Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age: Origins

Hozzászólások

(#601) ddekany válasza ollie (#598) üzenetére


ddekany
veterán

Az... A szemetek, olyan vackokat csinálnak, az ember kénytelen inkább a valós életével foglalkozni. ;] Avagy, még ez a szerencse. Mondjuk már amúgy sem jelent rám az ilyesmi komoly veszélyt, mert a kép/történet világ sem fog már meg akkor sem ha jó, lévén megvénültem. Régi szép idők, mikor a Eye of the Beholder II-töl is fostunk haverokkal este játszani... :DDD

(#602) oxox válasza ddekany (#601) üzenetére


oxox
addikt

jók is voltak azok az idők...még szerencse, hogy nem a c64 wizardy-tól paráztál :DDD nekem az első igen para játékom az alien vs predator volt....egyik haverom azt játszotta éjjel-nappal (főleg mert nem mert lefeküdni, mert mindenhol a motoszkálást hallotta)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#603) fiATHaLON válasza Preda (#597) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Köszönöm neked is és b-type-nak is.
Ketten megválaszoltátok az összes kérdést. :D
Ez így egész gusztusosan hangzik.

(#604) Preda válasza oxox (#599) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem minden karaktert magadnak kell fejleszteni miután csatlakozott.

(#605) - = Zk = - válasza Preda (#560) üzenetére


- = Zk = -
félisten

7végére nekifekszem. remélem ratyi idő lesz, hoyg ne kelljen kertészkednem:C

#561) *Z/\ck* :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#606) oxox válasza Preda (#604) üzenetére


oxox
addikt

nemnemnem...ill. lehet de :)
ha valakivel nem játszok, csak a táborban héderezik, az fejlődik attól, vagy marad azon a szinten, ahogy csatlakozott? ha fejlődik, akkor Én fejlesztem?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#607) oxox válasza - = Zk = - (#605) üzenetére


oxox
addikt

:R pont ma mondtam a kollégának, hogy megvan az eső előnye is...nem kell az oldalbordát hallgatni, hogy mennyi munka van kint :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#608) - = Zk = - válasza oxox (#607) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhh, ez nem oldalborda. csak muter:C....
de látom teis ebben a cipőcskében utazol:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#609) oxox válasza - = Zk = - (#608) üzenetére


oxox
addikt

jahh muter után megnyertem az asszonyt ugyanazzal a problémával....sorstársak vagyunk...és azt hiszem vagyunk itt néhányan :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#610) - = Zk = - válasza oxox (#609) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez mekkora szöveg:C...:R
könnyesre nevettem magam:C..de igaz sajnos:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#611) oxox válasza - = Zk = - (#610) üzenetére


oxox
addikt

ha nem erre a sorsra akarsz jutni, akkor panelba költözz majd a nőddel :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#612) #70869248 válasza oxox (#599) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez a Neverwinter-ben volt hasonlóan, ...én sem szeretem ha nem felügyelhetem a karakterek fejlődését (hisz ezzel tudom ellensúlyozni hogy általában szándékosan gyengébb csapatot állítok össze).

Itt megmondom kerekbe még nem találkoztam vele, mivel nem nagyon váltogatom a karaktereket, illetve ha néha kénytelen vagyok, akkor ahogy lehet visszaveszem azt akivel jól is érzem magam a csapatban.
Egyébként eddig ahogy érzem kb. a -nehéz- játékbeállítás egyenlő pl. a BG -normál-
beállításával. Cimborámnál néztem hogy ő hogy játszik (normál+patch), bár még nem tart ott ahol én, de nekem nagyon hiányozna az agyalás egy nehezebb játékrésznél.
Sztem tapasztalt szerepjátékosnak nem lenne szabad normál fokozaton játszania...ez így meredeken hangzik, de nem falból mondom...szöszölős játékkal és nem félrefejlesztett karakterekkel (bármilyen kaszt/faj) a nehéz fokozat felel meg a megszokott - normál - fokozatnak.
A következő nekifutásra pedig feljebb lépni.

