Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111067) djculture


djculture
félisten

Play the free trial and get a taste of The Division

- 6 hours of playtime
- Play the story campaign
- Play Co-op
- Access the Dark Zone

(#111075) djculture válasza oriic (#111068) üzenetére


djculture
félisten

Mindig van megkötés..
Ingyen bf1 is megszületett igaz csak most péntektöl hétfőig :

A többjátékos módba mindössze 10 órát ölhetünk bele és 5 térképet próbálhatunk ki, a kampányból pedig az első két küldetést játszhatjuk ki.

(#111080) djculture válasza cyberkind (#111079) üzenetére


djculture
félisten

Ezért jó paypalon keresztül ott lelehet mondani. Direkt bankkártyásan szerintem a bankod online részén tudod csak intézni.

(#111083) djculture válasza cyberkind (#111082) üzenetére


djculture
félisten

Automatikusan regisztrálással nem kapod meg csak akkor ha veszel valamit és elfelejted ki x-elni hogy nem kéred. Amúgy ez egy előfizetés szóval g2.a oldalon is lelehet mondani elvileg. Én azt tudom egyszer elfelejtettem én is x-elni de a paypakon ott virított és ott letiltottam. Másnem ha levonná letiltod azt a tranzakciót a bankodnál.

[ Szerkesztve ]

(#111097) djculture válasza Crytek (#111093) üzenetére


djculture
félisten

Persze mert az egy szálas teljesitménye duplája az fx-nek ami még igy is rosszabb mint az intelé, a játékok meg még mindig nincsenek rengeteg szálra optimalizálva igy nem adja le játékok alatt a teljes teljesitményét a proci. Szerintem a játékok alatt egy csak 4 magos de 8 szálas verzió nagyobb frekin sokkal jobban fog teljesiteni mint ez az 1800x

[ Szerkesztve ]

(#111116) djculture válasza i2k (#111115) üzenetére


djculture
félisten

AMD-nél a busz sebesség mindig elvolt baszva alapjáraton már az athlon xp-nél is jobb volt a nagyobb fsb de kicsivel kisebb órajel minta kisebb fb de nagyobb órajel. Ez folytatódott az s754-es és 939-es am2-es am3-as athlon 64 -es termékeknél is. Az fx-nél is volt ezzel anomália Az alaplapi chipset busz sebessége volt mindig a gyenge pont nem a proci. Ha ezt megcsinálték normálisra kibaszva a régi busz technikákat pl a Hyper-Transport szart akkor jó lesz a ryzen ha nem akkor kár vele kínlódni.

[ Szerkesztve ]

(#111118) djculture válasza i2k (#111117) üzenetére


djculture
félisten

Én se csak mondom hogy van ahol szinte kötelező tuningolni másképpen a proci chipset összeköttetés halál lassú.

(#111152) djculture


djculture
félisten


Ez jár hozzá magyar feliratos: [link]

[ Szerkesztve ]

(#111190) djculture


djculture
félisten

Mekkora szemétládák feltörik a Homefrontot egyből adnak rá 75%-ot eddig 40 euroért árulták hónapokig..
Vicc már ez a pénzéhség egyes kiadóknál.

[ Szerkesztve ]

(#111192) djculture válasza Dilikutya (#111191) üzenetére


djculture
félisten

Állítólag nem is feltörték hanem a kiadó kiszedte a denuvot, de akkor is egy baromság ez az árképzés.

(#111219) djculture


djculture
félisten

Steep free weekend

(#111229) djculture válasza cskamacska (#111226) üzenetére


djculture
félisten

Amig nem szabályozzák törvénybe hogy a netes hirdetési felületek üzemeltetőinek milyen szabályoknak kell megfelelni ez is lesz. Biztos hogy alap lenne pl hogy a regisztrált személyt ellenőrizni kell, nem az hogy beregel átver egy mázsa embert utána kitiltják a rendőröknek kiadjak az adatait amin azok ülnek 1-2 évig addig még tizszer beregel megint átver egy mázsa embert.

