Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 13

Hozzászólások

(#151) Breki válasza Kiskokó (#148) üzenetére


Breki
veterán

leszeded torrentről vagy direkt linkről és a crackes Demo exe-vel indítod, azzal simán megy

beraknám ide, de vki biztos kitalálná, hogy az warez

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#152) Kiskokó válasza Breki (#151) üzenetére


Kiskokó
veterán

Privát lécci akkor :) amit találtam egyet neten az kamu volt. letöltöttem de jelszavas volt a rar és persze hogy valami kamu kitöltögetős oldalra dobott a jelszóért

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#153) Breki válasza Kiskokó (#152) üzenetére


Breki
veterán

Itt megtalálsz mindent

[link]

pl #33398

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#154) pr1mzejEE válasza total90 (#149) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

jaja szószerint írtam :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#155) hajbel válasza pr1mzejEE (#154) üzenetére


hajbel
addikt

Egyékbként csak akkor tolja meg olyan hosszan, ha a közeledben van az ellenfél. Ha tiszta az út előtted, normálisan veszi át.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#156) Ps Vita válasza hajbel (#155) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én kb. 2 perc után rá jöttem a titkára utána nem okozott próblémát

(#157) hajbel válasza Ps Vita (#156) üzenetére


hajbel
addikt

Nem kell nyomni a sprintet átvételnél :DDD Egyébként ez benne volt az előző részben is, csak nem volt ilyen feltűnő.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#158) Kiskokó válasza Breki (#153) üzenetére


Kiskokó
veterán

Letöltöttem a 12 rar és amikor összeraknám minden fájlra crc hibát ír.... ????? mi a ... ??

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#159) total90 válasza Kiskokó (#158) üzenetére


total90
veterán

A szenvedés helyett Origin... :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#160) Breki válasza Kiskokó (#158) üzenetére


Breki
veterán

minek összerakni van ott egyben link is
nekem simán lejött még máshonnan egyben és gyorsabb is mint az origin

most azt meg nem mondom neked miért crc-s lehet nem jó a winrar amivel összerakod próbáld meg a legújabbal

vagy még van torrent is a fórumon azis fullon jön #33285

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#161) Breki válasza total90 (#159) üzenetére


Breki
veterán

pont azzal van szenvedés

#128

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#162) total90 válasza Breki (#161) üzenetére


total90
veterán

Nekem semmi probléma nem volt, meg ahogy nézelődök a fórumon másnál sem sok... akadt, de nem sok.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#163) Breki válasza total90 (#162) üzenetére


Breki
veterán

tele vannak a fórumok ezzel kapcsolatos kritikákkal, hogy ránk erőltetik ezt a szart
azért mert nálad jó még sok gond van vele

ittis és a másik fórumon is egyből írták, hogy másnál is ez van, a srác pedig direkt nem origines linket kért

sokkal egyszerűbb volt leszedni máshonnan és még így is szenvedni kellett vele

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#164) total90 válasza Breki (#163) üzenetére


total90
veterán

OK, ezen nem fogunk összeveszni, nálam okés így, akinél nem az meg megoldja másképp :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#165) Kiskokó válasza Breki (#160) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ami egybe volt ahhoz premimum acc kellet volna megnéze ma torrenteset köszönöm

szerk : ha ruszki irásban megtalálnám hol kell letölteni XD
nem vagyok béna a géphez de ez msot nagyon nem akar összejönni.. XD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#166) Breki válasza Kiskokó (#165) üzenetére


Breki
veterán

most próbáltam ki megy a free-vel
a kék nyílra kell kattintani

a torrentnél regisztrálni kell

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#167) Breki válasza total90 (#164) üzenetére


Breki
veterán

OK :DD

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#168) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Lehet hülye kérdés, de hogyan lehet normálisa büntetőt rúgni+védeni?
Kontrollert csak egy picit mozdítom el egyik irányba, és szinte csak megpöccintem a zöld sávnál a rúgást és kb kirúgja a stadionból. Védeni meg hogyan kell normálisan?
Nagyon sokszor csak áll középen...