(#613) HaaS válasza #70869248 (#612) üzenetére


HaaS
addikt

Nyugodtan próbáljátok ki a legnehezebbet... komolyan mondom. Én másodszori felinstallálásra azt a néhány órát így toltam: annyi a különbség, hogy jóval több spec támadást láthattok a moboktól (és jókat!) valamint többet kell csata közben szaladgálni. Mondjuk csak a Lioöööizé falu kvesztjeit fejeztem be, utána végleg letettem a lantot. Lehet, hogy utána már más, passz. Nem volt töltögetéses mizéria.

A nem használt karik is kaptak tapasztalatot a Drakensangban is, azzal a különbséggel, hogy nem az éterben vártak, hanem egy városban, a saját (örökölt) házunkban.. ahol persze rahedli felfedezésre váró dolog volt, nem beszélve a vásárolható munkapadokról, szerszámokról, miegyébről... tárgykreálás végett. Én speciel nem használtam semmire a házban maradtakat, de íjakat/csapdákat/löttyöket gyártani jók voltak. (Simán lehetett pénzt keresni tárgycsinálásból, csak fel kellett mérni a piacot... volt néhány cucc vastag profittal.) Szóval a lényeg: nem kell használni az Éteri Spájzban várakozókat, és ennyi, már nehezebb a dolog.
(Csak egy rövid gondolat: mint mondjátok Ti is, macerás a tárgyak inventoryba suvasztása... ha _tényleg_ nagyon kevés a hely, akkor meztelenítsétek le a fölös karaktereket egy árusnál, aztán kalandozás közben ha már fogy a hely, hívjátok be őket az Éterből, öltöztessétek fel őket/adjatok a kezükbe fegyvert. És lőn hely az inventory-ban... nagyon csúnya dolog, de működhet.)

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#614) #70869248 válasza HaaS (#613) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sejtettem hogy így van, de alapból nem akartam nekiugrani a legnehezebbel (majd a következő, feltehetően törpe karakterrel :) ) köszi.

Az inventory-ban én lecserélek ha megtelik, annyit szoktam max hogy a másodlagos fegyverkészletbe még pakolok. De nem habzsolok, a nagyon sanszos fegyvereket meg tudom őrizni, az ezüstökért meg nem esz a penész...ha kell egy szál vassal felveszem a harcot! :D
Egy törpénél meg pláne ez a felfogás a szimpi :)

[ Szerkesztve ]

(#615) HaaS válasza #70869248 (#614) üzenetére


HaaS
addikt

Rendben, hajrá:)! Több lesz a mob is egyébként... az alap adja magát: mindig egy kari elől (hájdolt bármi vagy tank) aztán elcsalni őket (lehetőleg nem az egész bandát) egy jól megválasztott előkészített terepre... (mmorpg guruk előnyben, jah:) ). Jópár mob például nem is mozdult... ezek a legegyszerűbb esetek, el lehet bújni előlük, kis mana regen, iszogatás, fegyverváltás, tervezgetés, aztán több hullámban kitámadva - ha mozognak az ellenfelek akkor elcsalva őket - be lehet darálni elég komoly erőket is. Most hogy leírtam dézsa vüm van... lehet, hogy írták már előttem... sebaj:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#616) bpx válasza HaaS (#613) üzenetére


bpx
őstag

"Mondjuk csak a Lioöööizé falu kvesztjeit fejeztem be, utána végleg letettem a lantot."

na ez még pont az a rész, amit majdnem ugyanúgy lehet tolni nightmare-en is mintha easy lenne
de még redcliffe is ilyen

aztán utána nagyon bedurvul, rengetegszer kell újratölteni, és még ha sikerül is valahogy túljutni egy hordán, egyszerűen nincs elég hp/lírium poti és a következő roham már esélytelen

persze nem azt mondom hogy lehetetlen, de ott már nagyon észnél kell lenni és ismerni a class/skilleket

[ Szerkesztve ]

(#617) HaaS válasza bpx (#616) üzenetére


HaaS
addikt

Kösz a kiegészítést:)! b-type: Zeratulra hallgass, ne rám:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#618) jozsef11


jozsef11
tag

Srácok!
Hol lehet venni kecskevért Denerimbe? Sehol sem találok és kéne egy küldihez, valaki nem tudja esetleg?