[ Szerkesztve ]

(#111231) djculture válasza oriic (#111230) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom kommenteket nem szoktam olvasni a homáron csak a történetet. Minden esetre új szint hardverapró a homáron.

(#111232) djculture


djculture
félisten

"nem számítanak azok az értékelések, amik olyan felhasználóktól származnak, akik ingyenesen, ajándékba, promóciós kóddal vagy ingyenes hétvégén jutottak hozzá játékaikhoz."

És akkor azt írjak olvassam többet az értékeléseket mert akkor kevesebbet kérem vissza a lét. Hát kedves steam üzemeltetők ti magatok hamisítjátok meg az értékeléseket ezzel.

(#111301) djculture válasza ProEvoFan (#111300) üzenetére


djculture
félisten

Zombie Army-nak nem sok értelme van mert kutya se játszik vele. Az elsőt végignyomtam az elég jól tartotta magát mindig lehetett találni társakat, a második már végig se tudtam nyomni normálisan mert este nem talált társakat csak nagyon ritkán. A trilogy meg már megjelenés napján döglött volt mert elbaszott lagos az egész. Max akkor érdemes pénzt adni ha összefogunk és játszunk vele.
Sniper elite ügybe nem tudom mi van de abban legalább van normális single player...

[ Szerkesztve ]

(#111304) djculture válasza ProEvoFan (#111302) üzenetére


djculture
félisten

Ja de 4főre van tervezve minden pálya egyedül kurva nehéz, majd meglátod ezt csak coopban 4-en érdemes tolni.

[ Szerkesztve ]

(#111308) djculture


djculture
félisten

For Honor:
1500 játékos három napos tiltást, 4000 pedig figyelmeztetést kapott. Farmolást úgyse szüntetik be ezzel..

[ Szerkesztve ]

(#111369) djculture válasza eami (#111361) üzenetére


djculture
félisten

Csak a szokásos, mostanában alig van játék ami nem ezer hibával küszködve jelenik meg...

Mass Effect Androméda ügyében is áll a bál.. Konzolon szaggat a cucc. Az animációkon a fél világ röhög.

[ Szerkesztve ]

(#111383) djculture válasza Crytek (#111370) üzenetére


djculture
félisten

Ezek a hírek nem is igazak tudja mindenki. Mafia 3-nál is ezt hajtották miközben ott porosodnak afizikai példányok százasával a médiában és mindenhol ahol kapható konzolos és pc-s dobozos játék.

Uchartedhez témához meg annyi hogy megveszed végig nyomod eladod a picsába mert úgyse veszed elő többet... Konzolon ez megy amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#111385) djculture


djculture
félisten

DotEmu online boltnak is annyi.

March 1st, 2017: You won't be able to buy new games after this date but will still be able to access to your account in order to download the games you previously bought.
June 1st, 2017: the store is closing permanently. The domain will no longer be accessible after this date.

Még 2012-ben osztogattak játékokat nekem is volt pár, letöltöttem most.

(#111387) djculture


djculture
félisten

Kiciński szerint a CD Projekt sikeréhez a kalózkodás is hozzájárult. Elmondása szerint maga a kalóztermékek létezése ösztönözte őket arra, hogy elnyerjék a játékosok bizalmát, és segítette őket hozzá olyan módszerekhez, amikkel bebizonyíthatták, hogy sokkal inkább érdemesebb az ő terméküket választani, mint a kalózváltozatot.

Igaza van. Nem levédeni kell agyonig valamit azzal megszívatni azt aki megveszi, hanem normális produktumot kell letenni az asztalra az eladja önmagát nem kellenek hozzá kamu reklámok és hazugságok.

[ Szerkesztve ]

(#111404) djculture válasza cyberkind (#111399) üzenetére


djculture
félisten

pc-re igy se költenek egy fikarcnyit sem, ps4-re jött ki ez a nier automata is arról egy fordítóval csináltak egy copyt pc-re és ennyi benyomták 60 euro-ért abból 20 euro a denuvo. Pc-vel ennyit foglalkoznak, szart se, pénzükbe nem kerül már max a védelem de azt is a vásárló fizeti. A teljesitmény problámák amúgy nem a szar copy miatt vannak hanem bepánikolt a denuvo-s brigád és egy egy új béta verziós denuvot alkottak ami nem szabványos eljárásokkal operál. Majd ha fél-1 év múlva kiszedik ötezerszer jobban fog futni, bárki megtapasztalhatja.