"Those who want respect, give respect"

(#169) hajbel válasza Idiofil (#168) üzenetére


hajbel
addikt

Nem az erősséggel van a baj, hanem azzal, hogy korán elkezded nyomni az irányzékot. Arénában 12-ben, vagy a demóban rúgj 11-est, nyomd meg az LT-t. Ezzel előhívod a kis kört, ami mutatja, hogy hova fog menni a labdád. Kb. a lövéserősségmérő után fél másodperccel kell elkezdeni nyomni az irányzékot, de inkább gyakorold az arénában, az a tuti.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#170) Idiofil válasza hajbel (#169) üzenetére


Idiofil
aktív tag

:R
Köszönöm :)

"Those who want respect, give respect"

(#171) Breki


Breki
veterán

EA SPORTS has released a patch to fix keyboard crash, just update the Demo on Origin

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#172) Breki válasza Idiofil (#168) üzenetére


Breki
veterán

eddig csak egyszer rúgtam, de ha jól emléxem először meg kell állítani a zöld sávban a csúszkát, hogy pontos legyen ezt hívják összpontosító csúszkának
ezt igyekezz minél inkább a zöld zónában megállítani mert a pirosnál eléggé nagy lehet a labda röppályája :P

Fineszes lövéshez kell az RB a lövés erősségének választásakor

Analóg célzórendszer:
Alapesetben a játékosod középre lövi miközben nyomod a gombot a lövőerősség kiválasztásához a bal analóggal célozhatsz
minél hosszabban nyomod annál jobban sarokra rúgja, persze nem szabad túl sokáig

LT-vel ki és bekapcsolhatod a célzó jelet kezdetben a segítséghez gyakorláskor

a kapus pedig bal analóggal mozog lövés előtt és jobbal vetődik

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#173) hajbel válasza Breki (#171) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz szépen! Tényleg. Már két meccset lejászottam és nem lépett ki.

Durva azért, hogy 6-3-ra nyerek és Weidenfeller a meccs embere, pedig 4 lövésből kaptam 3 gólt. Legalább megtudtam, hogy Clichy és Yaya Touré jobban cseleznek, mint Ronaldhinho fénykorában és hogy a levegőben Silva simán lenyomja Hummelst, majd bólint egyet a pipába. Nálam ezzel a befizetős dologgal csak annyit ért el a city, hogy egyre jobban megutálom őket és az ea-t is.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#174) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na játszottam vagy 3 meccset.
Nekem eddig nagyon adja a 13. Sokkal finomabb lett mind mozgásban mind lövésben. Azegész játék sokkal gördülékenyebbnek és valósághűbbnek tünik.
Bár az újitásokat még nem igazán vettem észre.

Szívesen várnék töletek egy kisebb listát apró trükkökről szokásokról
Ki hogy veszi/kezeli le a magas labdát. Kell e nyomni valamit levevéshez pl lt vagy rb vagy bármi.
Apró trükkök segitségek jól jönnének :)
köszönöm

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#175) pr1mzejEE válasza hajbel (#173) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Most mit vársz az ea-től? ;]

Egyébként minden 5 csillagos csapatból van egy olyan játékos, aki a való életben szinte csak "csetlik-botlik" a labdával (már amennyire lehet azon a szinten) mégis itt a fifában a fülén dekázva viszi végig a labdát.. Messze van még a reálistól a játék, de fejlődik és egyre jobb, ez szerintem egyértelmű, ennek meg örüljünk.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#176) ronaldu98 válasza Breki (#171) üzenetére


ronaldu98
tag

Végre kiadták, nem is értem hogy ezt hogy nem vették észre EA-éknél, az a rengeteg teszter meg a teszt környezet mire való? kérdem én mire? Hát szerintem arra hogy ne adjanak ki egy ilyen bugos sz*rt aminél a válaszadók 60% tapasztalt valamiféle hibát a játékban. :W

[ Szerkesztve ]

(#177) hajbel válasza pr1mzejEE (#175) üzenetére


hajbel
addikt

Pont így vagyok vele én is, csak azért az ilyen akciók után felmegy az emberben a pumpa, valamint azért is, amit ronaldu98 írt. Az sem volt véletlen...

