Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _thomas_


_thomas_
tag

az a helyzet,hogy ha kikapcsolom a gépet (értsd: kilépek a winből),akkor sem kapcsolódik ki.a monitor igen,de a cooler (a házé és a procié) pörög tovább.
meg világít a vínyó ledje minrha melózna. de olyan is van, hogy rendesen kikapcsol minden és utána x idő után bekapcsolnak a fentebb említett cuccok.
mitől van ez?
a registryben a HKEY_CURRENT_USERControl PanelDesktop => PowerOffActive kulcs értékét is 0ra állítottam már,de ez sem segített.

www.ironic-software.com

(#2) Egon válasza _thomas_ (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Melyik Windows?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) neduddki válasza _thomas_ (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nehany otlet uj bios, alaplapi driver, pachek felpakolasa, temp torlese, internet cache torlese, progok vegignezese mit fut, registrit irtad, de erro gyun eszembe regcleaner/jv16, w2k es bx nel spec energiagazd
na tobb nem jut eszembe

udv

neduddki

p.s. de uj install:-))))))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) _thomas_


_thomas_
tag

win xp alatt is,win 98 alatt is...
bármennyiszer installálom őket újra mindig előjön. igaz nem mindig azonnal.
néha 1 hónapig semmi gond. aztán megint. olyan ez kicsit (ez most furcsa lesz) mintha lenne a gépven egy aksi ami ha teletölt akkor produkálja ezt a jelenséget miután lemerült akkor minden ok.aztán feltöltődik,megint gebasz.
a progikkal nem lesz gond ez tuti.azokat átnéztem.
itt valami a vassal nem stimmel.az alaplap asus cusl2c szóval ez igaz,hogy régi de elég jó cucc.nem hinném, hogy vele lenne a gond.esetleg a ház ad vmi rossz impulzust? vagy a táp? de menet közben nem fagy nem indul újra semmi gond nincs. és szinte soha nem fagy a gép iszonyú stabil.:)
csak a kikapcs tesz be neki...

www.ironic-software.com

(#5) _Volkovy_ válasza _thomas_ (#4) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

''és szinte soha nem fagy a gép iszonyú stabil''

Na ez a baj ;]

(#6) Egon válasza _thomas_ (#4) üzenetére


Egon
nagyúr

Win98 SE-hez van javítás, ami ezt a hibát javítja.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) _thomas_ válasza _Volkovy_ (#5) üzenetére


_thomas_
tag

nem értem mit vagy ezen fennakadva?!? a müködéssel SEMMI gond. a probléma azután jön miután ki lesz kapcsolva. azért írtam,hogy szinte soha nem fagy mert esetleg szűkíthetjük a problémák 'intervallumát'.
és marhán örülök neki, hogy stabil géppel van lehetőségem melózni, mert pl a haveromnak nincs...

www.ironic-software.com

(#8) _thomas_ válasza Egon (#6) üzenetére


_thomas_
tag

és a win 98 se ezt alapból javítja, vagy le kell szedni vhonnan a patchet?
de akkor a win xp miért nem javítja ezt a problémát? hiszen jóval újabb mint a 98 se.ja, persze mert microsoft...

www.ironic-software.com

(#9) lesaux válasza _thomas_ (#8) üzenetére


lesaux
veterán

SZVSZ keress rá: win98 shutdown patch

(#10) _thomas_ válasza lesaux (#9) üzenetére


_thomas_
tag

megnézem! hálás köszönet!!

üdv!

www.ironic-software.com

(#11) StaChys válasza _thomas_ (#10) üzenetére


StaChys
tag

Az én régi tápom is produkált hasonlót, ott is kikapcsolás után ment a proci ventilátor és a táp venti is, igaz nem teljes sebességgel csak ugy kicsit :) , de ott ez mindig volt telepitéstől föggetlenül. Fagyás, ilyesmi azzal se volt csak teljesen áramtalanitani kellett a gépet főkapcsoloval ha teljes csöndet akartam... ;]

(#12) _thomas_ válasza StaChys (#11) üzenetére


_thomas_
tag

ez az EZ AZ!!!pontosan ugyanez van!én is áramtalanítok a csönd miatt!szóval azt mondod a táp a ludas?

www.ironic-software.com

(#13) neduddki válasza _thomas_ (#12) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akkor meg van a kovetkezo topikcim! mijjen tapot????:-))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.