Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37650) djculture válasza huskydog17 (#37646) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest van tages védelmes eredeti játékom amihez le kellett szednem egy tudod milyen exét, ugyanis a renyavaja nem működik amit felajánl unistaláláskor kidob egy kódot hogy ezt a kódot küldjem el a forgalmazónak, a forgalmazó meg megszűnt több mint 2 éve illetve más lett a neve a régi kiadásokkal elküld a pcsába. Most van egy majd 5000 vett játékom amit így vagyok kénytelen használni. Van másik kettő aminél meg megy az amit leírtál.
Úgyhogy ezek a védelmek arra jók hogy pár év és majd szépen nem fogod tudni elindítani a játékot, mert a vagy a védelem nem lesz kompatibilis az akkori oprendszerrel vagy az aktiváció visszavonás nem fog működni és dob egy kódot amivel majd boldogan rohanhatsz az 5 éve valamikor létezett kiadóhoz:)

[ Szerkesztve ]

(#37812) djculture


djculture
félisten

[link]
Nekem ez van meg de három negyede x64-en azt se mondja hogy bakfitty... Bezzeg a gog verziók azok mennek.

[ Szerkesztve ]

(#37845) djculture válasza Renok (#37842) üzenetére


djculture
félisten

Ez van egy ideje, 2011 telén ingyen játékokat is osztogatott a steam azóta meg semmi, idén se várok semmit.

(#37849) djculture válasza bullseye (#37848) üzenetére


djculture
félisten

Annyira azért nem durva a helyzet :P

(#37854) djculture válasza mcwolf79 (#37852) üzenetére


djculture
félisten

Á újramelegített verzió ami berakott ezer új hibát.

(#37859) djculture válasza alratar (#37858) üzenetére


djculture
félisten

karácsony előtt szokott, tavaly az EA akciózott meg a Rockstar.

(#37879) djculture válasza Vertigo18 (#37875) üzenetére


djculture
félisten

Tipikus bolti genyó húzás :)

(#37906) djculture válasza .tnm (#37904) üzenetére


djculture
félisten

A legviccesebb az hogy beperelték a thq maradványát ugyanis nem volt joga így kiadni a játékait és aki megvette attól visszavonhatják ezt nyilatkozták az ügyvédek. Ha ezt mondaná ki végül a bíróság nekem is eltűnne vagy 2 játék az akountomról , meg ilyen még a világon nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#37953) djculture válasza looser (#37947) üzenetére


djculture
félisten

Annak jó vétel aki nem tud több mint 7 gigát letölteni, vagy szereti ha van borítója a játékának. Ja jövő hónapban meg az American Nightmare lesz ... .

[ Szerkesztve ]

(#37968) djculture válasza slayer006 (#37967) üzenetére


djculture
félisten

Ja annyi van kiírva :D

(#37972) djculture válasza huskydog17 (#37971) üzenetére


djculture
félisten

3d markot szerintem viszik most mint a cukrot, Steam Leaderboards meg achik is vannak hozzá. Itt a fórumon is rengeteg ember van aki ezen versenyzik, egyszer betévedtem egy ilyen topikba én szeretem a normális tuningot de már ezek bőven túl vannak ezen :D

[ Szerkesztve ]

(#37990) djculture


djculture
félisten

Na xbox360-al meg Gold előfizetéssel rendelkezőknek most a Assassin's Creed 2 lett ingyenes.
július 16. és 31. között kell letölteni utána örökre megmarad a játék annak aki letöltötte.

[ Szerkesztve ]

(#38010) djculture válasza kmisi99 (#38008) üzenetére


djculture
félisten

Amnesia mondjuk már a cdgalaxis 3 játékos packban is volt 990ft-ért...

(#38050) djculture válasza zone (#38049) üzenetére


djculture
félisten

Amilyen unalmas 99%-ot is kaphatna... zombik futnak a vizben, ismétlődő feladatok meg egy mázsa hülyeség, az első rész ötezerszer jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#38065) djculture válasza szami777 (#38062) üzenetére


djculture
félisten

Ja aki meg King Arthur 2-t dobozosban megvette annak ingyen jár egy promóció keretében kárpótlásul mert a felirattal ellentétben nem magyar a king arthur 2...