(#619) Qru válasza la_cc (#600) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rá kell kattintani a figurára akkor kerülnek be a csaptba a mukik.

#nincsbennetarcsi

(#620) - = Zk = - válasza oxox (#611) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne..ne sokkolj:C
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#621) Preda


Preda
aktív tag

Ez a broodmother hard on eléggé megizzasztott. Nem egyszerű fight.

(#622) *Z/\ck* válasza la_cc (#600) üzenetére


*Z/\ck*
aktív tag

Akik nem feketék, azokat sem tudod kiválasztani? Mert lehet, h most őket enged csak a game...:DDD nemtudom, még nem tartok ott. :O

(#623) nyunyu válasza oxox (#599) üzenetére


nyunyu
félisten

és automatikusan ossza el a szintlépéskor adodó dolgokat, vagy ezt megtehetjük mi?

Karakterenkent allithato, hogy automatikusan lepjen szintet, vagy sem.

Igy ha egy karaktert nem jatszattal sokaig, aztan 5 szinttel kesobb eloveszed, akkor van 5x3 elkoltheto pontod, 5 skilled, [5/3] talented.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#624) #70869248 válasza HaaS (#617) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nincs lehetetlen :)
Heart of Fury is ment az IWD-ben, nem hinném hogy megoldhatalan lenne a legnehezebb fokozaton a játék.
Inkább attól félek hogy kényszert éreznék a karakterválasztás terén...ez ugye az IWD-ben nem lehetett probléma, de itt nem minden karaktert kedvelek, na persze ez óriási előítélet hisz nem velük töltöm a játékot...de ez van.

(#625) pigatt válasza oxox (#611) üzenetére


pigatt
őstag

F@sz@, most költözünk az asszonnyal kertesbe. :U
:D :D

i9 / 4080 / 32"

(#626) pigatt


pigatt
őstag

Srácok, miért nem enged egyszerre 2 fegyvert kézbe venni? Pedig ki van fejlesztve.

i9 / 4080 / 32"

(#627) stefi76 válasza pigatt (#626) üzenetére


stefi76
tag

Ha a fegyver jellemzői közt az "ügyesebbik kéz" elnevezés van, akkor csak jobb kézben lehet használni.
Lehet, hogy olyan fegyvert akarsz a bal kézbe pakolni, ami emiatt csak a jobbosban lehet.

(#628) pigatt válasza stefi76 (#627) üzenetére


pigatt
őstag

Igen az a gond. Köszönöm a választ.

i9 / 4080 / 32"

(#629) dunc válasza nyunyu (#623) üzenetére


dunc
nagyúr

"Karakterenkent allithato, hogy automatikusan lepjen szintet, vagy sem." ez ,hogy állitható? nem kell annyit veszödni vele,de megvan az a veszélye is,hogy"rossz" írányaba fejlödik!

(#630) #70869248 válasza dunc (#629) üzenetére


#70869248
törölt tag

karakterlap, szintlépés gombja mellett valahol....természetesen sokkal jobban megéri kézzel megléptetni a szinteket a karakterekkel. Nem tudom ezt hogy csinálná az AI, de az biztos hogy én úgy ahogy én akarom :)

(#631) dunc válasza #70869248 (#630) üzenetére


dunc
nagyúr

Megnéznén pontossan hol? Mert én nem találtam,így egyszerübb egy karaktere figyelni,és így is sokat kell vacakolni,öltöztetgetni stb. De szerintem én is hagyom ,mert nagyon félrefejlesztheti magát......

(#632) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, miután pár napig csak fel volt installálva, én is kipróbáltam a játékot. Eddig kb fél órát játszottam vele, de valahogy elmarad az RPG feeling. Kifejezetten nem tetszik, hogy az átvezetőkben a képembe nyomják a karaktereket, mert FPS érzetet kelt.

