Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Des1gnR #9168 üzenetére

    Továbbra is baromira kevés az az 1500, de a Te dolgod. Én már 74 alatt vagyok, és 2000-2100 kcal között viszek be napi szinten. Annyi, hogy mellette rengeteget kocogok.

    Ki se bírnám egyébként 1500 kcal-on, egyszerűen az már egy élhetetlen állapot lenne számomra, másra se tudnék gondolni úgy, csak a kajára, illetve hogy meddig bírom még ezt a szenvedést. De hát nem vagyunk egyformák, ki így, ki meg úgy érhet el sikert. Nekem a nem-evés a fájdalom, a mozgást viszont bírom.

  • Louro

    őstag

    válasz Des1gnR #9168 üzenetére

    Uh, 1500 az durva. Én 1700-1800 körül vagyok és van is energiám.
    Reggelim majdnem mindig zabkása (45-50gr zab + 2 dl víz + 100 gr zsírszegény túró + 100 gr fagyasztott gyümölcs). Ez olyan 300 kcal. Ebéd 500-600 kcal. Egészségkonyhától rendeljük, de van Polcz is és hétvégente főzés van. Napi 2 fehérje olyan 200 kcal. Napközben esetleg 1-2 Gullón keksz. Vacsora meg mikor mi, de az is olyan 300 kcal.

    Heti 3-4 súlyzós edzést tartok. Akkor 1,5-2 óra elrepül, de jó érzés meghalni. Végén van 40-60 perc kardió (attól függően, hogy mit nézek közben :D ). Azon kívül 2-3 kardiós napot. Ez is 40-60 perces.

    Én először októberben kezdtem, de az nagyon olyan volt, hogy nem is számolok vele. Igazából januárban kezdtem. Akkor csak edzést csináltam és nem mértem rendszeresen :( . Májustól figyelek a kajára és mérek napi 2x. Májusig volt súlyvesztés, de nagyon lassú. Ahogy a kajára is odafigyeltem, brutálisan megindult a mérleg. Nem mondom, hogy napi 1 kg, de azért január 2-án 103,9 kg voltam és most 94-et mutat a mérleg. 7 hónap alatt 10 kg. 1,4 kg/hónap és nem éhezek és hétvégente azért van csalás. Persze nem mértéktelenül, de fagyi, süti lecsúszik.

    Bocsi a hosszért. De kitartást! Nekem rengeteget segítettek a gyúrós topikban. (Lehet, ha nem csinálnék súlyzós edzéseket, akkor előrébb lennék, de pasi létemre azért szeretnék izmot is látni a tükörben, magamon :D .)

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés