Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz csoda120 #17281 üzenetére

    Azért utálom az ilyen kuruzslókat, mert egyszer erre ment rá egy teljesen jó kapcsolatom.
    Volt egy kedves barátnőm és volt egy fogyatékos nővére, aki egyszer elcsalta egy ilyen kamuzós jós-pics@hoz.
    Onnantól kezdve annyit veszekedtünk, mint állat...mert csak azt hajtogatta, hogy miket jósoltak neki. Persze egy csomó rosszat is velem kapcsolatba, hogy pl. nem fogok tudni egészséges gyereket nemzeni neki, meg ehhez hasonló baromságokat. Valamint hogy a köv. kapcsolatában fogja megtalálni a boldogságot.
    Már ilyen szeánszokat is tartottak a nővérével otthon...ettől én baromira kibuktam.
    Annyira meghülyítette, hogy szét is ugrottunk.
    Aztán összejött egy szobafestő-mázoló csávóval, akinek nemrégen szült egy gyereket.
    Már két rendőrségi feljelentésen is túl van és most a lakáson pereskednek, mert a csávókám már 2X is eltörte az orrát a volt nőmnek, mert összekaptak.
    A gyerek is koraszülött volt, mert a csajnak elment a magzat vize és bevérzett a 8. hónapban...ez is azért volt ami utólag derült ki, hogy a csávó lelökte a lépcsőn, csak nem mert elmondani a csaj.
    A szomszédok hívogatják rájuk állandóan a rendőröket.

    Jól megtalálta a boldogságot. :o

    Végül is jól megjósolták neki a tutit nem?

    Egyet tanulj meg tesó az életben, hogy az ilyen sutyerák kamugép maja-rézbőrű-félvér-hófehérke-bánom is én milyen féle jósdaboszorkányok csak a pénzedet szedik el.
    Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa és saját maga alakítja az életét.
    Az emberek kétségbeesésükben mennek el ilyen kamugépekhez, amikor már nem tudnak magukkal mit csinálni.

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés