Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mirkop


mirkop
csendes tag

Üdv!

Nemrég vettem egy DELL Studio XPS 1640 tipusú laptopot, amibe beépített tv tuner van(integrált DVB-T TV-tuner), hogy birom én ezt működésre bírni, van a laptopon egy windows media studio nevó program, amivel be is tudnám állítani tv-t de sose talál 1 csatornát se... Pedig már próbáltam a hozzá kapott antennával illetve a kábaltv -vel is.

Valaki tud valami megoldást?:)

(#2) csilla145 válasza mirkop (#1) üzenetére


csilla145
tag

Nézd meg hogy Mpeg2 vagy Mpeg4 -e a formátuma,mert nem mindet fogja itt magyarországon.Lehet hozzá átalakitot kapni pár ezer forintért.....

(#3) Rocko007 válasza mirkop (#1) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Hali!

MPEG-2-es tunerek vannak benne, és csak digitális.

(#4) trebor77 válasza mirkop (#1) üzenetére


trebor77
csendes tag

Hali!

Dell XPS 1640-es laptop + Win7 Home Premium 32bit + TV tuner driver + Windows Media Center + Szeged kornyeke = RTL Klub, TV2, Duna TV, radiok...

Szoval mukodik es kezeli az mpeg4es adast.

(#5) zera válasza trebor77 (#4) üzenetére


zera
csendes tag

Szia,

Megnéznéd az eszközkezelőben mi a neve a TV tunernek? Nekem se jön be semmilyen adás a WinTV Nova driverrel. Win7 x64 MCE.

Kösz

„Ki mint net, úgy adat!"

(#6) zera


zera
csendes tag

Mostmár látok 7 TV csatornát (antenna kébellel volt gond), de nincs kép :(

„Ki mint net, úgy adat!"

(#7) Toci81


Toci81
csendes tag

Sziasztok!

Nekem december óta van ilyen gépen, a tuner már tökéletesen mőködik.
A gond februárig volt, mivel az antenna hungária(AH) 6-10W-al sugározta a DVB-T jelet, a részletekbe nem mennék bele, hogy miért. Február közepe óta kb 40W-al sugároz. Gond még ilyenkor is jelentkezhet, kb 1 év és az AH 100W-al fog sugározni, onnantól kezdve tökéletes lesz a vétel szinte az egész országban.A 100W a max érték amivel lehet sugározni, már csak ki kell várni!! Amúgy a Win is szeret küzdeni a tv-tunerrel, pláne ha az ember nem a beépített (Win7 media centert használom) lejátszót használja.
Üdv:ET

(#8) Toci81


Toci81
csendes tag

Bocsi az előző hozzászólás minden értéke kW, mert nem mindegy!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.