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#178) laca000


laca000
őstag

Ugyanazt a játékot adják ki, évről-évre..

Itt-ott grafikai feltupírozás, kisebb ráncfelvarrások, és annyi.

Az utolsó jó FIFA talán a 2001-es rész volt, ha objektíven nézem a témát, azóta nem emlékszem hatásos, jó részre..

A fanatikusok persze ezt nem látják be, vagy azért, mert nem ismerik a korábbi részeket, a kilencvenes évektől, mert túl fiatalok, és 98-ban még meg sehol voltak, vagy azért mert egyszerűen jó popcorn semmiséget enni..

Kényelmes..

Engem nem érdekel az ilyen-olyan összetákolt, felszines taktika, a fene tudja milyen bárgyú passzrendszer, hanem az, hogy lehessen élvezetes meccseket játszani, mint rég!

Ez ma már nincs, távolról sem!

Eszméletlen egy csalódás..

Adnék én évente kétszer annyit is egy eredeti játékért, ha az korrektül össze lenne téve, de nincs értelme, sajnos..

Pedig, milyen jó is lenne az..

Ez olyan nehéz?

Kinek jó egy milliméternyi "fejlődés" évente?

Csináljanak egy játékot, amellyel késztetést érzek, játszani!

Mert ez a lényeg!

Pontosabban lenne..

És én nem fogok hazudni önmagamnak, hogy jó, mikor nem.

Üzleti fogás, semmi más..

És engem nem érdekel, hogy FIFA vagy PES, vagy akármi..

De sajnos a PES sorozat is csak egyre lejjebb süllyed, így nincs focijáték, amellyel szívesen játszanék.. :Y

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#179) alratar válasza laca000 (#178) üzenetére


alratar
addikt

Egyet értek! :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#180) pr1mzejEE válasza laca000 (#178) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Szerintem a fifa11-től kezdve volt előrelépés a fifában, de nem fognak minden újítást egy játékban megcsinálni, mert akkor mit hagynak a következő évire? Pénzről szól az egész, ahogyan te is utaltál rá.
Sajnos ilyen világban élünk.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#181) pethYeti válasza laca000 (#178) üzenetére


pethYeti
addikt

Nem igazán értem hogy ezen miért döbbensz meg, egyetlen sportjátékot se szoktak évről évre teljesen újraírni. Fifa pedig biztos nem fog megújulni teljesen amíg ki nem jönnek a next gen konzolok és el nem telik utána 1-2 év.

(#182) Kiskokó válasza laca000 (#178) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez szép és jó de mi a pontos bajod ?

Én mint laikus játékos simán tudok élvezetes játékot játszani a 13al és a 12vel egyaránt
Pedig én a 94, 98, 2000. 2001, 2002.2003,2004,2008-al is játszottam
És kezelhetőségben mindig csak jobb és élethűbb.
Vannak hibák de ami hiba lehet hogy sokszor csak az abból ered mert rosszul irányítod.

A lényeg hogy nem tudom felfogni hogy te egy ugy mond "szaros" focis játékba mit várnál még mi az ami nem tetszik vagy ami hiányzik?
Nem itélem el a véleményed szó nincs róla csak mivel nem irtál példát igy nem tudom felfogni.
Üdv

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#183) laca000 válasza Kiskokó (#182) üzenetére


laca000
őstag

Akkor elmagyarázom:

A FIFA széria ellaposodása után, megjelent néhány sokkal élvezhetőbb PES rész.

A Konami rá tudott licitálni az unalmukban hátradőlő kanadai fejlesztőkre.

