Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (én)blog

Hozzászólások

(#19) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Csillagídő faszomtudjahány : Költözés van a levegőben ....és ha mindenigaz egy másik országba..jó lenne ha összejönne mert ezen a páston már csak a rohadt almát tudom összeszedni ..mert nem vagyok a Gyurcsány elvtárs/kartárs rokona ( valahogy nem bánom ! ;] ) mind1. Nagy igyekezetemben el kezdtem megszüntetni a sok kacatot a lakásban :kurvasok motoros ujság/katalógús +pc szakkönyv , régi könyvek ,papírok, lim-lom,doboz+hungarocell ,stb hehe 8 120 literes kukás zsák jött össze FULL megtöltve kb össz mennyiségben vagy 200 Kiló szemét jött össze :Y + a használható dolgokat kiválogattam és egy kis részét már is felraktam a PH LimLOM apróba hátha vki nek még jól jönne mivel baráti áron adnám el öket legalábbis ez a terv ! Igaz a költözés még odébb van mert a legnehezebb a lakást lessz eladni mert áll az ingatlan piac legalábbis ezt mondta az ingatlanos csaj mert a rengeteg építkezés + a kormány ténykedése stb stb ...
( FASZOMAT ebbe a szar kormány-BA :(( ) és mivel az előző lakásomból + egy örökőlt lakásból lett '' összetolva'' és egy vagyonba van ezért nem szándékszom elkotyavetyélni szóval kivárás van .....remélem nem sokáig mert amit máshol (nyugat és még nyugatabbra) láttam az meggyőzött arról ,hogy a megszöksz lessz nálam a nyerő megoldás és most hogy van némi sansz ezért ezt meg kéne szörfölni.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (én)blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.