[ Szerkesztve ]

(#38258) djculture


djculture
félisten

Betyár árak, remélem az amd-s kuponokkal megint tele lesz az apró, mert valahogy egyre drágábban kezdik el előre árulni ezt a játékot.:

[ Szerkesztve ]

(#38268) djculture válasza raziel01 (#38265) üzenetére


djculture
félisten

Hármasnál is az utolsó ért valamit meg az első amit hozzá adtak szerintem:) De ha meg megvárja az ember a prémium editiont az kitudja mikor jön ki, lehet 1 év múlva rá vagy még több..

[ Szerkesztve ]

(#38292) djculture válasza po1son (#38285) üzenetére


djculture
félisten

Jó is az én kaptam két egyformát ha lesz még egy akkor már drill-em lesz :D

(#38330) djculture válasza BigBlue69 (#38328) üzenetére


djculture
félisten

Mi van nem sajtolták még ki eléggé a vásárlókat? :D Hova adnak már ki mikor 1 hete nyilatkozták hogy jön az utolsó dlc a tiny tina, a steam rendszerében meg felbukkant pár napja egy borderlands goty játékra utaló bejegyzés.

[ Szerkesztve ]

(#38371) djculture válasza .tnm (#38366) üzenetére


djculture
félisten

Egy ideje az összes total war kiadás az(az empire meg Napóleon óta)...

[ Szerkesztve ]

(#38500) djculture válasza DeFranco (#38498) üzenetére


djculture
félisten

Lesz oda bőven kulcs mindenki arra vár hogy vége lesz ennek a "10ft egy játék" dolognak, legalább is akivel beszéltem mindenki ezt mondta.

Ennek a nagy steam meg egyéb nyári akciózásnak mikor a játékok értéke a béka alsó fele alatt van:)

[ Szerkesztve ]

(#38505) djculture válasza DeFranco (#38501) üzenetére


djculture
félisten

Nem a Bp értéke miatt de inkább ilyenkor a kulcs begyűjtésék korszaka van hogy utána legyen mit felajánlani. Nem sok értelme van ilyenkor felajánlani pl a 80ft-os just caust 2-ből mer úgyis betankolt belőle az aki élt és mozgott viszont lehetséges hogy csak lesz rá igény. Valaki lemaradt róla aki szívesen játszana vele.

[ Szerkesztve ]

(#38521) djculture válasza maross (#38518) üzenetére


djculture
félisten

Pedig tök jó rejtvényeid vannak aki már kap valami eredményt az már nyert egy fél hangszórót. Néha már azt várom hogy lineáris differenciál egyenlet-et fogsz előadni hirtelen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38525) djculture válasza Heavyrain (#38523) üzenetére


djculture
félisten

Jövőhéten majd körülnézek mik vannak még a szolnoki boltban, nyertem egy ps3 játékot tőlük de mivel ps3-om már 2 hete nyicsevó ezért becseréltem egy játék pólóra.

[ Szerkesztve ]

(#38701) djculture válasza 7 (#38699) üzenetére


djculture
félisten

Ezért hülyeség only multiplayer játékokat gyártani (kivéve dél-Korea mert ott csak a multiplayer a divat) , csinálnak belőlük ezer meg egyet és van kb10 ami kiadás után 1 évvel is játszanak sokan. Többiért felesleges egy garast is kifizetni.

(#38713) djculture


djculture
félisten

Jó is az mikor megszólal a karakter hogy nyikto nyeaccucvujet... ;] Oroszban amúgy 99,9% a játékoknak warez, vice city 2 meg gta5 is lehet találni az orosz szoftver boltokban plusz ezerrel folyik a kulcslopás úgyhogy nem lehet tudni hogy amit megveszel ma holnap nem lesz e letiltva... Van kint ismerős kaptam tőle 13 féle stalkert dvd-ken, mind eredetinek néz ki számla van hozzájuk 1 ami gyakorlatilag eredeti is.

