Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz Crus #138470 üzenetére

    Persze, hogy nem vicc, ezt nem akarják sokan felfogni itthon (túl van lihegve, meg propaganda). Twitteren néha olyan dolgok jönnek szembe a nagy Amerikából, vagy ha Európát nézzük, a pokolba vezető úton évtizedek óta megindult Németországból, hogy nekem kellemetlen.

    98-2002 között a VOX-nál dolgoztam, akkor nyilván a munkakörből adódóan is a filmek körül forgott az életem, és már akkor azzal "viccelődtünk" az Oscar-díjak kapcsán, ami mára valósággá vált. Én talán pont ezért vagyok fordítva bekötve, mert fiatalon faltam a melodrámákat, most már örülök, ha a kedvenc rendezőim, színészeim munkásságát valamennyire nyomon tudom követni (azokból is inkább a könnyedebb darabokat), nem hogy még nézzek mellette 30 sorozatot is. Időm sajnos lenne rá, inger már egyre kevésbé.

    Pont Imi mondta régebben, hogy Hollywoodot el kell engedni a francba. Amikor anno bejött a nagy ázsiai film láz, akkor én is felültem a vonatra, óriási felüdülés volt, lehet, hogy inkább onnan kéne pótolni.

    Ez nem feltétlenül vág a témába, de azért itt hagyom:

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés