Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ez a pcworld mekkora egy szutyok szennylap (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Ezt már nem hagyhatom szó nélkül
Coolermaster HHC-L61
[L]http://www.coolermaster.com.hk/en/products/cooler/hhc-l61.html[/L]
heatpipe meg minden.

Véletlenül a kezembe került, egy messziről megláttam, hogy hűtők vannak rajta gondolom megnézem. Akkor most idéznék a fent említett coolerről írtakat.

''amely felvezeti a hőmérsékletet a borda alapjától a ventilátor alá.''

a hőmérsékletet, nem is a hőt, de biztos hüje vagyok és nem értem
De ez még elmenne

a heatpipe-ról:
''A hatékonyság növelése érdekében a csövek üregesek, de nem üresek! Egy jó hővezető por található bennük, amelynek segítségével a meleg levegő gyorsabban elvezetődik a ventilátor alá.''

Ez akkora baromság, hogy nem tudtam egyszerűen kiröhögni és félredobni ezt a szemetet. Ha már újságot szerkeszt vegye már magának a fáraccságot és nézzen utána miről ír.

És az egyik nagy hardverszakértő itt a környezetemben ennek a szennylapnak a hardveroldalait isteníti

Más is talált hasonló baromságokat?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#2) Den válasza GeorgeTerror (#1) üzenetére


Den
veterán

Ezen én is nevettem, egyébként nem rossz lap, én ezt veszem a papír számtech magazinok közül.

www.simson4t.hu

(#3) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Nekem nincs határozott véleményem de lefizethető vagyok :)

(#4) andorpapa válasza Den (#2) üzenetére


andorpapa
őstag

Hát mit mondjak? Az újságot nem akarom lefikázni, alapvetően nincs vele bajom, én általánosságban a hűtőtesztekkel nem vagyok kibékülve.

A legjobban a Computer Panoráma (asszem) szeptemberi száma felelt meg az elvárásaimnak, de még ez is messze volt a tökéletestől. A tesztek fele meg van kenve, saját méréseink sorra cáfolják ezeket, a többiben meg szakszerűtlen az egész, olyan barbár megfogalmazásokat használnak, hogy csak na!

Jó példa erre a ventilátor szó. Sok tesztben az egész hűtőre szokták értelmezni, és én csak kapkodom a fejem, hogy miképpen lehetséges rézmagos ventilátort gyártani, amelynek az alján hőátadó paszta van?! Aztán esik le, hogy hoppá, itt a komplett hűtőről van szó, csak hát ugye ki lett adva a feladat valamelyik lelkes cikkírónak, és ennyit tudott kihozni belőle.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#5) JulWCZar válasza andorpapa (#4) üzenetére


JulWCZar
senior tag

''Jó példa erre a ventilátor szó'' hát még a ventillátor. :)

(#6) andorpapa válasza JulWCZar (#5) üzenetére


andorpapa
őstag

Arra gondolsz, hogy még szinte mindenhol helytelenül, két L-lel használják a ventilátor szót, kezdve az online portáloktól egészen a nyomtatott sajtóig?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#7) Den válasza andorpapa (#4) üzenetére


Den
veterán

Igen ha le kell térni az szokásos csapásról, gyorsan kibukik a hozzánemértésük, én is inkább csak megszokásból veszek papír infós lapot, elalvás előtti olvasgatásra, meg a lemezmellékleteken vannak olyan progik amik túl nagyok lennének nekem lehúzni a netről.

www.simson4t.hu

(#8) JulWCZar válasza andorpapa (#6) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Pontosan. Hiszen ha valaki vette volna a fáradtságot arra, hogy A magyar helyesírás szabályait a 405. oldalig (2. hasáb) elolvassa, nem lenne ebből probléma. Dehát a gyarló emberek...

(#9) tomcs válasza Den (#7) üzenetére


tomcs
őstag

papirujsagot ma vagy 1024 eve nem vettem.. olyan ize hogy nem lehet olvasas utan ''megvitatni a tobbiekkel'' a forumban.....

amugy vodanet rulz most van kb 5 giga lefele a telefonban... majd beleolvasok ma a vodanet forumba is eccer :]

(#10) GeorgeTerror válasza Den (#7) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Így van a lemezmelléklet ér legtöbbet az egészben.
De ez rendben is lenne.
Ha valaki nemtud valamit, ne hüjítsen vele egy csomó embert.