[ Szerkesztve ]

(#38746) djculture válasza Heavyrain (#38743) üzenetére


djculture
félisten

Biztos hogy nemfog átváltozni nem egy trine2 ár kategóriájú játék... Szeptemberbe kijön 29.99 euróért-ért arra számítok a hírek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#38751) djculture válasza $p@rr0w (#38749) üzenetére


djculture
félisten

CD Projekt az egy más világ nagyon jól tudod hogy még védelmet se tesznek a játékukra és minden téren a pc játékosok kedvében járnak. Egyébként amit írnak erről a kiadásról nem győzött meg, Nintendóra adják első körben ezt a kiadást ki 50 zöldhasúért és azt portolják át minden más platformra és mint tudjuk Nintendo Wii egy elég gyenge hardverű konzol.

[ Szerkesztve ]

(#38756) djculture válasza raziel01 (#38752) üzenetére


djculture
félisten

Arra de az se valami erőgép a 6760-as gpu val meg három magos Espresso procival...

[ Szerkesztve ]

(#38759) djculture válasza lafaty80 (#38758) üzenetére


djculture
félisten

Egyes kiadók mondták azt nem én hogy túl gyenge ahhoz hogy kihozzák rá az aktuális játékokat...
pl: A Bethesda nem fejleszt Wii U-ra, Call of Duty: Ghosts - mégsem jön Wii U-ra és ezer másik hír,FIFA 14 – nem jelenik meg Wii U-ra, E3 2013 - NBA 2K14 - Wii U-ra biztosan nem, és húszezer másik hír miszerint a konzol paraméterei nem felelnek meg a mai játékok igéényeinek emiatt ez nem jön ki rá meg az nem jön ki rá ...

[ Szerkesztve ]

(#38798) djculture válasza ayo (#38797) üzenetére


djculture
félisten

Melyik az új? Állítólag a multiba egy i7 csúcs vga-val se viszi normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#38802) djculture válasza WayneGace (#38801) üzenetére


djculture
félisten

"és" kimaradt Amúgy a saját topikjában se egy ember jelezte hogy valami nem jó multiban: [link]
[link]
[link]
Havernak megvan ma átugrottam hozzá single playerben unatkozik a gép multiban meg bevan terhelődve a gépe

[ Szerkesztve ]

(#38804) djculture válasza #57919488 (#38803) üzenetére


djculture
félisten

De pont a multi lenne a lényege, single playerbe semmit se ér mikor akkorákat csal a gép hogy öröm nézni, csak felidegesíti magát rajta az ember. Annyit ér is, pénzt nem adnék érte ebben a formábban egy lag világbajnokság az egész..

[ Szerkesztve ]

(#38808) djculture válasza echterion (#38806) üzenetére


djculture
félisten

Hogyne játszottam volna volt azokba is csalás de nem ilyen szintű. Ebbe amit művel a gép azon kínjába az ember már csak röhögni képes.

(#38844) djculture válasza cashback (#38838) üzenetére


djculture
félisten

[link] Még freddyD is csinált róla videót :D

(#38847) djculture válasza ForRedGlory (#38845) üzenetére


djculture
félisten

Egyszer adtam ki tages védelmes játékért pénzt azóta egyszer mertem feltelepíteni maradt 4 telepítésem, visszavonás nem működik.

(#38851) djculture válasza huskydog17 (#38850) üzenetére


djculture
félisten

a stalker clear sky-nál. Mondjuk nem izgat mert azóta a pc guru is adta védelem nélkül és azt szoktam telepíteni. De most hogy felidézem van egy securomos ilyen játékom is annál 4 van és 3 maradt, Split Second Velocity annál se lehet visszavonni nyomat egy kódot hogy írjak a forgalmazónak az meg már rég megszünt

[ Szerkesztve ]

(#38854) djculture válasza Mardel (#38852) üzenetére


djculture
félisten

Na majd akkor megnézem megmondom őszintén évek óta hanyagoltam már mert nem volt kedvem egy nem indítható sorrá tenni a steam-en.