Van ebben egyáltalán auto pause? Csak egy opciót találtam erre, hogy a harcot kezdje auto pause-el, de ennyi. Tényleg ennyi lenne? Ha nincs benne több opció, lehet, hogy uninstall lesz belőle. Ejj de utálom, hogy már most azt érzem, hogy feleslegesen adtam ki 13 rugót a játékért.

Aztán még a játék megjelenése előtt szó volt arról, hogy ha feltöltjük a karaktereinket a Bioware mittoménmilyen protáljára, akkor kapunk egy extra tárgyat (ring?). Na most feltöltöttem a karakter editorból, de nincs semmi extra cucc. Valakinek van erről valami infója, hogy hogyan, mit, miért?

A flash game-nél hogy működik az extra tárgyak megkapása?

***

(#633) Kelvin válasza ollie (#632) üzenetére


Kelvin
őstag

Azt csak te tudhatod, hogy neked miért tetszik vagy miért nem. Szerintem túl negatívan álltál hozzáa játékhoz, már feljebb is olvastam. Szerintem egész jó lett és RPG feeling is megvan. Ha minden kódexet, levelet, történetet elolvasol amikor elérhető lesz nagyon jól átveszed a hangulatot (mint egy regény). Valaki írta, hogy 20-30 óra játékidő. Ezt is kétlem minden mellékküldivel és olvasgatással médiumon biztos több....Szerintem jó lett nekem tetszik, a közelmúltban még csak hasonló minőségű fantasi rpg sem volt.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#634) #70869248 válasza ollie (#632) üzenetére


#70869248
törölt tag

fél óra? :)
..most komolyan, ezt érte volna el a Bioware eddig, hogy fél órát várj amíg lehúzod?!

játsz vele egy kicsit, juss ki a világtérképre legalább, ha addig nem fogott meg halványan sem, akkor már nem is fog és nyugodt szívvel adj tovább a játékon.
Én ott már sejtettem hogy jó lesz ez. Később már tetszett is, az álomvilágban meg már kész lettem :)

(#635) HaaS válasza Kelvin (#633) üzenetére


HaaS
addikt

Drakensang... kétésfélmillió db csak németben... le kell tölteni / be kell hozatni, az igaz. Jópár díjat is hozott. Nem tudok magyar verzióról. Szóval hogy még hasonló sem volt, ez kicsit erős nekem... [Kukk.]
Akinek a hivatalos oldal sem hozza meg a kedvét, a zenékkel, képekkel... én úgy fogalmaznék, hogy a DAO eljutott hozzánk, kis országunkba, a Drakensang nem. De létezik... és készül a folytatás.
Ez a poszt nem flém, és nem a DAO ellen szól... figyelemfelkeltés, hogy _van_ másik rpg is, ami legalább ilyen jó, mint ez. Lehet, hogy neked is jobban tetszene.. ki tudja?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#636) Arnold2 válasza #70869248 (#634) üzenetére


Arnold2
őstag

Tegnap voltam az álomvilágban, mikor a 3 társad ki kell szabadítanod. Ház az valami nagyon faszán eltalálták. A 4 forma nagyon ott volt. Örömömben kurjantgattam mikor fight volt :D.
Kár hogy nem tarthattam meg a képességeket. Annyira faszán lehetett őket kombinálni. Egyikbe be ott eltolni az AOE-t majd át egy másikba ott is majd pl a kőfószerral brute force támadást indítani.

A kedvenc WTF momentum az volt, mikor megkaptam a spirit formot. Volt egy Ogre amit szépen el kezdtem a törpömmel ütni. Haltam is rajta. Erre mondom kapjon egy esélyt a szellem arc is. Átváltok, beteszem spirit börtönbe két fagyi neki és már szinte feküdt is.
Na ekkor kerekedett el a szemem, hogy aaz igen.

Amúgy nem tudjátok hogy van e olyan parancs ami megmondja a társaknak, hogy maradjanak egy helyben? Magyarán nem lehet valahogy kikapcsolni a követést?

(#637) #70869248 válasza dunc (#631) üzenetére


#70869248
törölt tag

itt:
[link]
ha aktív akkor automatikusan lépi a szintet...ha viszont nem jelölöd ki akkor bármennyi szintet is lép mire a csapatba került, te fogod elosztani a pontokat.

