Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) ArchElf


ArchElf
addikt



FLAME-FLAME-FLAME
Valahogy tudtam, hogy ez lesz az egészből...
Igen... szörnyű a koldus a Moszkva téren, szörnyű az éhező afrikai, szörnyű a sok eladott fegyver és háborús halott és szörnyű a lezuhant űrrepülőgép.
Csúfos dolgok között élünk, és az embereket szükséges emlékeztetni arra, hogy ilyen dolgok is történnek a volágban.
Persze élhet az ember az áldott tudatlanság ködében (ami szintén olyan gyakori közhely, mint minden más amit itt leírok), de ha az embereknek nem nyitják fel ezekre a szemét akkor semmit nem hajlandó meglátni ezekből a dolgokból.
Kis koromban űrhajós szerettem volna lenni (ki nem), de most már tudom, hogy nem leszek az. Lehet hogy nem is lennék (de csak a szépségkirálynő után:nem lennék, mert nem lehetek, mert ha lehetnék, lennék, de mivel nem lehetek nem lennék - bár ő a halhatatlanságról beszélt).
Igen, valóban kell űrkutatás (mert mi van ha jönnek a kicsi zöldek, mit csinálunk majd akkor... nálam is fut a seti 1000L :) ), de vannak fontosabb dolgok is. (Nem szerintem, hiszen én is kutató szernék/szerettem volna lenni; de avilágnak igenis több odafigyelésre lenne szüksége.)
Vagy ahogy a viccből idézzek:
''Ha kéttféle képp lehet érteni az amit modok, akkor ne azt válaszd ki amelyik feldühít/elszorít/megsért téged''
Én ugyanis nem azt mondtam: megérdemelték, hogy megdöglöttek, hiszen tudták mire vállalkoztak... egyszerű tényeket írtam le...: itt a legmagasabb a halálozási arány... erről ennyit...
Aki meg úgyérzi, hogy a benne buzgó világmegváltás elérte a hozzászólásom révén a küszöbszintet, nyugodtan eressze ki magából a fölös Pascalokat...
Szóval erről ennyit...:(

Ja és még valami:
FLAME-FLAME-FLAME
:O
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.