(#38952) djculture válasza Arkennys (#38951) üzenetére


djculture
félisten

Pedig valószínűleg szívni fogsz mert én vettem elég sok félét a packból és a bathesda kiadások a másik packokból mind régiózárasak voltak csak lengyel cseh és magyar fiókra aktiválhatók. The cursed crusade-t pl Romániából már nem lehetett aktiválni. Risen-t szintén a falloutnak a dobozán csak annyi van nem forgalomba helyezhető angliában majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#38954) djculture válasza BigBlue69 (#38953) üzenetére


djculture
félisten

Jaja gyanús hogy mind kelet eu-s verzió ami steam-es de már Románia nyugat Európa mint kiderült :)
990ft -ért 3 játék még így is ajándék volt, utána sajnáltam hogy csak mindegyikből kettőt vettem:D
Egyedül a hunted the demons forge maradt meg duplán, többit elsóztam meg felajánlottam.

[ Szerkesztve ]

(#38958) djculture válasza Crytek (#38956) üzenetére


djculture
félisten

Részvétem... Nekem fizetni kellene hogy játsszak azzal a játékkal.. Nem is tudnék hirtelen felsorolni nála gagyibb játékot.

(#38965) djculture válasza BigBlue69 (#38961) üzenetére


djculture
félisten

Windows live-os sajnos nem steam-es mert már elcseréltem volna valami másra :D

(#38995) djculture válasza Sqveeze (#38994) üzenetére


djculture
félisten

A 4-es részért ami nemsokára jön ( 3 hét, 1 nap és 6 óra ) el is fognak annyit kérni megint...

[ Szerkesztve ]

(#38997) djculture válasza #57919488 (#38996) üzenetére


djculture
félisten

Másik 50 euróba meg a dlc-k kerülnek majd hozzá mi?

[ Szerkesztve ]

(#39006) djculture válasza Hunork (#39001) üzenetére


djculture
félisten

Tudomásom szerint szétszedték a játék multi és single részét mikor a Rising Storm-ot kiadták ...Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad - Single Player lett meg külön sorba "Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer"

[ Szerkesztve ]

(#39018) djculture válasza Crytek (#39016) üzenetére


djculture
félisten

Aliens Colonial Marines mibe jobb ennél? Csak úgy mond már meg mert nem sikerült még rájönnöm? Egy viszonylag tűrhető játékot fikázol közben az év legrosszabb játékáért pénzt akarsz kiadni.. Érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#39023) djculture válasza Hunork (#39022) üzenetére


djculture
félisten

Volt ezzel a játékkal már annyi baj hogy hihetetlen. Kezdődött azzal hogy mikor megjelent az ellenfelek bucskázva közeledtek a földön én még ilyet nem láttam. A harmadik patch után ez megszűnt, de még volt egy csomó más hiba is de az elhanyagolható volt. Kiadták a rising stormot ketté vágták a játékot, az achik eltűntek a fenébe. Mindenkinek újra lekellet tölteni mert minden féle hülyeség jött elő. Azután volt olyan amit te írsz egyik héten annak ment a single akinek megvolt a rising storm másik héten a annak akinek az alapjáték megvolt. Utána ugyanez történt a multival.

[ Szerkesztve ]

(#39133) djculture válasza JoolsNOS (#39130) üzenetére


djculture
félisten

Semmit nemér valamelyik multiba vagy a auchanba vagy a hülye azért nem vagyok boltba hegyekbe álltak 1 hónapja 1490ft-ért a kutyának nem kellettek pedig a fullos dobozos kiadás volt dlc-vel... Utána ellapátolták valahova azóta se láttam, majd visszateszik 299ft-ért annyit ér a borító meg a tok.. :D

[ Szerkesztve ]

(#39137) djculture válasza dejaris (#39135) üzenetére


djculture
félisten

Szolnokon vagy az MM vagy az Auchanba (volt cora) volt egymás mellett van a két bolt, de már eltünt annyiért se vitte senki. Gondolkodtam hogy veszek egyet de mondom mi a francnak amennyire megbukott az a játék szerintem 3 játék 990ft-es packban féle kiadások sztárja lesz nemsokára.

[ Szerkesztve ]

(#39156) djculture válasza La Magra (#39155) üzenetére


djculture
félisten

Veszel egyet megtudod szerintem ezer százalék hogy magyar fiókkal csak dísz:)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.