[ Szerkesztve ]

(#111613) djculture válasza oriic (#111612) üzenetére


djculture
félisten

Ha már nem tudnak kitalálni újat ez megy, az etetés teljes áron..

(#111617) djculture válasza Crytek (#111616) üzenetére


djculture
félisten

Lesz az 60 is főleg a battleneten mikor egy diablo3 deluxe most is 40 euro

[ Szerkesztve ]

(#111627) djculture


djculture
félisten

Vikings Wolves of.Midgard bugverzió is megjelent, ritkán van ennyi probléma egy játékkal...

(#111760) djculture válasza oriic (#111759) üzenetére


djculture
félisten

Már az első se mozgatott meg...

(#111857) djculture válasza tomsolo (#111855) üzenetére


djculture
félisten

Downgrader edition

(#112043) djculture válasza Dilikutya (#112041) üzenetére


djculture
félisten

Az új múmia filmhez képest szórakoztató néha...

(#112122) djculture válasza oriic (#112120) üzenetére


djculture
félisten

Ja majd megvesszük 1 euroért fél év múlva mert nagy ivben egy fos az egész... Már a béta is az volt merő unalom, élettelen pályák értelmetlen oda vissza autókázás ezernyi hibával. Isten bizony még a második résznél is rosszabb ez a rész. Ebben a grafikán kívül minden visszafele fejlődött a nagy szabadság jegyében.

[ Szerkesztve ]

(#112145) djculture válasza Crytek (#112123) üzenetére


djculture
félisten

Hátha olvasod azért...g2-a.n minden esetre már 8600ft a játék, rekord érték csökkenés még ott is.. Szerintem kutyának se kell és steam-en is csökkeni fog elég gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#112147) djculture válasza bullseye (#112146) üzenetére


djculture
félisten

Igen arról van szó.

(#112150) djculture válasza i2k (#112149) üzenetére


djculture
félisten

Igen nekem se jött be ez az esztelen össze vissza ugrabugrálás, elég volt belőle az első rész bétája is.. Ha meg is veszem az újat max az állítólag elég jól összerakott singleplayer miatt teszem..

Multiplayer ügyében meg annyit hogy az EA szarja kifele a multis játékait de gyakorlatilag egy ideje mindegyik úgy jár hogy amig újdonság játszák sokan után meg ideig óráig megint ha akciós lesz. Az új részek egymástól rabolják el a játékos számot. Nem az van már mint régen hogy ezek élet tartama 2-3 év is volt simán.

[ Szerkesztve ]

(#112230) djculture válasza cyberkind (#112207) üzenetére


djculture
félisten

Nyomtam a médiában a teljeset de nem fogott meg. 13 ezret nem ér az tuti. Még lehet hogy 4-5 ért bepróbálom én is később. Annyi pozitívuma van hogy nem valami extra szép , nincs tele baszva mindenféle extra effektekkel emiatt normális 2-3 éves gépeken is jól megy.

[ Szerkesztve ]

(#112240) djculture válasza Źşë' (#112239) üzenetére


djculture
félisten

Én a magam szintjén vagyok eleve. ;] De az biztos hogy a prey esetében legalább akkor nem hazudtak amikor azt mondták hogy pc-n készítik ezért optimalizálással nem lesz baj. Már ezért kellene megsimogatni a buksijukat... Viszont ez hogy pc-n azért nincs demó mert úgyis van refund elég gyökér szöveg volt tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#112252) djculture


djculture
félisten

Ma gondoltam kicsit nosztalgiázok leszedtem a gta 3-at a steam.röl persze baszott elindulni win10-en (dx8.1-re panaszkodott meg a 12 mega minimum vga és egyéb változatos hiba kiírások). Jó pár kisérletezés után sikerült megtalálni a helyet ahonnan DDraw-ot kell leszedni csak akkor indul el. Igy is vannak hibák pl a menü néha el el tünik de játszható [link]. Állítólag hasonló a helyzet a vice cityvel is.

