süket az ólajtót. Button mindig sz@rrá verte és veri. Már rég nem lenne a BAR-nál ha a Japók (Honda) nem kényszerítenék rá BAR-t.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#116) brownus válasza matyics (#115) üzenetére


brownus
veterán

Sato igazi kamikaze, így nyomja neki mint állat, de azért nem hülye gyerek!
Volt már Ő is dobogos 1x:) Nekem szimpatikus.
Button csak óvatos pont vadász...

(#117) matyics válasza brownus (#116) üzenetére


matyics
őstag

Na, ne má, télleg 1x már dobogott?
Nem mondod! :)) :)) :))

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#118) matyics válasza brownus (#116) üzenetére


matyics
őstag

Nem volt kedvem leírni mégegyszer, ezért inkább megkerestem:
Bővebben: link

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#119) bdav válasza lacafaca (#114) üzenetére


bdav
őstag

ez a Palik hülyesége. sztem lehetetett bármi az a kék füst. Trulli meg kigyulladt naés ? :D

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#120) Viktor77 válasza bdav (#119) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, mint mikor annó Monaco-ban Coulthard-nál látott ilyet, aztán Ő is nyert. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#121) brownus válasza matyics (#117) üzenetére


brownus
veterán

igen, tavaly és 3.lett!!!!!:DD nem emlékszem hol, de ha bizonyítanom kell, utána járok;]

#118-ra inkább nem reagálok!

[Szerkesztve]

(#122) lacafaca válasza bdav (#119) üzenetére


lacafaca
őstag

nemnem:( ott tényleg volt füst, az ütő is megállt bennem, és Kimi is elismerte hogy gondja volt a mocival a kiállásnál, de utána rendbejött.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#123) bdav válasza Viktor77 (#120) üzenetére


bdav
őstag

így van :D mondjuk ténykérdés hogy a statisztika Kimi ellen dolgozik, minden 2. futamán kiesett, most éppen ez következik soron :(

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#124) matyics válasza brownus (#121) üzenetére


matyics
őstag

Miért nem reagálsz rá? :F Talán szerinted hülyeséget írtam? Szerintem minden szó igaz, legfeljebb a szinpatizánsai nem akarják elismerni.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#125) matyics válasza lacafaca (#122) üzenetére


matyics
őstag

Így van, volt egy kis füst. Kimi nyilatkozata a futam után:

Kimi Räikkönen (McLaren-Mercedes, 1.): - Már korábban is többször közel kerültünk a győzelemhez, ma végre sikerült. Az autó tökéletes volt az egész hétvégén, és tudtuk, hogy jó esélyünk van a győzelemre. A csapat és az összes partnerünk nagyon megdolgozott ezért, köszönöm mindenkinek. Ha így folytatjuk, akár még arra is lehetőségünk van, hogy a világbajnoki címért harcoljunk. Versenyképes összeállításunk van, és a San Marinó-i Nagydíjig megbízhatóan működött az autó is, ezért bármi megtörténhet. A rajtom tiszta volt, simán ment minden, és az első tankolásig nagyon keményen nyomtam a gázt. Csak akkor láttam, mekkora az előnyöm valójában. Amikor az első pit stop után kihajtottam a boxutcából, egy kicsit megijedtem, mert a motor nehezen akarta felvenni a ritmust, de aztán gyorsan magához tért, és a második kiállásomnál már nyugodt voltam. Összességében nagyszerű hétvégén vagyunk túl.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#126) brownus válasza matyics (#124) üzenetére


brownus
veterán

Nem, igazat írtál csak nem volt kedvem ellen példákat is felhozni, hogy ki-hol-mikor-mit hibázott. Úgy fejlődünk ha hibákat követünk el és.....

(#127) matyics válasza brownus (#126) üzenetére


matyics
őstag

Ok, akkor peace! :)
Abban igazad van, hogy sokan hibáztak már, de van különbség a vétlen és a szándékos hiba között. Ő tudta, hogy bármelyik pillanatban besz@rhat a motorja és mégis tovább nyomta. De mindegy, téma lezárva! ;)

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#128) AMD Power válasza Viktor77 (#120) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan az egy nagyon szép nap volt számomra!:C
Nagyon ideges lettem mikor az első kis füst csíkot megláttam.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#129) Motion_Blur válasza brownus (#121) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jól emléxel, Indianapolisban lett 3. és a 3. helyről is rajtolt;)

Ott Zsoltika is remekelt:C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#130) brownus válasza Motion_Blur (#129) üzenetére


brownus
veterán

jáj mán Te, hát én is tegnap kaptam mélben a videjót:DDD -> az aláírásod:)
húú, de jót röhögtem, de a másik, holnap felrakom vhova: Pákó bevadul a kamera előtt, fetrengtem a röhögéstől

