Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4851) Jeannie válasza lorcsi (#4850) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Szvsz az X-menek sokkal összeszedettebbek, átgondoltabbak és jobban kivitelezettek voltak mint a Transformers. Jó, a látványos elemek jók voltak, és szépen kidologzottak, de nagyon sok helyen rugaszkodtak el mind az eredeti sztoritól, mind attól hogy ez sci-fi és nem varázslat. És a főnök karaktereket sokkal monumentálisabban is meg lehetett volna alkotni és belefért volna még sok jó látványos harcjelenet, elvégre háború vagy maifene. Szerintem nem volt igazi ez a rendezés, nem tudták kihozni a témából amit ki kellett és lehetett volna. De azért jó látványos volt. Imádom a nagy gépeket :DDD

(#4852) BITBOYS válasza Jeannie (#4851) üzenetére


BITBOYS
addikt

azért annyira nem volt rossz, küldték benne a raketeert rendesen. :)
szinte hibátlan volt látványban, főleg a végefele a rocket jump, amit az egyik robot tolt. :)

(#4853) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Tegnap este megnéztem a Die Hard 4.0-át. Hát Bruce bácsi még mindig kemény, hozta a formát. Bár még több ''fantasztikus'', mindent túlélek jelenet volt benne, mint eddig, de szerintem bőven belefért. Amúgy pörgös volt, szinte végig volt valami akció. Lövöldözés verekedés, üldözés földön és levegőben.
Szerintem jó lett ez a 4. rész is. Yippee-ki-yay, motherfucker! :D

- http://pazsitz.hu -

(#4854) Integra


Integra
titán

hehe
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4855) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Ma megnéztem a Kiképzés (Training Day)[link] című filmet. Nagyon jó film, ajánlani tudom azoknak, akik szeretik a történettel ellátott akciófilmeket. Szerintem a film elgondolkodtató is. Bejött. :R

(#4856) Arnold2 válasza BITBOYS (#4849) üzenetére


Arnold2
őstag

Örülök hogy neked tetszett. Lehet hogy majd megnézem mégegyszer a filmet,de a véleményem sztem nem fog változni.

De az a poén jó volt mikor, hogy imponáljon a csajnak: ''Beszereltem hátul egy lámát. S láttad itt fönn a diszkógömböt.'' s közben feszít :)

(#4857) Kicker


Kicker
senior tag

Transformers-t már kétszer megnéztem... először csak lestem, nekem túl gyors volt a film, másodszorra már jobb volt.... meséhez képest nehéz volt mozivászonra való storyt csinálni. ahhoz képest jó ez a történet...

a csillivilli buxák helyett elég lett volna egy is, a tudós csaj nem tudom miért volt topmodell...

a robotok keveset beszéltek, illetve az átalakulásukkor csak az elején hallottam egyszer azt a jellegzetes hangot, amit anno mesében... az hiányzott a legjobban.

várom a folytatást. :DDD

szinkronos lesz majd? nem hiszem mondjuk, de megkérdem... :B

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#4858) adalbert1 válasza mazda626 (#4855) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem is nagyon tetszett anno a Traning Day... Denzel meg nagyon jól hozza a negatív karaktert is annak ellenére, hogy szinte mindig csak jófiukat játszik, Oscart is kapott érte.
Na meg Snoop és Dre is kapott egy nyúlfarknyi szerepet benne.

(#4859) punish3r


punish3r
aktív tag

Transformers 2 :))
[link]

Már a jövő sem a régi...

(#4860) Integra


Integra
titán

[link]
csák end lerri

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4861) Integra


Integra
titán

végre túlvagyok a 300-on
jó kis mozi:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4862) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

megnéztem az átalakuls robotos filmet. Ak épi világ lenyűgöző, csillagos ötös, a sztori se rossz, de jobban is kidolgozhatták volna a transzformerek történelmét. Szuperállat bombázó csajok voltak benn, de egyik előttem hozzászólóval egyet kell, hogy értsek, miszerint a tudós lány lehetett volna kicsit tudósabb jellegű (nem csúnya csak olyan okosabb kinézetű). Kicsit több robot is lehetett volna.
Elég poénos volt, főleg a feka csávó.
Ami még tetszett, h a rajzfilm hangulata azért eléggé átjött, ugyanolyan bugyuta ''maradt'', gondolok itt a robotok hozzáállására, céljaira, stb ami nem baj, sőt.
Ami voiszont nem tetszett, az a lúzer csávó összejönni szuper aztakurvaélet csajjal. Meg a katonák főleg a végén a főarc katona, amikor átcsúszott a robot 2 lába között. egy két poén se úgy sült el, ahogy kellett volna, sztem.