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#11) sh4d0w válasza GeorgeTerror (#10) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Most hadd ne reklámozzak egy ''megújult'' magazint, mert nem érdemlik meg a reklámot... Abban pl. kijelentették, hogy AMD Duron processzorokból kétfajta van: Spitfire és Duron...

https://www.coreinfinity.tech

(#12) GeorgeTerror válasza sh4d0w (#11) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

chp mássalhangzók szerepelnek a nevében?

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#13) guess.who válasza sh4d0w (#11) üzenetére


guess.who
senior tag

Szerintem az akváriumos vízhűtéses cikk jobb volt. :)) Egyébként a régi újságírók testületileg új lapot indítottak, amit olvastál, az ''új'' emberek kreálmánya. :) A szakértelmük meg olyan, amilyen... :DD

(#14) Zolcsy_3298 válasza GeorgeTerror (#1) üzenetére


Zolcsy_3298
tag

Valóban undorító szennylap, ennél csak a gamestar a rosszabb... :(

(#15) gang


gang
csendes tag

jó az! nem azt kell nézni, hogy ''ÚRISTEN TALÁLTAM BENNE EGY HIBÁT!!!!''

nézte valki a decemberi kiadás top 5 rovatában, hogy a SOYO SY-P4VDA - t választották a legjobbnak?
szerintem az MSI KT3 ULTRA2 jobban megérdemelte volna!!

Meg azt nem értem, hogy a konzolok csatája cikkben miért adnak be viszonyitási alapként cs:condition-zero képeket, mikor még meg sem jelent?? :(

csatlakozom a ''megtértek'' társaságába, s hirdetem az igét: Linux!

(#16) gang


gang
csendes tag

Van még ''easy pc'' magazin? vagy megszünt mint a computer aktív

csatlakozom a ''megtértek'' társaságába, s hirdetem az igét: Linux!

(#17) nap válasza gang (#16) üzenetére


nap
addikt

Nem tudom es nem is erdekel. :)
Bar, ha belegondolok, hogy hany fat vagtak ki miattuk hiaba ... :(((

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) Hangover


Hangover
tag

Azért az egyetlen lap a pcw, ahol ha kérdezel tőlük levélben, azért válaszolnak is rá, még akkor is, ha nem jelensz meg az újságban...
Szinvonalát tekintve: néha azért tényleg vannak vicces cikkjeik ;)

(#19) telcom


telcom
tag

Akkor szoktam röhögni amikor ár/teljesitmény mutató alapján kihozzák győztesnek az LG cuccokat olcsó viszont majd szétesik. De olcsó!
A másik meg az, hogy valami közük van az újságoknak egymáshoz mert néha ugyanazt a cikket csak más elrendezésben nyolcszor olvashatom el.

telcom

(#20) Atrox


Atrox
tag

A chip is elég szar lett. Miután ősszel volt 1 kis kavarás náluk.

Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

(#21) thord


thord
tag

en azt utalom a legjobban a teszteknel, hogy odairnak egy arat, ami persze meg veletlenul sem a javasolt vegfelhasznaloi ar, hanem nagyker netto

aztan az atlagvevo meg nez a boltban, hogy ez milyen sze**t kereskedo, hogy ekkora arressel dolgozik, mikor is talalkozik a brutto arral...:(

(#22) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

ok lehet hogy amúhy nemrossz újság. persze nem olvasom csak eccer unatkoztam. De ha valamit nem tudok nem írom le, hogy más is tökrosszul tudja. Nem szégyen kérdezni :)

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#23) Szőrös  válasza telcom (#19) üzenetére


Szőrös 
veterán

OFF
Aham , szétesik , ja . Lg a DVD-m a CDRW-m a monitorom. Eggyikkel sincs semmi baj . DVD mident olvas naggyon jól , CDRW-m még 1 db írást nem cseszett el pedig jó sok cd-t firkantottam mán vele. Monitorom 795Ft+ típus aki látott már ilyet az tudja , hogy nem egy gagyi sz@r haverok mind mongyák , hogy naggyion kaffa , szóval izé akkor most minek is gyalázni ? Azé mer télleg nem hulla drága és ahhoz képest azért nem olyan rossz . bocsesz a dumáért csak a botom tele van már az ilyen beszólásokkal.
ON
Már bazi régóta nem veszek én sem ''szakújságokat'' . Inkább körbeolvasok pár fórumot , megkérdezem haverokat levonom a konklúziókat+ saját vélemény és az alapján veszek bármit is . De szerintem ezzel itt mindenki így van. Egyedüli előnye a papír formátumnak , hogy wc-re is be lehet cicpelni . :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ez a pcworld mekkora egy szutyok szennylap (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.