Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Disk image készítése? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Prozac


Prozac
aktív tag

Szeretnék friss telepítésről imaget csinálni, hogy később csak vissza kelljen másolni.
Melyik szoftver tud ilyet?
Tömöríteni tud?
CD-re ki lehet írni?
Milyen boot esköz kell hozzá? Floppy? CD? Telepített oprendszer?

''Fussatok bolondok...''

(#2) localhost válasza Prozac (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A csodafegyver neve Ghost, de az pénzbe kerül.... :((
[L]http://www.symantec.com/sabu/ghost/ghost_personal/[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) localhost válasza Prozac (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ajánlom a figyelmedbe a PROHARDVER-en korábban GHOST-tal foglalkozó fórumokat:
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=7922[/L]

Több találatot is találsz, ha a PROHARDVER! keresőjépe begépeled a GHOST szót, akár a témákban, akár az üzenetekben kerestetve.
Ezekben a fórumokban további információs linkeket is találsz.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) Johnny


Johnny
senior tag

Windows Xp-nél nekem a Powerquest féle Drive Image 2002 jobban bejött. Bár val.szeg még régebbi verziójú Ghost-om volt, ezért nem ment rendesen XP alatt.

(#5) Dalamar válasza Prozac (#1) üzenetére


Dalamar
csendes tag

Egyetértek Localhost-al! A ghost az szvsz a legjobb eddig azok közül, amiket használtam! Amúgy valamit azért mondanék! Nemcsak a symantec-nek van ghost-ja és van ingyenes is! Asszem 3 image-et lehet vele megcsinálni! NAÉS? ELÉG NEM?!

Amúgy pedig felhívnám a kollégák figyelmét, enyhe hülyeségemre, amelyre asszem nincs mentség! :DDD
Én is halálrakerestem egy ingyenes ghost-ot. Használtam is...

Legutóbb + előkaptam valamiért az alaplapom CD-jét és rajta volt egy használható egész jó verzió! Kvázi le is van írva hogy hozzá járt! :DD

Szóval a tanulság, ha esetleg nem tetted meg akkor nézz rá az A. CD-re! Mert mostanában elég sok alaplaphoz adnak a CD-n ilyet!

----------

(#6) bdav válasza Dalamar (#5) üzenetére


bdav
őstag

Ja ujabb epox lapjainkhoz mind van :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#7) localhost válasza Dalamar (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

''....Nemcsak a symantec-nek van ghost-ja...''

Na mesélj, hallgatlak. :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) Prozac


Prozac
aktív tag

Szóval Free ''ghost'' ?? :)

Nekem ez egy régi alaplap, Abit BH6. Ehhez nem volt Ghost.

''Fussatok bolondok...''

(#9) Prozac


Prozac
aktív tag

Bocs hogy új témát indítottam, de a keresés az ''image'' szóra nem hozzott megoldást. Nem azért mert nem kerestem. A ''ghost''- pedig nem jutott eszembe! :)

''Fussatok bolondok...''

(#10) localhost válasza Prozac (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sebaj! Küldtem e-mailt Neked... :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) Krix válasza Prozac (#1) üzenetére


Krix
őstag

Ghost 2003

Boot cd-s, úgyhogy fel sem kell telepíteni, kezeli a cd írókat, így egyből lehet cd-re menteni az image fájlt. (Ha betelt a cd, akkor természetesen kéri a következőt.) És tömöríteni is tud persze.

If it is not broken then don't fix it!

(#12) colt1 válasza Prozac (#1) üzenetére


colt1
tag

Ajánlom figyelmedbe a PCWORLD 2002/2. vagy 3. számát (már nem emlékszem pontosan melyik :) ), azon rajta van a PowerQuest Drive Image-ének egy régebbi verziója (ergo nem a legújabb). Azzal szépen könnyen lehet image-fájlt csinálni (ghostot nem ismerem, még nem használtam).

(#13) Prozac válasza Krix (#11) üzenetére


Prozac
aktív tag

A Ghost az létezik DOS és és pl. Windows verzióban is?
Eddig mindig csak DOS verzióra való hivatkozást találtam.

''Fussatok bolondok...''

(#14) localhost válasza Prozac (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:O
Ugye hogy nem nézted át a linket amit küldtem: ott van ez is : [/L]http://www.symantec.com/region/hu/product/ng_features.html[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) localhost válasza localhost (#14) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[L]http://www.symantec.com/region/hu/product/ng_features.html[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) Krix válasza Prozac (#13) üzenetére


Krix
őstag

Feltelepítheted Windows alá és azzal csinálhatsz DOS-os boot floppyt. De a 2003-as ismétlem boot CD-s!!

If it is not broken then don't fix it!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Disk image készítése? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.