Arnold2:
a karakterek alatt van két, nem túl feltünő, ikon. Az egyikkel az egész csapatot jelölöd ki, a másikkal kikapcsolod az együttes csapatmozgást (az AI-t máshol kell! )

[ Szerkesztve ]

(#638) #70869248 válasza Arnold2 (#636) üzenetére


#70869248
törölt tag

kedvenc képeim onnan:
-Inferno+fire form
-dett, csak messzebről

Sajna a világra jellemző mosottság miatt nem lehet jó képeket csinálni, pedig nagoyn állat ahogy fel van fordulva minden.
Néha csak lestem, egyik formámban beröpítettem egy tűzgolyót (nagy csarnok teli ellenfelekkel), a másikban behajítottam egy sziklát, megrengettem a földet, és ellőtem magamra egy tűzlabdát...ezzel, bár röpült mindenki széjjel, az odaért ellenfelek már teljesen kész voltak...és akkor elő a kétpengét és forgószél...állat :)
Jó volt nagyon...

ez élesebb, de messze nem az a hangulat: [link]

(#639) ollie válasza ollie (#632) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valaki tud válaszolni a kérdéseimre?

***

(#640) Preda válasza ollie (#632) üzenetére


Preda
aktív tag

Szerintem nem a karakter editorból kell feltölteni hanem miután megkezdted a játékot akkor játékon belül bejelentkezel az online log rendszerbe és utána. De egy alap karira nem fogsz szerintem semmit kapni valószínűleg játszani kell előbb többet vele.
Csak olyan pause van amit találtál, de nem is értem milyen másikat keresel benne. Bármikor megnyomod a space-t azt megáll nekem tökéletesen jó így. Egyébként meg nem hiszem el, hogy ennyire nem tetszik és előrendelésbe megvetted. Másik meg az, hogy fél óra alatt nem nagyon lehet megítélni egy rpgt. Kb lvl2 vagy semmi skill semmi talent nuku cucc no tequila no party :DDD . Ha javasolhatom a törp városba menny miután redcliffbe mentél ott szerintem elég jól átjön a hangulat.

stefi76 Na ezért nem rakok fel magyarítást rpg hez. Olyan dolgokat írnak, hogy azt se tudom magyarul mit jelent. Angolul legalább értem :).

(#641) ollie válasza Preda (#640) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan pause opciók hiányoznak, melyek a klasszikus Infinity RPG-kben benne voltak (auto pause, ha meghal a célpont, ha megtámadnak, ha használhatatlanná válik a fegyver, ha ellenséget pillantasz meg, stb). Ez nagyban hozzájárul ahhoz, hogy ne csak egy Diablo klón legyen a játékból, és lehetőség nyílik a taktikus harcra, és hiányuk a játékélményt nagymértékben rontja.

[ Szerkesztve ]

***

(#642) Kraptor válasza ollie (#641) üzenetére


Kraptor
őstag

Olyan nincs:)

(#643) ollie válasza Preda (#640) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

http://dragonage.bioware.com/addon/

Itt olvasd el a Lucky Stone-nál írják, hogy csak fel kell tölteni a karakter editorból a karaktert, hogy megkapjuk.

(#642) Kraptor: igen, ettől féltem, ez így kb. felére ejti a játszhatóság szintjét

[ Szerkesztve ]

***

(#644) HaaS válasza ollie (#641) üzenetére


HaaS
addikt

Én is azt mondom, hogy játssz tovább. Megítélésem szerint azokat a dolgokat, amiket hiányolsz, azt majd a taktikában adhatod meg később (több lesz a slot), ha kicsit nyüstölöd még a játékot. Ezek a hirók automatán átállnak ranged weaponről, melee-re, ha megütik őket közelről, potiont isznak, ha lemegy a hápé, manát szívnak, ha varázslót látnak... satöbbi... szóval elég az a két pause tényleg.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#645) Preda válasza ollie (#641) üzenetére


Preda
aktív tag

Aha értem már. Ilyesmi nincs benne az tuti, talán majd később, ha sokan sírnak ilyesmi miatt hivatalos fórumon :). Mondjuk a hangulat attól is függ elején milyen karaktert indítasz nekem pl a human noble jobban bejött mint a dalish elf story. Amúgy azért diablós hent nem lesz benne egy-egy bossnál nehezebb fokon meglehet szenvedni rendesen. Jól felépített party meg karakterek kellenek hozzá. Ha meg végképp nem jön be add el biztos lesz aki megveszi. Kicsivel olcsóbban adod azt nem buksz akkor rajta sokat.