[ Szerkesztve ]

(#112254) djculture válasza eami (#112253) üzenetére


djculture
félisten

Örülj neki a steam témájánál elég sokan panaszkodnak hogy nem megy. Nekem se indult el. Lehet az új win10 verzió vagy nem tudom miért nem megy. De mindegy igy már megy nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#112274) djculture válasza i2k (#112273) üzenetére


djculture
félisten

1 héttel azután miután mit ad isten felkerült az internetre a legújabb verzió is. Soha sem fognak észbe kapni hogy nem a védelmet kell megfizettetni a vásárlókkal hanem megfizethető áron normális játékokat kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#112306) djculture


djculture
félisten

Nagyon beválhatott az epizódikus Hitman ha a fejlesztőket simán eladja a Square Enix ... Remélem ha már eladják legalább a Hitman jogokkal együtt, nem megint az lesz mint ami a Mafiával is pl.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#112309) djculture válasza ayo (#112307) üzenetére


djculture
félisten

Majd kiderül, minden esetre jól kinyírták a Hitman Franchise ezzel a barom epizódos sz@rral...

Más:

GoG-on ingyen Eador: Genesis

[ Szerkesztve ]

(#112331) djculture válasza arty (#112329) üzenetére


djculture
félisten

Hát éppen annyiban érint hogy nem örülök ha szétcsesznek egy játék brand-et.

oriic: DIRT4 előtt igy 3 héttel még hátha megveszi valaki...

[ Szerkesztve ]

(#112359) djculture válasza tomsolo (#112357) üzenetére


djculture
félisten

Ez van amikor gyorsan pénzt akarnak valamivel keresni, nincs benne munka óra...

(#112360) djculture válasza Frod (#112358) üzenetére


djculture
félisten

pc gurutól 600ft dobozoson ujsággal együtt, steam-es az is..

[ Szerkesztve ]

(#112365) djculture válasza Frod (#112364) üzenetére


djculture
félisten

ja egyet nem érdemes rendelni, 790 a posta...

[ Szerkesztve ]

(#112378) djculture válasza i2k (#112375) üzenetére


djculture
félisten

Battlefront egy fosadék sz@r a másik viszont megéri...

(#112408) djculture


djculture
félisten

denuvo megint újabb játéknál mutatja meg hogy csak egy baszott szivatás az egész. Védelem nélkül a prey mit ad isten vagy 20%-al jobban fut a proci 99 helyett egy adott konfigon 80% lett ugyanazon a pályán. Ennyit róla ez már legalább a nyolcadik ilyen játék aminél ront a védelem a sebeségen, Doom is ilyen volt. Szerencsére abból már eltakarították.

[ Szerkesztve ]

(#112457) djculture válasza eami (#112409) üzenetére


djculture
félisten

Nagyobb az fps szám nélküle...

(#114764) djculture válasza Crytek (#114761) üzenetére


djculture
félisten

Ja vannak normális dolgok is a világban, nem csak ilyen ubiféle kiveszem a pályákat a megvásárolt játékodból mert nem tudom fenntartani a szervereket . Meg az Ea féle megszüntetem egy nem régi játék támogatását mert lesz@rom a vásárlókat.

Amúgy nem rossz a játék, egy letöltést megér.

[ Szerkesztve ]

(#114809) djculture


djculture
félisten

Isten hozott titeket is a Need for speed gumifüst dlc világában :)

(#114825) djculture válasza Mr.Csizmás (#114823) üzenetére


djculture
félisten

Eléggé félre sikerült játék szerintem.. grafika fullos, de a játék menet maga a régi részek tizedét se hozza..

[ Szerkesztve ]

(#114867) djculture válasza i2k (#114865) üzenetére


djculture
félisten

Már van egy két sötét felhő :) Pl sonic mania aminél a gépre felugrik egy gépet monitorozó spyware is ajándékba. Remélem a készítőket jól beperelik, de a steam is szopni fog ha ilyen terméket árul.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.