Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) bundilolo


bundilolo
tag

Hála Istennek ezen a napon is túlvagyok,vagyis az egyik és egyben nehezebb felén.Az iskolában sikerült elaludnom,amin nem csodálkozom mivel az elmúlt 4-5 napban összesen jó ha 20-25 órát pihentem.Most is későn fogok lefeküdni,mert még tanulni kell,a holnapi nap is erőltetett lesz,dolgozattal megspékelve.Most megírok egypár DVD-t,tele a vincseszter.Azért volt valami haszna a mai napnak is.Kitöltettek egy noname kérdőívet a suliról,tanárokról.Azt hiszem elég reálisan pontoztam.Sikerült minden kérdésre egyest adnom.Mondanom sem kell,hogy az volt a lehető legrosszabb osztályzat.Megint egyedül vagyok a lakásban és ez megint szomorúvá tesz.Kicsit,ha csak pár percre is,de feldobott a csajos topic.Nagyon sok szép lány van a világon,ezt bizton állíthatom. Vacsora sem volt még,talán nem is lesz.Szeretnék a moziünnepre is elmenni,de olyan lefoglalt vagyok,hogy szinte semmire sincs időm.aki ezt olvassa biztos azt gondolja,hogy már pedig miért ne lenne időm ha ide is írkálok.Na,hát azért nincs,mert ez kb 5 perc és előtte és utánna is tanulok,illetve sokat sportolok,de erről majd talán holnap vagy később.Remélem a hétvégém már szabad lesz.Már a 4. hétvégém volt amikor folyamatosan dolgoztam.Kijárna egy kis pihenő.de most csak tanulj,tanulj,tanulj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.