értékelésem 7.5/10

Resistencia eterna

(#4863) BITBOYS válasza bagyulajuve (#4862) üzenetére


BITBOYS
addikt

''tudós lány lehetett volna kicsit tudósabb jellegű (nem csúnya csak olyan okosabb kinézetű)'' mint pl Jessica Alba a Fantastic 4-ban :)

(#4864) bandus válasza bagyulajuve (#4862) üzenetére


bandus
veterán

én is megnéztem :)
a kis szöszi tényleg kaphatott volna egy fekete keretes, titkárnős szemüvegekt. akkor ő lenne a debasz csaj a filmben, nem pedig mikaela :D amikor a rachet megjegyzést tesz sam feromon szintjére, akkor ott az arckifejezéseket rohadt jól eltalálták szerintem. jazz kaphatott volna kicsit több szöveget, ő volt a leglazább a filmben. megatront elég könnyen kinyírták, kíváncsi vagyok ki lesz így az ellenség a többi filmben :F meg sajnálom azt is, hogy az ácák közül egész sokat felvonultattak, az autobotok pedig csak öten voltak. de a látvány az tényleg nagyon ottvan :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4865) bagyulajuve válasza bandus (#4864) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sztem még ne temessük Megatront

Resistencia eterna

(#4866) Arnold2 válasza bandus (#4864) üzenetére


Arnold2
őstag

S most az ellenpólus :P
Sztem meg a szöszi csajt meg a néger barátját nyugodtan kihagyhatták volna. Tipikus töltelék karakterek (főleg a néger).
Valamint van egy 20-om rá (nem 20k hanem 20Ft) hogy a következő ellenség az Unikornis lesz.

(#4867) bandus válasza Arnold2 (#4866) üzenetére


bandus
veterán

Tartom :) Bár juve isjól mondta, ennyire könnyen nem lehet átlépni Megatronon. Talán még Galvatront írhatják bele. Szerintem.
Az 1986-os Transformers filmet láttátok? Érdemes megnézni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4868) punish3r válasza bandus (#4867) üzenetére


punish3r
aktív tag

én két napja néztem meg! sajna a sorozatot nem láttam így volt pár dolog ami nem tiszta (nekem az volt a fura, hogy mindig a harc volt a középpontban, jobban kitérhettek volna az egyes karakterekbe)! a kezdés is kicsit olyan in medias res volt! ennek ellenére sztem a mostani mozihoz előételnek megfelelő! :DD


[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#4869) troland26 válasza bandus (#4867) üzenetére


troland26
őstag

a képregényben Sokkoló a műveleti parancsnok vette át a stafétát Megatron után :)

(#4870) Dilikutya válasza troland26 (#4869) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megatron is visszatért többször, mivel gép, ezért javítható, mint a többiek. Galvatron pedig Megatron későbbi formája. Egy harcban súlyosan sérült, Üstökös pedig kihajította az úrbe, ahol rátalált Unikron, a transformerek legnagyobb ellensége. Új életet, külsőt, és hatalmat adott neki, cserébe szolgálataiért. Galvatron már nem volt az Álcák vezére, csupán Unikron többi szolgájának volt a parancsnoka, őt többek közt Skorponok (a filmben is feltűnik), Féreg és Husáng vezette, Sokkoló sem volt túl sokáig vezér. Többnyire illegalitásban szervezgette a nagy visszatérést, amit azonban nem sikerült végül összehoznia.
A 86-os rajzfilm mai szemmel kissé gyerekes, a fiatalabb korosztálynak készült, és magán viseli a 80-as évek jellemző motívumait is. A magyar szinkron förtelmes, főleg az új, ami a DVD kiadáshoz készült. A régi VHS szinkron valamivel jobb, de az is pocsék.
Az eredeti Marvel képregény történetét csak részben dolgozza fel, sok dologban eltér tőle.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4871) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Ma filmnézős napot tartottam. :D Megnéztük tesómmal a Szigetet és Jackie Chantől a legújabb Rendőrsztorit. Mindkettő tetszett, a Sziget különösen. Holnapra marad Nicolas Cage szereplésével a Fegyvernepper és egy thriller. :R