Életszerűbb lett a foci, látványos akciókkal, és ami a legfontosabb, spontán kialakuló helyzetekkel.

Nem pedig, "leviszem a szélre és beadom, gól", vagy, "innen nem lehet rálőni mert biztos megfogja a kapus", stb..

Aztán kicsit észbe kaptak, a tavalyi FIFAT valamelyest rendbepofozták.

Sőt az idei, a demoból kiindulva, valamennyire jobb is, DE!

Ez édeskevés.

Nem döbbentem én meg, tudom, a pénzről szól.

Szóval, a spontaneitást hiányolom, a játékélményt, nem a sematikus, egymást ismétlő helyzeteket, az az amit nem szeretnék, mert ez így nevetséges, unalmas, lineáris, önsimétlő, bárgyú..

A grafika, ebben az esetben másodlagos, csak eszköz a cél megvalósításához, de nem maga a cél.

Hiába csomagolnak valamit díszpapírba, ha a csomagban egy darab kaki van.

Na én ezt unom, de nagyon. :Y :W

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#184) Kiskokó válasza laca000 (#183) üzenetére


Kiskokó
veterán

"Nem pedig, "leviszem a szélre és beadom, gól", vagy, "innen nem lehet rálőni mert biztos megfogja a kapus", stb.."

Te irányítod a játékot hát csináld máshogy, ezek amiket írtál ez mind azon múlik hogy te hogy játszol.

Bár nem tudom nem játszottam PES-el de lehet beszerzek egyet. Melyik a jó belőle ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#185) laca000 válasza Kiskokó (#184) üzenetére


laca000
őstag

Ez relatív, de 2008-tól kezdtek el élvezhetőbb focit "gyártani".

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#186) Ps Vita válasza laca000 (#183) üzenetére


Ps Vita
őstag

"Szóval, a spontaneitást hiányolom, a játékélményt, nem a sematikus, egymást ismétlő helyzeteket, az az amit nem szeretnék, mert ez így nevetséges, unalmas, lineáris, önsimétlő, bárgyú.."
Én sose érzem így,játsz Online ott aztán nincs ismétlődés,változatos...
Az meg,hogy miként lősz gólt rajtad múlik,nem az ő hibájuk,hogy folyamatosan ugyanúgy támadsz,én a 11-től kezdve már nagyon meg érzem az újításokat és minden résszel teljesen meg vagyok elégedve az meg,hogy nem élvezetes vele játszani az óriási hülyeség :U

(#187) pethYeti


pethYeti
addikt

Hogy ez az angol kommentátor mennyivel jobb, olyan faragó meg hajdú b mint két retardált. Mindig hülyeségekről beszélnek, kb egy 10 éves szintjén: "Itt van Hajdú István... aki B" szerintem 13-ba kihagyom a magyart.

(#188) alratar válasza pethYeti (#187) üzenetére


alratar
addikt

Én akkor toltam utoljára magyar kommentárral, amikkor előszór megcsinálták!
De már akkor is kaki volt az egész!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#189) laca000 válasza Ps Vita (#186) üzenetére


laca000
őstag

Szerinted.

Másvéleményen vagyok, de attól még nem mondom, hogy te "óriási hülyeséget" beszélsz, tartsuk magunkat ehhez. :Y

Nem fogom mondani valamiről, hogy jó, amikor valójában nem az. :Y

Ez van.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#190) hajbel válasza pethYeti (#187) üzenetére


hajbel
addikt

Nem tudom, hogy azért érdekes-e, mert nem érted, de teljesen egysíkú és unalmas az angol kommentátor. A magyar pont az általad is említett hülyéskedés miatt érdekes, nem lehet rajta elaludni. Legalább nem ugyanúgy kezdik a meccset 94 óta.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#191) pethYeti válasza hajbel (#190) üzenetére


pethYeti
addikt

Épp ez az hogy értem, és hallom hogy nem ökörségekről beszél. Szánalmas hogy ilyen szart kimertek adni mint a magyar kommentár.