(#131) Viktor77 válasza brownus (#130) üzenetére


Viktor77
titán

Letépem a láábáád! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#132) matyics válasza brownus (#130) üzenetére


matyics
őstag

Én is kérem őket!!! :Y
Küldd el vagy írd meg, hogy hova tetted fel! Pls! ;)

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#133) brownus válasza Viktor77 (#131) üzenetére


brownus
veterán

Meg az a fej mozgás-forgatás:DDD ahogy gyorsan akarja mondani, már most nevetek, holnap ez lesz az első dolgom a melóban, hogy megnézem:)

matyicsnak: felteszem vhova és szólok

[Szerkesztve]

(#134) Motion_Blur válasza matyics (#132) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bővebben: link

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#135) Viktor77 válasza Motion_Blur (#134) üzenetére


Viktor77
titán

Vagy (ez gyorsabb): Bővebben: link

De please no OFF. Ennyi sztem elég volt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#136) lacafaca válasza Viktor77 (#135) üzenetére


lacafaca
őstag

ez halááááááááááááááááááál!:DDD

bocsesz:B

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#137) AMD Power válasza Viktor77 (#135) üzenetére


AMD Power
titán

Ne haragudj de ez az ember egy szégyen...! Ez a magyar média egy nagy szégyen és fos már ellnézét!:(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#138) Vigneau válasza Motion_Blur (#129) üzenetére


Vigneau
félisten

Apropó. Vajon mi lesz szegénnyel? Ez az új menedzsment nem áll a helyzet magaslatán...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#139) Motion_Blur válasza Vigneau (#138) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Remélem, többször nem kerül be a Forma-1-be, nem kell ezt az országot még jobban égetni, esetleg egy tesztpilótai állás, ahol megtanul vezetni.

Minden szériában bizonyította, hogy nem nagy tehetség, nincs benne az a tűz, nem elég rámenős...szóval nincs helye a Forma-1-ben.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#140) AMD Power válasza Motion_Blur (#139) üzenetére


AMD Power
titán

Azért az , hogy szégyen az túlzás. Szerintem nem szabad ennyire le írni Zsoltikát.:U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#141) Integra válasza AMD Power (#140) üzenetére


Integra
titán

hogy írja le az ember ha soha se írta fel?!?! :P

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#142) brownus válasza AMD Power (#140) üzenetére


brownus
veterán

Dehogynem;] szegénynek se esze, se tehetsége. ( őőőő itt egy jobb kanyar, őőő ott egy élesebb bal kanyar ahol fékezni is kell, őőőő azt, áááááá, nem is folytatom)
Lenin is megmondta, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni!

(#143) Vigneau válasza brownus (#142) üzenetére


Vigneau
félisten

Tény. De egy valamit ne felejts el: lehet, hogy kicsit béna, kicsit unalmas, kissé nem a szavak embere, de a mi fiunk. ;)

Szívesebben látnám viszont pl. Kartykeyan helyén. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#144) brownus válasza Vigneau (#143) üzenetére


brownus
veterán

Mint a neve is mutatja:) bocs

(#145) Vigneau válasza brownus (#144) üzenetére


Vigneau
félisten

Lehetnél 1 kicsit lokálpatrióta. :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#146) brownus válasza Vigneau (#145) üzenetére


brownus
veterán

Bocs, nem akartam a Zsóti fanokat megbántani, csak ma hülye napom van:(
Kimi:Bővebben: link

(#147) Vigneau válasza brownus (#146) üzenetére


Vigneau
félisten

Semmi gond, nem vagyok olyan sértődős. Egyébként nem vagyok Baum fan, csak magyarként úgy éreztem, anno ennyi jár neki, még ha olyan szerencsétlenke is. Veled mi a baj? Munkahely, fronthatás...? Meg tudom érteni. Én idén most vagyok először szabin (1. nap), de már simulnak a ráncaim. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#148) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

„Bármennyire is örültem volna a családi nyolcadik bajnoki címnek, ez már elúszott.” - Ralf Schumacher
Bővebben: link

Hát a konstruktőri cím biztos, hogy elúszott, az egyéni meg remélem, hogy nem.
Innen lenne szép nyerni;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#149) Integra


Integra
titán

egyre erősebb az ellenszenv a fia és mózli ellen:
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#150) Vigneau válasza Motion_Blur (#148) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem lepődöm meg. Ralf amúgy is elég kritikusan állt hozzá a bátyjához eddig is...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Forma-1 2005 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.