#643 Feltöltötted és nem kaptad meg az itemet?

[ Szerkesztve ]

(#646) ollie válasza Preda (#645) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet eladni, mert kötődik az EA accountomhoz.

***

(#647) #70869248 válasza ollie (#641) üzenetére


#70869248
törölt tag

Diablo klón a fejed már meg ne haragudj meg érte... :D

Attól még hogy nem áll meg lépten nyomon a játék már nincs benne taktika??..egyébként amiket felsoroltál annak nulla haszna van, inkább én mondok egyet..csapda érzékelés.

Inkább tapasztald meg a játékélményt, mint már előre azon keseregsz hogy mi rontja el/le.

Amint egy kicsit játszol vele már is látni fogod hogy újratermelődnek-e a lények, vagy üss le végre egy 'boss'-t hogy mit dob ki magából..vagy..
Dio' klon.. :)

(#648) oxox válasza pigatt (#625) üzenetére


oxox
addikt

elb.sztad :DD sorstárs....

Tegnap este sikerült Conan-t (a kisdémonbarbárt) kikúrálnom...bevallom Morganával nem volt nagy gond a démonvilágba szétkapni a démoncicababát...szürkepajtás meg igen hálás, hogy még az anyucinak se vettem vérét...Most meg megyek hamvakat keresgélni :DDD

találtam a bérgyilkosoknál egy levelet, amit Irvine asztalán lévő dobozzal lehet megnézni teljesen...ezt csinálta már valaki? érdemes visszamenni most érte a toronyba?

Apropó patch....sajnos hétvégén külhonba voltam...milyen patch ez? Mit javitottak már (sokáig nem birták ki javitás nélkül) ???? thx előre is az infót...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#649) #70869248


#70869248
törölt tag

Ez nem az én élményem, másolom..de jót vigyorogtam rajta:
"..Megfelelő ajándék + adott karakter küldetése + 60+ elfogadottság.

Ezzel kapcs, pont tegnap volt egy szerelmi háromszögem:)
Morrigan, Liliana 90+ (szerelem) elfogadottság. Lili-t lesmároltam, Morrigent ágyba vittem.
Következő beszélgetés a harcmezőn: Morrigan-nek nem tetszik, hogy sok időt töltök Lilivel, féltékeny, de "nem szerelmes" - hazudik - jó lenne eldöntenem mit szeretnék, szakítsak Lilivel. Mondom minkettőtöket megtartanám. Hát hogy ez így nem működik. Mondom oké.
Lilivel beszélek, mondom ennyi, vége. Lili -10 elfogadottság, Morrigan = szex 2.0 (emellett akar adni nekem egy gyűrűt ami által mindig tudja hol vagyok. Mondom neki még mit nem?:D)
Adok ajándékot Lilinek, újból belémszeret, mondom újra kellene fogalmaznunk a dolgot. Hát hogy Morrigan, mire én: hármasban?:) Nem tetszett neki az ötlet. Behazudtam, hogy szakítottam a boszival, Lili szex 1.0, Morrigan lecseszett, békülőszex 3.0:)

Nagyon lehet játszani a lányokkal, Lehet Wynn-t az öreglányt is elkapom valamikor, és bepróbálok egy gruppent.
"

(pár szmájlit kiszedtem)..én nem csapongok, de azért jó volt ezt olvasni :D

[ Szerkesztve ]

(#650) oxox válasza #70869248 (#649) üzenetére


oxox
addikt

:)
ez a táborban zajlik?
milyen fajjal mész? hát a törpémnek csak egy törpe nő kéne....vagy egy elf :P

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age: Origins
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.