(#4872) bandus válasza Dilikutya (#4870) üzenetére


bandus
veterán

huhh, köszi ezt a kis oktatást, ennyire mélyen nem ástam bele magam soha ebbe az univerzumba :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4873) peterszky


peterszky
őstag

Harry Potter éjféli vetítésre megy valaki? :DDD
Bátyám el akart menni, de lebeszéltem, hogy ne menjünk, mert nincs jelmezünk. :)
Egyébként azt veszem észre, hogy egyre jobbak a HP részek. Igaz, néha egy kicsit eltérnek a könyvtől, de ez szvsz pozitív volt mindig.

What else you gonna do on a Saturday?

(#4874) Dilikutya válasza bandus (#4872) üzenetére


Dilikutya
félisten

'91 óta kísérem figyelemmel a Transformers-t:). Nyilván nekem többet mond a film, mint azoknak, akik csak egy szép, színes sci-fi akciót látnak benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4875) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Die Hard 4
Szerintem jóra sikerült,ugyan ugy pörögnek az események, ahogy az előző epizódokba, és a john meklén megint megmenti a világot :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4876) adalbert1 válasza mazda626 (#4871) üzenetére


adalbert1
veterán

A fegyvernepper nagyon jó választás, egynek meg több mint jó.

Ma újranéztem a Legénybúcsú című Tom Hanks filmet. Annyit nem röhögtem rajta, mint kiskoromban, de azért így is tetszett, volt 1-2 jó rész, pl. mikor a szamár kifekszik a sok kólától és egyéb cucctól. :DDD

(#4877) bozont


bozont
veterán

Nemtudom, említette-e már valaki, de egy 10 részes Romb Raider animációs sorozat van készülőben. Az első rész már kész van, és itt [link] meg is tekinthető. Tomb Raider rajongóknak kötelező. :C

(#4878) #65675776 válasza Dilikutya (#4870) üzenetére


#65675776
törölt tag

A magyar nevektől mindig is rosszul voltam...

(#4879) diablo1984


diablo1984
veterán

vitathatatlan 2 :gyanítom, hogy ez is úgy járt mint sok más jó film(pl:dump és dumper) , hogy az első rész jól sikerült, siker volt, hozta a lét és ezt a siker akarták meglovagolni és kaszálni a 2. résszel, de a második részt meg kölcsségtakarékosan gagyi szereplőkkel leforgatja valami kukabúvár! szóval ez a rész is az első részre hajaz, csak kispórolták belőle a pénzt és az ötleteket! nekem egy erős 3-ast kap a 10-es skálán! :(

(#4880) punish3r


punish3r
aktív tag

szőke szilkioncicás ''mozi'' Pammel! :W
[link]

Már a jövő sem a régi...

(#4881) Integra válasza punish3r (#4880) üzenetére


Integra
titán

harmada ha megnézi moziban:))

[link]
ez is.. i am legend..
azért lol, hogy smith csak szuperhős, legenda, megmentő etc, ilyen karaktereket tud igazán játszani:) még jó hogy van a jó öreg elugrom dzsörzibe, felkapom a gyereket, mi lehet ebben olyan nehéz brúszunk:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4882) BITBOYS válasza Integra (#4881) üzenetére


BITBOYS
addikt

azért csak kihoznak belőle valamit, ha már ennyi manit költöttek a filmre. :)

(#4883) Dilikutya válasza #65675776 (#4878) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért a rajzfilm szinkronja mindent visz... néha a képregényekben se volt az igazi, de a rajzfilmben Varangyoknak fordítani a Decepticon-t.... kissé komolytalanná tette az egészet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4884) adalbert1 válasza diablo1984 (#4879) üzenetére


adalbert1
veterán

Kár, pedig az Undisputed nagyon tetszett, mikor néztem anno...
Így legalább még 1 címmel bővűlt azok a filmek listája, amiket sose fogok megnézni.