Érdekes a magy kommentár kb 2 meccs erejéig, aztán amikor u.a ismételgeti, és egy szó nem esik a fociról nah ott szoktam lehalkítani a játékot. 12-nél csak lustaságból toltam magyar kommentárral mert kb 2005 óra nem fifáztam és azt hittem az angol is ilyen fos. De most demo alapján hát... ég és föld...

[ Szerkesztve ]

(#192) laca000 válasza pethYeti (#191) üzenetére


laca000
őstag

A magyar tényleg egy ratyi, önismétlő gagyiság, legtöbbször nem is kommentálja jól a szituációt, helyzetet, ezt legalább az évek során, egyéb nyelveken javították, kis országunk még nem ért el oda..

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#193) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Mikor hold körüli pályára állítod a labdát szokták kiabálni, hogy "Egy centin múlott!".

Egyébként meg én értem, amiről írsz. Az én játékomra aztán nem lehet azt mondani, hogy egysíkú, unalmas, de hogy vannak olyan szituációk, amiknél már előre tudom, hogy mi fog történni az biztos.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#194) laca000 válasza pr1mzejEE (#193) üzenetére


laca000
őstag

Aki nem objektíven nézi, hanem elfogadja az elétárt világ valóságát, annak mindig is jó lesz a FIFA..

De az nem is érezte át soha, vagy csak hazudik, hiúságból, mittomén milyen oknál fogva, hogy komplexusain keresztül "visszavágjon", milyen is egyéb fociprogrammal játszani..

Mert van jobb, élvezetesebb, mint ez az évről-évre, ugyanolyan ismétlődő, sematikus, pénzhajhász program.

Bár ne így lenne..

Játszhatnánk két, sőt három JÓ focijátékkal is.

Ne más pénztárcáját kelljen növelni, tokáját "zsírosítani", a semmi munka végett, bár úgy lenne, igen..

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#195) Beerwolf válasza hajbel (#190) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Az angol kommentátor, nem a poénos beszólásokban van otthon ("a csatár azt hitte a bab és húsból van" és társai), hanem tudja pl. az angol első és másodosztály minden focistájának a nevét, és nem üres sztorizással tölti ki a meccset, hanem az adott szituációról beszél.

Ugyanúgy mint a magyar, ez is megunható, de míg a magyarnál ez 10 meccs után történik meg, az angol megunásához el kell 100 meccs is.

Amúgy érdekes módon, mind az olasz, mind a német is az angolhoz hasonlít, és inkább a játék kommentálására koncentrál, nem pedig beszéli a hülyeséget a levegőbe.

(#196) hajbel


hajbel
addikt

Ugyanúgy mond nem odaillő dolgokat az angol is ha odafigyelsz. A demóban 320 megás a kommentátor, de a positive thinkigtől és társaitól már 3 meccs után kiütést kaptam, nemhogy 10 meccs...

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#197) pethYeti válasza laca000 (#194) üzenetére


pethYeti
addikt

Mivel 2!!!!!!! focis játék van a piacon (ami nem manager) ezért mit csináljunk? Megszokod a hibáit és játszol, vagy jössz fórumra és sírsz. Ha tudsz csinálj egy 3. játékot a piacnak (szívesen írok test reportokat). Azt vonom le a mondandódból hogy te nem játszok se fifával se pessel. Akkor meg minek koptatod itt magad? :(((

(#198) laca000 válasza pethYeti (#197) üzenetére


laca000
őstag

Sír a Blaha Lujza..

Nem érted miről beszélek, de ez neked így jó :Y

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#199) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Egyébként nekem nincsenek már ilyen problémáim. Mindig zenével játszom:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#200) pethYeti


pethYeti
addikt

Az automatikus ember váltást ti átváltottátok légi labdákról? Én hagyom légin, teljes segítség nélkül elég esélytelen a védekezés időnként, hiába váltok rá gyors beadásnál már le van maradva a támadó mögött a védőm.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 13
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.