Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Sikerült abból a szériából vennem, amiben a Thunder 1300-as és 1400-as hibázik a memóriaírásakor (a 60 ohmos ellenállás miatt). Tudomásom szerint viszont bármilyen Athlon XP-vel jól megy ez az alaplap. Az alaplap bal felső sarkában egy 6-os van matricán és egy V3.1 egy másik matricán és a procifoglalat alatt egy XP egy matricán. Van valakinek olyan infója, hogy valamelyik XP nem jó bele?

gadka

prohardver vendég

(#2) Parci válasza guest (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Szerintem bármelyik XP jó bele, de amúgy, ha legális forrásból származik a cucc, akkor a DTK-nál (hazai ECS forgalmazó) megműtik a lapodat garvesztés nélkül!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) guest válasza Parci (#2) üzenetére


guest
veterán

Ez igaz? Hm, köszi:) Mistralnál vettem, remélem nem feketén hozták be:)

gadka

prohardver vendég

(#4) hupika


hupika
csendes tag

Hali!
Én éppen most készülök egy ECS K7S5A alaplapot és egy 1.3-as Thunder-t venni, 256 DDR RAM-al. Gyakran van gond ezzel az kombóval?

Hupika

(#5) Netmaster válasza hupika (#4) üzenetére


Netmaster
tag

Az 1.3-as tb nem ajánlott, csakúgy az 1.4-es (illetve lehet a dtk computerrel forrasztatni).

Netmaster

(#6) Netmaster válasza guest (#3) üzenetére


Netmaster
tag

a 2 ghz-shez bios update kell.

Netmaster

(#7) hupika válasza Netmaster (#5) üzenetére


hupika
csendes tag

Ezt már több helyről is hallottam, tehát lehet benne valami :) De ha az alaplapom maradna ECS K7S5A, és vennék bele egy AMD Athlon XP 1.7-est? Azt még támogatja az alaplap? És ezzel már nincsenek memória gondok? Az XP-t egyáltalán nem ismerem.

Hupika

(#8) Netmaster válasza hupika (#7) üzenetére


Netmaster
tag

Garantálni nem tudok semmit, de még nem olvastam 1.7-es XP-ről rossz szót az ismert buggal kapcsolatban a fórumokon. Azt egyébként biztos ismeri a lap alapból, csak a 2-es XP és az 1,3-as Duronhoz kell bios, úgy emlékszem.

Netmaster

(#9) hupika válasza Netmaster (#8) üzenetére


hupika
csendes tag

Köszi! Sokat segítettél! AMD XP rulez!!!
Üdv:

Hupika

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.