(#4885) bandus válasza Dilikutya (#4883) üzenetére


bandus
veterán

Hát ez a rajzfilm elég érdekes volt. Főleg a szinkron: mindenkit az angol nevén hívtak, az álcákat is decepticonoknak nevezték :D (rögtön az elején mondta ironhide: szarházi decepticonok :D ). De néhány robot hangja, pl starscreameré rettenet gagyi, kb krillin hangjára hasonlít a songokuból :D A történet sem rossz, de tényleg gyerekeknek csinálták :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4886) Dilikutya válasza bandus (#4885) üzenetére


Dilikutya
félisten

És ez még a jobbik szinkron volt :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4887) Arnold2 válasza bandus (#4885) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem tetszett :B
Különösen az a ''haj-metál'' ami szólt alatta.

(#4888) t1


t1
addikt

Száll a kakukk fészkére kivégezve :)
Halálkanyar ( U-Turn)-ról hallot vki vmit? ez is eredetiben van meg és J.Lopezt az egyik főszereplő

(#4889) diablo1984


diablo1984
veterán

Égi lovagok(flyboys): kiválló film, szinte a pearl harbor repülőre átfordított a történet menete, de iszonyat jó volt, fordulatos, egyszóval zsír! 10 pontból 9,5-et adok neki,(azért nem 10-et mert olyat nem lehet, mert mindig van egy jobb) :R

szóval aki még nem látta, az nézze meg! :R

(#4890) sghc_toma válasza diablo1984 (#4692) üzenetére


sghc_toma
senior tag

tegnap megnéztem a Planet Terror-t, abban volt egy tökugyanilyen jelenet.. oda tényleg beleillett..

in asm we trust

(#4891) mazda626


mazda626
addikt

Step Up: Jó kis pörgős táncikolós film, akinek a Honey bejött, ebben sem fog csalódni. Szépek benne a csajok. :DD

Freedomland: :((( :o :(( :( Alig bírtam végigszenvedni. Vontatott, unalmas. Véleményem szerint.

(#4892) Integra válasza t1 (#4888) üzenetére


Integra
titán

oliver stone film, szerintem egyszerűen kurva szar.
mondjuk ezzel valszeg egyedül maradok, mert mind képileg mind hangban, mind történetben... szóval nagyon összerakott film, de nekem mégis..
egy semmilyen nyomasztó szar az egész, idegesítő helyszínek, színészi alakítások..
nemtom, egyáltalán nem jött be

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4893) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem tudja valaki, hogy a Dr.House-t miért ismétlik? Már második hete az első évad megy. A tv2 honlapja egy agyfasz, nincs rajta semmi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4894) Integra válasza Dilikutya (#4893) üzenetére


Integra
titán

gondolom mert csak ősszel indul az új szezon és leadják mégegyszer, mert kell a nézettség..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4895) deniro2 válasza t1 (#4888) üzenetére


deniro2
senior tag

Nekem tetszett a Halálkanyar, ilyen atmoszférikus tipusú film, egy próbát megér mindenképpen.

(#4896) adalbert1 válasza t1 (#4888) üzenetére


adalbert1
veterán

Egyszer meg lehet nézni a U turnt. Nekem speciel elég furcsa volt a film... Mintha valami hiányozna belőle, de nem tudtam rájönni hogy mi.

(#4897) Dilikutya válasza Integra (#4894) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazad van, hiányos infók birtokában én is ezt mondtam volna:). De amit elfelejtettem közölni: a 2-es évad épp a felénél jár, azt hiszem 15 rész ment le eddig.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4898) Csipisz válasza Dilikutya (#4893) üzenetére


Csipisz
tag

Valszeg csak utcasarki pletyka, de lehet hogy nem vált be az új szinkron.

XCapitol

(#4899) #54715584


#54715584
törölt tag

neztetek mar az apple oldalat? van fent vagy 30 uj trailer :)

(#4900) Dilikutya válasza Csipisz (#4898) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hát... nekem nem tetszett, az biztos.

Más: a mammutok már a spájzban vannak, jön Emmerich, és a 10.000BC: [link].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.